0

@KobeFR w Decathlonie na pewno przepłacisz

1

@Elvisek światkami jechowy?

1

@Ghostface ja myślę, że tu można uzbierać 11stkę, ktora nawet teraz mogłaby daleko zajść z dobrym trenerem

1

No i mają rację. Regeneracja i zdrowie najważniejsze

0

@Kismeth komu Neymar sprawia kontuzje?

0

No to jest czy nie jest?

3

@4Fabregas4 nawet nie chce mi się tego czytać, a Tobie chciało się to pisać xD

0

@burza1982 niby czemu musi się stawić?

2

@ElD00pa macie po 15 lat, że kłócicie się o drużyny piłkarskie na których meczach pewnie nawet nie byliście?

0

@4drian0 95? kiedyś 85-89 to byli najlepsi piłkarze a +90 to był totalny top, do policzenia na palcach jednej ręki

43

Do czego to doszło, tłumaczenie się ze swoich decyzji i przebiegu spotkania przy wygranej 3:1

0

Najlepszy będzie ten, który wykorzysta ich potencjał grających razem

13

Sędzia gwiżdże i gwiżdże pod ten Real, ale coś nie idzie...

0

@FCBurnley właściwie to dwóch emerytów z Polski

0

Poratuj kto linkiem

4

Problemem Raphinii jest to, że nie jest medialny. Nie prowokuje, nie szokuje, nie udziela się na popularne tematy

0

@Recha_0684 " za takie pieniądze możemy kupić dwóch,trzech zawodników gotowych na już" mam deja-vu...

0

@Aragorn33 a co to zmienia czy na jakimś marszu było 100 tysięcy czy milion osób? Pytam poważnie, bo takich dyskusji to dawno nie widziałem

0

@Azacca młodyś albo głupiś

1

@Commandement mistrz prostej jadący kilkadziesiąt km/h za dużo i pośpieszający innych powinien mieć dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów

0

@Czajka90 tak Ci sie wydaje

2

@Kurkmen ruscy dokonują ludobójstwa, blokują korytarze humanitarne, dokonują naumyślnych ataków na cywilach, a wy o przestrzeganiu prawa wobec człowieka, który to popiera xDDDDDD śmiechu warci p0lacy

0

@Don-Corleone krytykujesz czyiś wokal a wychwalasz Hetfielda i Mansona haha

0

@kolomen2 gruza, który mało pali i Ci nie będzie szkoda jak coś rozwalisz.

1

https://www.facebook.com/drrickgoodman/videos/959253647867467/
a tutaj uciemiężeni afroamerykanie dostają paczki od kuriera Amazona. Szacun dla Amazona

0

@Encore poszedłem na jeden trening lokalnej drużyny

0

@AnnaMarianna Rosjanki i długo długo nic

2

@Hushovt Link Park to takie disco polo w rocku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

1

@Chwytliwy Sancho do Dortmundu

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?