0

@mercato miało być "żądze". Messi czuje pociąg do białoskórych mężczyzn.

0

@Kimi88 tak to już jest, że piłkarz bez g/a będzie mieć problem przebić się w jakimkolwiek plebiscycie. Gdzieś tam niżej ktoś stawiał wyżej Pedriego i Lewandowskiego niż Ty Vitinhe. Także widzisz, kwestia subiektywna. Tak jak cała gala Złotej Piłki.

0

@OskP a się wszyscy śmiali...

0

@zdrastfujcie dlaczego miałby nie wygrać?

0

Efekt nowej miotły

11

Dopiero 22 lata, tóż to szok

6

Nie chce dalej grać w PSG to muszą budować skład na kimś innym, proste

1

Dla nich to żadna strata

0

Yamal zmieniony czy znowu zajeżdżany brdzie cały sezon?

0

@fart i ciekawe kto tyle zaplaci

0

@Sz0ps0n mnie nic Inigo nie zrobił. Pozdrawiam.

1

@Sz0ps0n Inigo kontuzjogenny? A kto przez niego miał kontuzję?

4

Bracia Williams, Real Madryt, Leo Messi, Luis Diaz... jak artykuły o byłych piłkarzach można zrozumieć, to artykuły o piłkarzach niedoszłych i innych klubach to zaśmiecanie tej strony

0

Nie widzę nawiązania

0

@gohan77 dro co... co to za składnia ????

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 mało tego, nie dość że Ty kibic RM, to jeszcze autohomofob!

3

@Faro tyle, że Mekambe>Viniczus

0

Dosłownie, aktorzyna numer jeden

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 a ja myślę, że to reakcja upozorowana. Coś jak wewnętrzna homofobia. Ty wypierasz swoją sympatię do białych kolorów i nazywasz innych kibicami RM, a w głębi duszy jesteś fanatykiem Realu.


0

@sebsbastiams.fcb.fan92 pamiętaj, wczesna diagnoza i świadomość jest bardzo istotna w leczeniu paranoi. Czy kibice Madrytu są teraz z Tobą w pokoju?

8

Śmieszne, ale z drugiej strony co miał powiedzieć jak już przyszedł ten Rashford - "no wiecie, woleliśmy Nico, ale musimy zadowolić się Marcusem"?

0

@sebsbastiams.fcb.fan92 zmień leki i dorzuć coś na uspokojenie

2

Co roku ktoś odchodzi na emeryturę i co roku pojawiają się nowe talenty. Nie ma co panikować, i tak na nikogo z topu Barce nie stać.

2

@SirPeacefull głos rozsądku to nie tu kolego (właściwie to nigdzie w społeczności kibicowskiej)

0

@Ronad10 oj tylko nieznacznie lepiej

12

Rok 2036 fcbarca.com "dlaczego Nico Williams nie wylądował w Barcelonie"

0

Kibice Barcelony juz mogą dorabiać sobie jakies teorie spiskowe

5

@MagdJanko aż musiałem sprawdzic xD pierwsza Barcelona wyskakuje

4

@19Macio93 piłkarze maja grać a nie siedziec

6

@kejdzi oczywiście, że zbrojenie i beton ma swoją klasę

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?