0

Dokładnie. Przy bramce na 3:0 powinien to obronić. Wybiega do przeciwnika i nagle stoi jak słup

0

Krystyna wczoraj tragedia. A niby z niego taki maszyna

0

Tego bramkarza to chłostą nagrodzić

0

Tu nie ma nic wspólnego z zakazem transferowym. Chłopaki mają zacząć grać

2

Przydatna porażka. Niech się nauczą aby nie lekceważyć rywala.

0

Na Lewego mam wyjebke. Czeka az ktos mu poda pilke na sam na sam i morde cieszy. Walic kraj wyjezdzam do Miami. Laski, koks elo

0

Z obecnej gry wynika jedno: za dużo hajsu, za mało efektów.

1

Kamperow ktorzy czekaja na podanie pilki sam na sam tu nie potrzeba.

0

Pilkarze za duzo zarabiaja i sie rozleniwili. Obciac im pensje to sie wezma do roboty

0

Wygrana w 100%. Dziś Hala Dzieci będą płakać, że Athletic ich rozjechał.

0

Dysponujemy tylko chyba siły w nogach brak

0

Przydałaby się zmiana sędzi liniowych

0

W książkach jeszcze

2

Za dużo pornoli

13

Komentarz usunięty

0

Kiedy w końcu informacje z powtórek będą przekazywane sędziom? Wkurza mnie to, że nie uznaje się prawidłowej bramki, dostaje się karny za obronę plecami.

0

Typowy gimbus, co się dziwisz.

0

Nie wiesz co to prawdziwy kibic. Widząc taką grę przegrana wyszłaby im na plus, zrehabilitowaliby się.

1

Jestem zły, że nie przegraliśmy, może po porażce dowiedzieliby się co to strzał z dystansu

3

Barca chyba zapomniała co to strzał z dystansu.

0

Na autobus jest sposób- strzał z dystansu o którym barca chyba nie słyszała

0

Jak się oddaje strzał z dystansu na koniec meczu to na wygraną nie ma co liczyć

0

Ale mnie wkurzają, co oni kur nie mają siły w nogach aby strzelać z dystansu?

0

0

Jego gra dziś to tragedia

0

Głupio stracony 1 gol, brzydka gra barcy. Jak chcą wygrać to niech ruszą się do roboty

0

Dobry link z transmisja z canal+

0

Tu sa wirusy jakies dziwne linki odpala

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?