piekielnewrota
Dołączył/a: luty 2016
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@kejdzi oczywiście, że zbrojenie i beton ma swoją klasę
14
@FC33 za czołem, czyli w głowie.. Po kilku głębszych ma to jakiś sens..
0
@novy1899 to lepiej nikogo nie sprowadzać i wziąć kogoś ze szkółki, ryzyko to samo a darmowe
0
@Borneo Wow, mamy socio Barcelony
0
@novy1899 nie
4
Ok kogo to obchodzi na tej stronie?
1
@novy1899 a coś poza tym?
1
Artykuły kropka w kropkę jak z takim jednym z Athtleticu
0
Flick to sobie może dawać światła. Nawet cały pokaz świateł
1
@LambiPL daleko szukać. Na naszym podwórku wyrok np. Tomasza H.
0
@kinioo ponoć...
1
@aarroo76 ta, albo artykuły o sytuacji RM w KMŚ
0
@Bastek1987 tzn. co mówi?
3
@Kuczek obie formy są poprawne, więc wszyscy morda w kubeł :p
2
@tgrzeb myślę ze bardziej tu chodzi o stawianie żądań przez kogoś kto przed chwilą sie prosil o transfer
5
A tak właśnie nie bylo z Neymarem? I nie na tym polega opłacenie klauzuli?
0
@prodigy powiedz, że nie trenujesz nie mówiąc, że nie trenujesz :D
0
@Manypijany to tylko praca, dostają za to pieniądze.
1
@TheKlucha a komu miałby sprawiać kontuzje?
0
@Garga tak, tak. Jeszcze będą dopłacać, żeby z kimś w piłkę pokopać
1
@Sekstet2009 to był sarkazm
0
@Lewangoooolsky Lewy nic nie musi.
0
@wojopancer cały sezon powinni grać 1. składem. Dla kibiców
3
Szkoda tych dwóch goli.. Mecz od nowa
0
@nonohehe podpinam sie
3
Ale drukowanie pod białych
0
@Vold94 nie widać
0
Raphinia dziś nie istnieje
0
Po takim golu to nie wstyd.
0
@Srutwa to kto ma u nas grać jak wszystkich chcesz sprzedawać?