0

Lepiej żeby strzelał dla nas, a nie nam ;)

0

Szkoda, że nie do Galatasaray. Już teraz szalenie interesująco oglądało się tą drużynę w Lidze Mistrzów, a przybył by jeszcze TAKI argument jak Gaucho.

0

Matko i tatko, co za amatorszczyzna ta konferencja.

0

Na ten moment do nas nie. Gdzieś indziej do Europy jak najbardziej, wirtuozi zawsze mile widziani w LM.

0

Co to są za placki ta Valarenga o matko. To Lechia będzie jeszcze gorzej wyglądać ?

0

Ja to mam tak, że czego Messi by nie robił, ile bramek by nie strzelił itp. To i tak mam wrażenie, że Ronaldinho grał w piłkę lepiej.
Oczywiście Leo trzyma się na tronie znacznie dłużej i z większą wydolnością. Jednak nie zmienia to mojego odczucia.

0

Mogli by dać jakiś komunikat amatorzy.

Rozgrzewka piłkarzy i wymiana spojrzeń Guardiola - nasi piłkarze, też były by ciekawsze niż to co oglądamy.

0

To okropne jak bardzo kusi mnie, żeby postawić na Bayern.
Połowa / Cały - Bayern / Bayern kurs 2.0
1 Połowa - Bayern kurs 1.9

Jak ktoś nie ma sumienia to polecam.

0

Real w tym okienku zapisuje same dobre ruchy. Na syndrom "odejścia Mourinho" chyba nie ma co liczyć, bo atmosfera w jakiej się żegnał była skrajnie inna niż ta w Chelsea czy Interze.
Jak faktycznie wyciągną jeszcze Bela, to strach się bać. Przyszły mistrz znowu skończy ligę na wyniku zbliżonym do 100 pkt.

0

To jeden z nielicznych momentów, w którym w sondzie wybieram opcję "nie mam zdania".

0

Traktujemy go jak 19 letniego wychowanka, bliżej nie znanego większej publiczności. Czy w klubie ktokolwiek wierzy, że Ibrahim może nam jeszcze pomóc ?
Życzę mu transferu do Holandii.

0

Trenerzy : Tito -> Tata
Taktyka : Tiki - Taka.

1

Duża część z nas święcić będzie w takim razie w najbliższym czasie, dziesięciolecie bycia cule. Wszystkiego najlepszego nam ;)

0

W kontekście właśnie przyszłorocznego mundialu, to raczej dla wielu zawodników nie będzie rekordowy sezon. Jakaś marna kontuzja w kwietniu i już spore komplikacje jeżeli chodzi o przygotowania do tak ważnej imprezy.

0

Szczerze życzę Afellayowi powrotu do Holandii. Tak bardzo traci u nas najlepsze lata swojej kariery, że aż żal to obserwować. Wartość jego talentu jest z pewnością wyższa niż to jaką pozycję ma w hierarchii Barcelony.
Także w perspektywie przyszłorocznego mundialu najgorsze było by dla niego pozostanie w naszej szatni.

0

Smutne to jak cholera.

0

O, Leo budowa ciała do pozazdroszczenia. Zresztą wszystko co ma jest do pozazdroszczenia.

0

Z tym Miki to jest jak z Justinem Bieberem.
Bardziej niż on sam, drażnią mnie jego hejterzy.

0

To kolejny transfer który pokazuje jak bardzo daleko są media, od prawdziwych informacji dotyczących rynku transferowego. Jaki procent newsów w tej sprawie dotyczył Atletico ? Znikomy.

0

Pamiętam jaką żyłem nadzieją kiedy Barca kontraktowała Davida. I w sumie, miał u nas świetny okres. Z pewnością ma czym wypełnić gablotę z trofeami, czego nie doświadczył by zostając w Valencii.
Szkoda trochę, że nie przenosi się na wyspy, bo interesujące było by to jak by sobie poradził. Ale przynajmniej La liga nie straci w żadnym stopniu wartości, bo Atletico ciągle będzie miało zacne żądło z przodu ;)
Powodzenia !

0

Ciężko skomentować bez przeklinania. Suma jest od czapy.
Ile on miał kontraktu jeszcze ?

0

Trochę też się cieszę, bo często mecz ajaxu pokrywa się z tym jak wsuwam niedzielny rosół. Także zawsze to będzie dodatkowa atrakcja :)

0

Mi też dopiero puchar konfederacji dał obraz tego jak gra Neymar i możliwość wyrobienia sobie własnej opinii, bo wcześniej jakoś ciągle odwlekałem zobaczenie jakiegoś meczu Santosu. Najbardziej zachwyciło mnie to jak potrafi grac zespołowo i jak inteligentnie szuka dobrego podania, dokonuje właściwych wyborów. Ta cecha może być decydująca o jego właściwym wkomponowaniu się w nasz organizm.
Na minus oczywiście symulki. Mam nadzieje, że nie przebije Alby w częstotliwości ich wykonywania.

0

"Niespełnione nadzieje" to w piłce nożnej temat, którego chyba nie da się wyczerpać.

0

W finale LM, mu nie zadrżała.

0

No i zacząłem się martwić czy wykorzystamy potencjał Neymara, czy wkomponuje się w zespół, czy nie wpadną z Messim w jakąś uwsteczniającą ich obu rywalizację..
Eh życie pesymisty..

0

Jak dobrze, że są ludzie którzy myślą podobnie jak ja, ten sam problem gniecie ich w znacznym stopniu i mają chęć oraz czas na to by ubrać to w słowa w wyczerpujący sposób, oraz pozycję umożliwiającą publikowanie tego przed setkami cule.
Czułem dokładnie to samo. Kompletnie nie zrozumiała dla mnie jest tak powszechna krytyka Pedro, oraz równanie go do pozycji Hleba.
Odpowiednio powyższe argumenty przekształcając, całość mogła by służyć także za szkielet do podobnego artykułu o Tito.

0

Alba ledwo co przyszedł, a już był lepszy niż nasi specjaliści.

0

Większości trudno uwierzyć, że można zestawić obok siebie "Sprzedaż" i "Messiego", a co dopiero zacząć to rozważać.
Taki transfer groził by przecież wywołaniem wydarzenia, które po latach określane było by jako jeden z momentów zwrotnych piłki nożnej. (cena, konsekwencje, skala protestów itp.)

0

O w jakim towarzystwie Lewandowski się znalazł, ciekawe to.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?