piekielnewrota
Dołączył/a: luty 2016
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@mercato miało być "żądze". Messi czuje pociąg do białoskórych mężczyzn.
0
@Kimi88 tak to już jest, że piłkarz bez g/a będzie mieć problem przebić się w jakimkolwiek plebiscycie. Gdzieś tam niżej ktoś stawiał wyżej Pedriego i Lewandowskiego niż Ty Vitinhe. Także widzisz, kwestia subiektywna. Tak jak cała gala Złotej Piłki.
0
@OskP a się wszyscy śmiali...
0
@zdrastfujcie dlaczego miałby nie wygrać?
0
Efekt nowej miotły
11
Dopiero 22 lata, tóż to szok
6
Nie chce dalej grać w PSG to muszą budować skład na kimś innym, proste
1
Dla nich to żadna strata
0
Yamal zmieniony czy znowu zajeżdżany brdzie cały sezon?
0
@fart i ciekawe kto tyle zaplaci
0
@Sz0ps0n mnie nic Inigo nie zrobił. Pozdrawiam.
1
@Sz0ps0n Inigo kontuzjogenny? A kto przez niego miał kontuzję?
4
Bracia Williams, Real Madryt, Leo Messi, Luis Diaz... jak artykuły o byłych piłkarzach można zrozumieć, to artykuły o piłkarzach niedoszłych i innych klubach to zaśmiecanie tej strony
0
Nie widzę nawiązania
0
@gohan77 dro co... co to za składnia ????
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 mało tego, nie dość że Ty kibic RM, to jeszcze autohomofob!
3
@Faro tyle, że Mekambe>Viniczus
0
Dosłownie, aktorzyna numer jeden
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 a ja myślę, że to reakcja upozorowana. Coś jak wewnętrzna homofobia. Ty wypierasz swoją sympatię do białych kolorów i nazywasz innych kibicami RM, a w głębi duszy jesteś fanatykiem Realu.
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 pamiętaj, wczesna diagnoza i świadomość jest bardzo istotna w leczeniu paranoi. Czy kibice Madrytu są teraz z Tobą w pokoju?
8
Śmieszne, ale z drugiej strony co miał powiedzieć jak już przyszedł ten Rashford - "no wiecie, woleliśmy Nico, ale musimy zadowolić się Marcusem"?
0
@sebsbastiams.fcb.fan92 zmień leki i dorzuć coś na uspokojenie
2
Co roku ktoś odchodzi na emeryturę i co roku pojawiają się nowe talenty. Nie ma co panikować, i tak na nikogo z topu Barce nie stać.
2
@SirPeacefull głos rozsądku to nie tu kolego (właściwie to nigdzie w społeczności kibicowskiej)
0
@Ronad10 oj tylko nieznacznie lepiej
12
Rok 2036 fcbarca.com "dlaczego Nico Williams nie wylądował w Barcelonie"
0
Kibice Barcelony juz mogą dorabiać sobie jakies teorie spiskowe
5
@MagdJanko aż musiałem sprawdzic xD pierwsza Barcelona wyskakuje
4
@19Macio93 piłkarze maja grać a nie siedziec
6
@kejdzi oczywiście, że zbrojenie i beton ma swoją klasę