piekielny
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Daj link do streama
1
Komentarz usunięty
0
Od początku to powtarzam, błąd zrobili, że sprzedali Ville
0
E tam, zlekceważyli athelic.. Mam nadzieję, że wezmą się za siebie bo to nie wakacje :D
0
Fajnie, że nie mam jak dojechać...
0
Madridiści pewnie się modlili o to, aby Enrique nie przedłużał kontraktu z Barcą bo chcieli pewnie go mieć u siebie ahahah.
0
Słabe stroje, nie podobają mi się.
0
Oby to były tylko plotki.
9
Real Madryt jednak ma bydło, a nie kibiców. Atakują kibiców barcy, bo mają koszulki barclony. Buahhaha żenada i kompromitacja.
1
Wtedy strona rm.pl w ogóle by upadla :D
0
Komentarz usunięty
0
Torresa żal ściska, że Barca go nie chce.
0
Ronaldo znów ma swoje 5 minut płaczu :)
0
hahaahahaah, rozbawili mnie tym
0
Krótko, zwięźle i na temat :P
14
CR7 i Maradona są siebie warci, obaj mają obsesje na swoim punkcie.
0
Ogólnie na plus zawodnicy Realu grający wczoraj to tylko Bale i Casillas. Ronaldo zagrał słabiutko, niewidoczny.. Nie wiem czym się zachwycali wczorajsi komentatorzy w TVP 1 HD
0
Nie musisz życzyć :)
0
Nie zauważyłem jak schodził ;/
0
Chyba oglądałeś inny mecz.
0
Usunęlo chyba ze złości.
0
8 min temu już go napisałem :D
0
Ronaldo słaby mecz.
0
A jaka reakcja fanów na to :)
0
Hhaha po przegranym meczu nawet strona rm.pl nie dziala teraz :)
0
Suarez powinien strzelać, ale to już jego wybór.
0
W drugiej połowie trzeba poprawić naszą obrone, niech Enrique ich zmotywuje.
0
On nonstop slabo gra.
0
Idź na forum bayernu ty zdrajco!
1
To źle czujesz :)