piżama
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brynica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Nie na temat, szukam obytych w temacie.
Jutro lecę do Barcelony. Czy to możliwe żebym we wtorek kupił bilet na wtorkowy mecz Ligi Mistrzów ? Według oficjalnej strony jest ich jeszcze bardzo dużo, a pojawiły się w sprzedaży chyba dopiero dziś.
Miałem iść na mecz z Betisem, ale w tej sytuacji mam dylemat.
0
Rozpoczynamy akcję, zapuść włosy dla Carlesa ? Do Czerwca już będzie co nieco.
0
Właśnie zarezerwowałem bilety lotnicze do Barcelony na kwiecień i musiałem się tym gdzieś podzielić :D
0
Betclic dał tytuł do tego meczu, "Kiedyś to był kalsyk" :)
0
Już był jeden. O 18.00 graliśmy rewanż z Levante, 3:0.
A o 23.00 Gran Derbi !
0
No ładnie tam ćpają.
0
A od nowego roku w głowie będzie miał przede wszystkim Mundial.
0
Każdy wie co szejk myśli na prawdę.
http://cdn.business2community.com/wp-content/uploads/2013/09/shut-up-and-take-my-money-9299-2560x16001.jpg
0
Kocham to ciśnienie przed każdym kolejnym Gran Derbi i wrażenie, że tym razem będzie "specjalne".
0
Ostatni mecz sezonu w La Liga gramy z Atletico. Wiadomo, że za chwilę zacznie się jakieś gubienie punktów itp. Ale istnieje możliwość, że będzie to mecz podwyższonego ryzyka ;)
0
Czytam komentarze i odnoszę wrażenie, że faktycznie się przejęliście formą Realu, aż wam ich żal. Dziw nad Dziwy.
0
Wyniki w telegazecie i mama nie mogąca się doczekać kiedy wreszcie oddam jej obraz
0
Pan redaktor z rm.pl zawsze w formie ;)
"2013.09.29, godz. 00:11, Kielbol
Trzeba Higuaína i Oezila kupić w zimie. Za 150 mln."
0
Jak tylko w sieci pojawiło się przerobione zdjęcie Puyola w takiej koszulce, pomyślałem "to byłby prawdziwy HIT". No i jest.
Genius ?
0
Nich tak ktoś z Anglii zagra teraz z Atletico to zobaczy, jakie to ogórki.
0
Jeżeli po murawie biega grajek który zebrał 4 złote piłki z rzędu i wcale nie ma dość, to jak można odkładać oglądanie na lepszy czas ?
0
Bez zbędnego owijanie w bawełnę, powiem że jaram się jego grą jak pochodnia.
Niesamowite jakim jest dojrzałym zawodnikiem jak na swój wiek.
0
Dawno nie czytałem tak dobrego wywiadu z którymś z naszych zawodników. Szczerze, interesująco, na temat i bez wymigiwania się od pytań.
Pique, szacunek.
0
Linia ataku : Messi(13) - Balloteli(10 - Ronaldo(13)
Ławka rezerwowych : Załuska(3), Ambrose(3,5), Bengtsson(3,5), Bruno(3)
Oby chłopaki nie wpadli w kompleksy ;)
0
Powiem wam że po obejrzeniu wczorajszych dwóch meczy (Barca v Sevilla, Villareal v Real) i dodając do tego formę jaką prezentuje Atletico, mam większy apetyt na oglądanie La Liga niż Ligi Mistrzów.
0
Adrian, 22l.
Byłem przeciwny transferowi Neymara.
Mea culpa, mea maxima culpa..
0
Hajs się nie zgadzał.
0
Dziwny artykuł. Dziwne, że pierwszy raz napotykam się na tego typu informację.
0
Gest na poziomie zraszaczy.
0
W perspektywie przyszłorocznego mundialu i tej przedłużającej się kontuzji, to będzie sezon pełen wątpliwości dla Leo, trenerów, lekarzy i kibiców.
Trudno sobie wyobrazić, żeby Messi nie traktował tej imprezy priorytetowo. Jest w idealnym wieku, w dodatku impreza rozgrywana jest na jego kontynencie.
Wyobrażacie sobie sytuację, w której nie był by w optymalnej dyspozycji lub (tfu!) wcale nie było go w kadrze albicelestes ?
Klasyczne - Strach się bać.
0
Świetna okładka.
0
Coś na wzór Hymnu o Miłości, św. Pawła ;)
0
pod względem rozrywki Alexis i Adriano przed Neymarem w tym filmiku :D
0
Rozsadzi. *
0
Z jednej strony z szacunku dla niego, życzę mu jak najlepiej.
Z drugiej, a niech rozsadzie ten Bayern jak się da.