20

Skończcie już z tymi żałosnymi komentami. Mecz trwa 2 połowy. Co myśleliście, że Atletico się położy i przyjmie 4? Przed meczem wynik 2-1 z pocałowaniem w d... większość by wzięła. Pomijam fakt, że gol padł po błędzie sędziego co nakręciło Atletico do atakowania.

0

Znowu sędziowie mają udział przy golach...

32

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

5

Tobie nie musi się podobać.

0

Ty sobie oszczędź bo to jest zwykłe pierdolamento kto ile wygrał pojedynczych meczów i z kim.

1

I co z tego? Co niby znaczą te bezpośrednie wyniki? Gdyby Barcelona miała więcej wygranych meczów z realem to by ktoś powiedział, że jest lepsza? Mimo, że ma mniej mistrzostw la liga i pucharów europy?

1

Już jeden farmazon się znalazł. Realczyku nie popłacz się że twój klubik odpadł. A błędy były w obie strony i nie wypaczyły meczu.

0

kretynizm madrycki poziom hard

0

Tak sobie tłumacz biały rycerzyku. Popisz sobie na notatniku. A porażki "wielkiego" rEALU zawsze cieszą.

0

La Rambla ponownie trolluje notatnik i jak zwykle error :)

4

triplete real madrid 2017 error

5

Tryplet dla realu w tym roku hahha. Nara białasy.

0

haha gościu nie masz racji a się kłócisz. Miał 2 gole z węgrami i jeden z walią. Szkoda, że nie mogę się założyć.

https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2016_statistics

0

Jakie 5 goli człowieku? Sprawdź jeszcze raz. Miał 3 gole.

0

Na euro miał 3 gole.

6

Ten to ma drybling!

13

Czemu piękny się nie napiął jak plandeka na żuku?

0

Krystek poczekaj jeszcze. W końcu sędzia gwizdnie.

2

Rzesza Barcelońska ponownie zabiła notatnik:) ludzie wbijajcie na tę sławetną archaiczną stronę i naciskajcie F5 jak najwięcej ;)

1

To samo robiła madrycka gazeta w poprzednich latach kiedy Barca prowadziła, więc nie bredź. Poza tym głupie gadanie, że jakby dobrze grali to by błędy sędziów nie miały wpływu. Najlepiej niech prowadzą w każdym meczu 5-0 po 30 minutach gry.

2

Kolejny ukradziony gol przez ślepych pajaców z chorągiewką.

0

Do pustej bramki musi im podać żeby strzelili? Ja p....

12

Messi powinien częściej walić na sępa w stylu krystka. Za dużo tego podawania.

2

Widziałeś slepaku że nawet ruchu nie wykonał? Sam celowo w niego uderzył piłką.

0

Ty w sumie dobra myśl. Nigdy o tym nie pomyślałem :) Nawet by pasowało bo poziom kretynizmu ten sam.

0

Przecież to nadworny troll notatnka, zaraz po daniello11. Nie dziw się.

0

Nie da się porównać obu lig 1 do 1. Jakby grał w Łęcznej też by mógł mieć gorsze wyniki, mimo, że to tylko eklapa. Ja tam za nim nie płaczę.

6

pajacaldo dał znać o sobie kolejny raz

Ale karniaczka strzelił to może być z siebie dumny.

0

Rzesza Barcelońska znowu zabiła notatnik w ataku ddos ;p

0

To nie nerwy, tylko śmiech na takie żałosne komentarze siejące tylko gównoburze.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?