0

Daj link do streama

1

Komentarz usunięty

0

Od początku to powtarzam, błąd zrobili, że sprzedali Ville

0

E tam, zlekceważyli athelic.. Mam nadzieję, że wezmą się za siebie bo to nie wakacje :D

0

Fajnie, że nie mam jak dojechać...

0

Madridiści pewnie się modlili o to, aby Enrique nie przedłużał kontraktu z Barcą bo chcieli pewnie go mieć u siebie ahahah.

0

Słabe stroje, nie podobają mi się.

0

Oby to były tylko plotki.

9

Real Madryt jednak ma bydło, a nie kibiców. Atakują kibiców barcy, bo mają koszulki barclony. Buahhaha żenada i kompromitacja.

1

Wtedy strona rm.pl w ogóle by upadla :D

0

Komentarz usunięty

0

Torresa żal ściska, że Barca go nie chce.

0

Ronaldo znów ma swoje 5 minut płaczu :)

0

hahaahahaah, rozbawili mnie tym

0

Krótko, zwięźle i na temat :P

14

CR7 i Maradona są siebie warci, obaj mają obsesje na swoim punkcie.

0

Ogólnie na plus zawodnicy Realu grający wczoraj to tylko Bale i Casillas. Ronaldo zagrał słabiutko, niewidoczny.. Nie wiem czym się zachwycali wczorajsi komentatorzy w TVP 1 HD

0

Nie musisz życzyć :)

0

Nie zauważyłem jak schodził ;/

0

Chyba oglądałeś inny mecz.

0

Usunęlo chyba ze złości.

0

8 min temu już go napisałem :D

0

Ronaldo słaby mecz.

0

A jaka reakcja fanów na to :)

0

Hhaha po przegranym meczu nawet strona rm.pl nie dziala teraz :)

0

Suarez powinien strzelać, ale to już jego wybór.

0

W drugiej połowie trzeba poprawić naszą obrone, niech Enrique ich zmotywuje.

0

On nonstop slabo gra.

0

Idź na forum bayernu ty zdrajco!

1

To źle czujesz :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?