piekielny
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to co? Armaheddon.
0
Niech MSN zagraja do pierwszej polowy, a potem niech zmienia ich
0
Przy sytuacji z Suarezem to miał farta. Suarez powinien strzelić ponad głową.
0
Szkoda, że messi nie zdecydował się na strzał pod koniec 1 połowy, gdy był pod polem karnym, może byśmy już prowadzili. Szkoda, że Suarez nie strzelił ponad głową Neuer'a, wtedy byłby gol
0
Nie między nogami tylko pojad głowa, a nie będzie miał szans
3
Widać ile w Was wierności wobec klubu. Chcecie, aby Lewy strzelił? Pozdrawiam was pseudokibice.
0
Polać mu, lewak pcha się tam, gdzie większa kasa.
0
Lewandoeski szwabom nie pomoże :) Założ się, że będzie niewidoczny w meczu.
0
Nie ma szans, za słaby na Barcelone.
0
Oj wczoraj sezonowcy Realu pewnie pod poduszki płakali jak ich drużyna gubiła w każdej minucie gry :)
0
,,Neuer: Przyjeżdżamy na Camp Nou aby przegrać''- taki powinien być tytuł.
2
Póki jest w innej drużynie to jest dls mnie on wrogiem, a dla wroga zero litości.
0
No też prawdopodobne
0
Czego Wy się obawiacie? Barca formę ma bardzo dużą, dodatkowo kolejnym silnikiem napędowym będzie zemsta za przegrane 0:7. Nie ma takiej możliwości, abyśmy przegrali ten mecz..
2
Z Valencią Real może mieć pod górkę i to w dodatku pod górkę ze spadającymi kamieniami. Obecnie real gra słabo, więc punkty mogą stracić
0
Może to prawda, nauczył się okiwać psa i to był klucz do jego techniki :D
0
Dobra wiadomość, niech Barcelona szykuje kasę na Ronaldinho. Myślę, że z dwa sezony może pograć w Barcelonie, a może dłużej, kto wie.....
0
Właśnie na koniec sezonu Real Madryt będzie mógł nam czyścić buty :D
Zgadzam się w 100% z Luis'em Enrique
Heheheehhe, ripościarz
0
Chcę w finale Ligi Mistrzów Barcelona-Real i oczywiście 10:0 dla Barcelony :D Ale wtedy gimby i sezonowcy Realu by płakali :)
0
Ma co tarmosić pod kołdrą. Pewnie poleciała na jego kasę.
0
Lewy i tak nie pomoże
0
Bawarczycy cieszą się, że Lewandowski będzie grać, ale to nie zmienia faktu, że on nie pomoże dla Bayernu i to Barca będzie w finale.
0
FC Barcelona :D
3
E tam, nie ma co się przejmować.. Lewy wcale taki dobry nie jest, wczorajszy mecz to pokazał. Poza strzeloną bramką(przy lekkim farcie) nic innego nie pokazał, kompletnie nic. Wygramy dwumecz na bank