piekielnewrota
Dołączył/a: luty 2016
Gdańsk
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@KobeFR w Decathlonie na pewno przepłacisz
1
@Elvisek światkami jechowy?
1
@Ghostface ja myślę, że tu można uzbierać 11stkę, ktora nawet teraz mogłaby daleko zajść z dobrym trenerem
1
No i mają rację. Regeneracja i zdrowie najważniejsze
0
@Kismeth komu Neymar sprawia kontuzje?
0
No to jest czy nie jest?
3
@4Fabregas4 nawet nie chce mi się tego czytać, a Tobie chciało się to pisać xD
0
@burza1982 niby czemu musi się stawić?
2
@ElD00pa macie po 15 lat, że kłócicie się o drużyny piłkarskie na których meczach pewnie nawet nie byliście?
0
@4drian0 95? kiedyś 85-89 to byli najlepsi piłkarze a +90 to był totalny top, do policzenia na palcach jednej ręki
43
Do czego to doszło, tłumaczenie się ze swoich decyzji i przebiegu spotkania przy wygranej 3:1
0
Najlepszy będzie ten, który wykorzysta ich potencjał grających razem
13
Sędzia gwiżdże i gwiżdże pod ten Real, ale coś nie idzie...
0
@FCBurnley właściwie to dwóch emerytów z Polski
0
Poratuj kto linkiem
4
Problemem Raphinii jest to, że nie jest medialny. Nie prowokuje, nie szokuje, nie udziela się na popularne tematy
0
@Recha_0684 " za takie pieniądze możemy kupić dwóch,trzech zawodników gotowych na już" mam deja-vu...
0
@Aragorn33 a co to zmienia czy na jakimś marszu było 100 tysięcy czy milion osób? Pytam poważnie, bo takich dyskusji to dawno nie widziałem
0
@Azacca młodyś albo głupiś
1
@Commandement mistrz prostej jadący kilkadziesiąt km/h za dużo i pośpieszający innych powinien mieć dożywotni zakaz prowadzenia pojazdów
0
@Czajka90 tak Ci sie wydaje
2
@Kurkmen ruscy dokonują ludobójstwa, blokują korytarze humanitarne, dokonują naumyślnych ataków na cywilach, a wy o przestrzeganiu prawa wobec człowieka, który to popiera xDDDDDD śmiechu warci p0lacy
0
@Don-Corleone krytykujesz czyiś wokal a wychwalasz Hetfielda i Mansona haha
0
@kolomen2 gruza, który mało pali i Ci nie będzie szkoda jak coś rozwalisz.
1
https://www.facebook.com/drrickgoodman/videos/959253647867467/
a tutaj uciemiężeni afroamerykanie dostają paczki od kuriera Amazona. Szacun dla Amazona
0
@Encore poszedłem na jeden trening lokalnej drużyny
0
@AnnaMarianna Rosjanki i długo długo nic
2
@Hushovt Link Park to takie disco polo w rocku ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
1
@Chwytliwy Sancho do Dortmundu
0
@beznicku1000 11