0

Nie na temat, szukam obytych w temacie.
Jutro lecę do Barcelony. Czy to możliwe żebym we wtorek kupił bilet na wtorkowy mecz Ligi Mistrzów ? Według oficjalnej strony jest ich jeszcze bardzo dużo, a pojawiły się w sprzedaży chyba dopiero dziś.
Miałem iść na mecz z Betisem, ale w tej sytuacji mam dylemat.

0

Rozpoczynamy akcję, zapuść włosy dla Carlesa ? Do Czerwca już będzie co nieco.

0

Właśnie zarezerwowałem bilety lotnicze do Barcelony na kwiecień i musiałem się tym gdzieś podzielić :D

0

Betclic dał tytuł do tego meczu, "Kiedyś to był kalsyk" :)

0

Już był jeden. O 18.00 graliśmy rewanż z Levante, 3:0.
A o 23.00 Gran Derbi !

0

No ładnie tam ćpają.

0

A od nowego roku w głowie będzie miał przede wszystkim Mundial.

0

Kocham to ciśnienie przed każdym kolejnym Gran Derbi i wrażenie, że tym razem będzie "specjalne".

0

Ostatni mecz sezonu w La Liga gramy z Atletico. Wiadomo, że za chwilę zacznie się jakieś gubienie punktów itp. Ale istnieje możliwość, że będzie to mecz podwyższonego ryzyka ;)

0

Czytam komentarze i odnoszę wrażenie, że faktycznie się przejęliście formą Realu, aż wam ich żal. Dziw nad Dziwy.

0

Wyniki w telegazecie i mama nie mogąca się doczekać kiedy wreszcie oddam jej obraz

0

Pan redaktor z rm.pl zawsze w formie ;)
"2013.09.29, godz. 00:11, Kielbol
Trzeba Higuaína i Oezila kupić w zimie. Za 150 mln."

0

Jak tylko w sieci pojawiło się przerobione zdjęcie Puyola w takiej koszulce, pomyślałem "to byłby prawdziwy HIT". No i jest.
Genius ?

0

Nich tak ktoś z Anglii zagra teraz z Atletico to zobaczy, jakie to ogórki.

0

Jeżeli po murawie biega grajek który zebrał 4 złote piłki z rzędu i wcale nie ma dość, to jak można odkładać oglądanie na lepszy czas ?

0

Bez zbędnego owijanie w bawełnę, powiem że jaram się jego grą jak pochodnia.
Niesamowite jakim jest dojrzałym zawodnikiem jak na swój wiek.

0

Dawno nie czytałem tak dobrego wywiadu z którymś z naszych zawodników. Szczerze, interesująco, na temat i bez wymigiwania się od pytań.
Pique, szacunek.

0

Linia ataku : Messi(13) - Balloteli(10 - Ronaldo(13)

Ławka rezerwowych : Załuska(3), Ambrose(3,5), Bengtsson(3,5), Bruno(3)

Oby chłopaki nie wpadli w kompleksy ;)

0

Powiem wam że po obejrzeniu wczorajszych dwóch meczy (Barca v Sevilla, Villareal v Real) i dodając do tego formę jaką prezentuje Atletico, mam większy apetyt na oglądanie La Liga niż Ligi Mistrzów.

0

Adrian, 22l.
Byłem przeciwny transferowi Neymara.

Mea culpa, mea maxima culpa..

0

Hajs się nie zgadzał.

0

Dziwny artykuł. Dziwne, że pierwszy raz napotykam się na tego typu informację.

0

Gest na poziomie zraszaczy.

0

W perspektywie przyszłorocznego mundialu i tej przedłużającej się kontuzji, to będzie sezon pełen wątpliwości dla Leo, trenerów, lekarzy i kibiców.
Trudno sobie wyobrazić, żeby Messi nie traktował tej imprezy priorytetowo. Jest w idealnym wieku, w dodatku impreza rozgrywana jest na jego kontynencie.
Wyobrażacie sobie sytuację, w której nie był by w optymalnej dyspozycji lub (tfu!) wcale nie było go w kadrze albicelestes ?
Klasyczne - Strach się bać.

0

Świetna okładka.

0

Coś na wzór Hymnu o Miłości, św. Pawła ;)

0

pod względem rozrywki Alexis i Adriano przed Neymarem w tym filmiku :D

0

Rozsadzi. *

0

Z jednej strony z szacunku dla niego, życzę mu jak najlepiej.
Z drugiej, a niech rozsadzie ten Bayern jak się da.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?