0

Jak to co? Armaheddon.

0

Niech MSN zagraja do pierwszej polowy, a potem niech zmienia ich

0

Przy sytuacji z Suarezem to miał farta. Suarez powinien strzelić ponad głową.

0

Szkoda, że messi nie zdecydował się na strzał pod koniec 1 połowy, gdy był pod polem karnym, może byśmy już prowadzili. Szkoda, że Suarez nie strzelił ponad głową Neuer'a, wtedy byłby gol

0

Nie między nogami tylko pojad głowa, a nie będzie miał szans

3

Widać ile w Was wierności wobec klubu. Chcecie, aby Lewy strzelił? Pozdrawiam was pseudokibice.

0

Polać mu, lewak pcha się tam, gdzie większa kasa.

0

Lewandoeski szwabom nie pomoże :) Założ się, że będzie niewidoczny w meczu.

0

Nie ma szans, za słaby na Barcelone.

0

Oj wczoraj sezonowcy Realu pewnie pod poduszki płakali jak ich drużyna gubiła w każdej minucie gry :)

0

,,Neuer: Przyjeżdżamy na Camp Nou aby przegrać''- taki powinien być tytuł.

2

Póki jest w innej drużynie to jest dls mnie on wrogiem, a dla wroga zero litości.

0

No też prawdopodobne

0

Czego Wy się obawiacie? Barca formę ma bardzo dużą, dodatkowo kolejnym silnikiem napędowym będzie zemsta za przegrane 0:7. Nie ma takiej możliwości, abyśmy przegrali ten mecz..

2

Z Valencią Real może mieć pod górkę i to w dodatku pod górkę ze spadającymi kamieniami. Obecnie real gra słabo, więc punkty mogą stracić

0

Może to prawda, nauczył się okiwać psa i to był klucz do jego techniki :D

0

Dobra wiadomość, niech Barcelona szykuje kasę na Ronaldinho. Myślę, że z dwa sezony może pograć w Barcelonie, a może dłużej, kto wie.....

0

Właśnie na koniec sezonu Real Madryt będzie mógł nam czyścić buty :D

Zgadzam się w 100% z Luis'em Enrique

Heheheehhe, ripościarz

0

Chcę w finale Ligi Mistrzów Barcelona-Real i oczywiście 10:0 dla Barcelony :D Ale wtedy gimby i sezonowcy Realu by płakali :)

0

Ma co tarmosić pod kołdrą. Pewnie poleciała na jego kasę.

0

Lewy i tak nie pomoże

0

Bawarczycy cieszą się, że Lewandowski będzie grać, ale to nie zmienia faktu, że on nie pomoże dla Bayernu i to Barca będzie w finale.

0

FC Barcelona :D

3

E tam, nie ma co się przejmować.. Lewy wcale taki dobry nie jest, wczorajszy mecz to pokazał. Poza strzeloną bramką(przy lekkim farcie) nic innego nie pokazał, kompletnie nic. Wygramy dwumecz na bank

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?