piżama
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Brynica
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
mam nadzieje że to tylko ironia :)
0
Grisza_1984
Niemiec ?.. nie no nie wiem jak to skomentować..
0
a ja sie pytam gdzie byli wtedy rodzice ?
0
mój ulubiony :) gratki Andres :*
0
ja bym chciał aby wygrać jeden wzór wyjazdowych i taki pozostał na stałe, jedynie drobne stylow zmianki co sezon ale nic więcej
0
to że nie ma nikogo z Realu w pierwszej 10 świadczy o tym jak wiele się ostatnio zmieniło :)
0
jak dla mnie jego talent jest przereklamowany i wyolbrzymniony, nie widze w nim jakiegoś "cracka..
0
także zwracam się z prośbą o film z wczorajszego "występu", bo nie potrafię znaleść :/
0
no to trafił swój na swego bo Henry także jest typem "rozweselacza" zespołu :) ciekawe są filmy na youtube z Henrykiem w roli komedianta :)
0
wujo444
zgodze się że emocje w Monaco są ogromne, ale w tym plebiscycie chyba nie o emocje chodzi a piękno i trudność wykonania danych obiektów, jak dla mnie brakuje paru Niemieckich "produktów".
0
a co takiego nadzwyczajnego może być w torze ulicznym ??
chyba na tym polega pójście na łatwizne że wykorzystuje sie drogi już istniejące i użytkujące na codzień..
0
niech oni najpierw Rasiaka postarają się ściągnąć, bo póki co to śmieszne mają zachcianki..
0
Messi i Eto`o możi i słabiej, ale w tym najważniejszym dla nas meczu całego sezonu, to oni strzelili bramki, dlatego moim zdaniem wywiązali się ze swojego zadania w grudniu ;)
0
ten drugi zespół ograł by ten pierwszy xD
0
Miejsce w tabeli swietne ale gramy malo efektownie :(
0
Gdybyśmy mieli Pokaka w FCB, też byłby etatowym odbiorcą takiej nagrody..
0
tak to jest jak nasi do Londynu wyemigrowali, a inni nam tempa nie potrafią dotrzymać xD
0
jest taki związek frazeologiczny, ręcznik rzuca trener zawodnika który dostaje w kość na ringu :)
0
coś mi było podejrzane że zgadzam sie prawie z każdą oceną ... widać że to nie ze "sportu" :)
0
nie ma to jak wrócić z imprezy i zobaczyć że Barca wygrała 0:3 :)) VeB !!
0
oczywiście bardziej cenię Xaviego, a moim ulubionym piłkażem jest Iniesta, ale do Roniego pozostaje sentyment :)
0
Looky
bo my młodzi kibice Barcy z niewielkim stażem właśnie dzięki niemu pokachaliśmy ten klub,to Gaucho otworzył mi oczy na to jak piękny futbol gra duma Katalonil i dlatego jest dla nas/dla mnie aż tak "wielki". Dobrze że wraca do formy, oby znów był wielki bo skorzysta na tym cały piłkarski świat :)
VeB !!
0
ManUfan
tak MU musiał się go pozbyć i teraz już na maxa "wymiatacie" w PL.....
0
a jest jakaś inna obcja niż to że Xavi będzie do końca u nas ? ;> wiadomo Xavi że twoje marzenie się spełni xD
0
artykuł z wyższej półki ;) pogratulować i podziękować xD
VeB !!
0
dyrektora przydało by sie potraktować odpowiednio...
0
jak już ktoś z naszych to chciałbym aby był to Xavi, Messi jest za młody na taką nagrode, VeB!!
0
a ja myślałem że fcbacra.com nigdy się nie zmieni.. bo dla mnie to stara wersja była prosta i przejżysta, no i orginalna, ta przypomina mi inny serwise bo teraz już wszystkie tak wyglądają .. :/
ehh obym sie przyzwyczajił i polubiał ten wygląd tak jak lubiałem tamten :) gratuluję pracy, VeB!!
0
Valdes - 8,
należe do jego przeciwników ale za wczorajszy występ ukłony..
0
członkowstwo w FCBP jest od 16, a wyjazd na mecz z Valencią też od szesnastki czy trzeba być pełnoletnim ? ;>