6

@kejdzi oczywiście, że zbrojenie i beton ma swoją klasę

14

@FC33 za czołem, czyli w głowie.. Po kilku głębszych ma to jakiś sens..

0

@novy1899 to lepiej nikogo nie sprowadzać i wziąć kogoś ze szkółki, ryzyko to samo a darmowe

0

@Borneo Wow, mamy socio Barcelony

0

@novy1899 nie

4

Ok kogo to obchodzi na tej stronie?

1

@novy1899 a coś poza tym?

1

Artykuły kropka w kropkę jak z takim jednym z Athtleticu

0

Flick to sobie może dawać światła. Nawet cały pokaz świateł

1

@LambiPL daleko szukać. Na naszym podwórku wyrok np. Tomasza H.

0

@kinioo ponoć...

1

@aarroo76 ta, albo artykuły o sytuacji RM w KMŚ

0

@Bastek1987 tzn. co mówi?

3

@Kuczek obie formy są poprawne, więc wszyscy morda w kubeł :p

2

@tgrzeb myślę ze bardziej tu chodzi o stawianie żądań przez kogoś kto przed chwilą sie prosil o transfer

5

A tak właśnie nie bylo z Neymarem? I nie na tym polega opłacenie klauzuli?

0

@prodigy powiedz, że nie trenujesz nie mówiąc, że nie trenujesz :D

0

@Manypijany to tylko praca, dostają za to pieniądze.

1

@TheKlucha a komu miałby sprawiać kontuzje?

0

@Garga tak, tak. Jeszcze będą dopłacać, żeby z kimś w piłkę pokopać

1

@Sekstet2009 to był sarkazm

0

@Lewangoooolsky Lewy nic nie musi.

0

@wojopancer cały sezon powinni grać 1. składem. Dla kibiców

3

Szkoda tych dwóch goli.. Mecz od nowa

0

@nonohehe podpinam sie

3

Ale drukowanie pod białych

0

@Vold94 nie widać

0

Raphinia dziś nie istnieje

0

Po takim golu to nie wstyd.

0

@Srutwa to kto ma u nas grać jak wszystkich chcesz sprzedawać?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?