0

mam nadzieje że to tylko ironia :)

0

Grisza_1984

Niemiec ?.. nie no nie wiem jak to skomentować..

0

a ja sie pytam gdzie byli wtedy rodzice ?

0

mój ulubiony :) gratki Andres :*

0

ja bym chciał aby wygrać jeden wzór wyjazdowych i taki pozostał na stałe, jedynie drobne stylow zmianki co sezon ale nic więcej

0

to że nie ma nikogo z Realu w pierwszej 10 świadczy o tym jak wiele się ostatnio zmieniło :)

0

jak dla mnie jego talent jest przereklamowany i wyolbrzymniony, nie widze w nim jakiegoś "cracka..

0

także zwracam się z prośbą o film z wczorajszego "występu", bo nie potrafię znaleść :/

0

no to trafił swój na swego bo Henry także jest typem "rozweselacza" zespołu :) ciekawe są filmy na youtube z Henrykiem w roli komedianta :)

0

wujo444

zgodze się że emocje w Monaco są ogromne, ale w tym plebiscycie chyba nie o emocje chodzi a piękno i trudność wykonania danych obiektów, jak dla mnie brakuje paru Niemieckich "produktów".

0

a co takiego nadzwyczajnego może być w torze ulicznym ??

chyba na tym polega pójście na łatwizne że wykorzystuje sie drogi już istniejące i użytkujące na codzień..

0

niech oni najpierw Rasiaka postarają się ściągnąć, bo póki co to śmieszne mają zachcianki..

0

Messi i Eto`o możi i słabiej, ale w tym najważniejszym dla nas meczu całego sezonu, to oni strzelili bramki, dlatego moim zdaniem wywiązali się ze swojego zadania w grudniu ;)

0

ten drugi zespół ograł by ten pierwszy xD

0

Miejsce w tabeli swietne ale gramy malo efektownie :(

0

Gdybyśmy mieli Pokaka w FCB, też byłby etatowym odbiorcą takiej nagrody..

0

tak to jest jak nasi do Londynu wyemigrowali, a inni nam tempa nie potrafią dotrzymać xD

0

jest taki związek frazeologiczny, ręcznik rzuca trener zawodnika który dostaje w kość na ringu :)

0

coś mi było podejrzane że zgadzam sie prawie z każdą oceną ... widać że to nie ze "sportu" :)

0

nie ma to jak wrócić z imprezy i zobaczyć że Barca wygrała 0:3 :)) VeB !!

0

oczywiście bardziej cenię Xaviego, a moim ulubionym piłkażem jest Iniesta, ale do Roniego pozostaje sentyment :)

0

Looky

bo my młodzi kibice Barcy z niewielkim stażem właśnie dzięki niemu pokachaliśmy ten klub,to Gaucho otworzył mi oczy na to jak piękny futbol gra duma Katalonil i dlatego jest dla nas/dla mnie aż tak "wielki". Dobrze że wraca do formy, oby znów był wielki bo skorzysta na tym cały piłkarski świat :)

VeB !!

0

ManUfan

tak MU musiał się go pozbyć i teraz już na maxa "wymiatacie" w PL.....

0

a jest jakaś inna obcja niż to że Xavi będzie do końca u nas ? ;> wiadomo Xavi że twoje marzenie się spełni xD

0

artykuł z wyższej półki ;) pogratulować i podziękować xD

VeB !!

0

dyrektora przydało by sie potraktować odpowiednio...

0

jak już ktoś z naszych to chciałbym aby był to Xavi, Messi jest za młody na taką nagrode, VeB!!

0

a ja myślałem że fcbacra.com nigdy się nie zmieni.. bo dla mnie to stara wersja była prosta i przejżysta, no i orginalna, ta przypomina mi inny serwise bo teraz już wszystkie tak wyglądają .. :/

ehh obym sie przyzwyczajił i polubiał ten wygląd tak jak lubiałem tamten :) gratuluję pracy, VeB!!

0

Valdes - 8,

należe do jego przeciwników ale za wczorajszy występ ukłony..

0

członkowstwo w FCBP jest od 16, a wyjazd na mecz z Valencią też od szesnastki czy trzeba być pełnoletnim ? ;>

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?