pieknisZmadrytu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
20
Skończcie już z tymi żałosnymi komentami. Mecz trwa 2 połowy. Co myśleliście, że Atletico się położy i przyjmie 4? Przed meczem wynik 2-1 z pocałowaniem w d... większość by wzięła. Pomijam fakt, że gol padł po błędzie sędziego co nakręciło Atletico do atakowania.
0
Znowu sędziowie mają udział przy golach...
32
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.
5
Tobie nie musi się podobać.
0
Ty sobie oszczędź bo to jest zwykłe pierdolamento kto ile wygrał pojedynczych meczów i z kim.
1
I co z tego? Co niby znaczą te bezpośrednie wyniki? Gdyby Barcelona miała więcej wygranych meczów z realem to by ktoś powiedział, że jest lepsza? Mimo, że ma mniej mistrzostw la liga i pucharów europy?
1
Już jeden farmazon się znalazł. Realczyku nie popłacz się że twój klubik odpadł. A błędy były w obie strony i nie wypaczyły meczu.
0
kretynizm madrycki poziom hard
0
Tak sobie tłumacz biały rycerzyku. Popisz sobie na notatniku. A porażki "wielkiego" rEALU zawsze cieszą.
0
La Rambla ponownie trolluje notatnik i jak zwykle error :)
4
triplete real madrid 2017 error
5
Tryplet dla realu w tym roku hahha. Nara białasy.
0
haha gościu nie masz racji a się kłócisz. Miał 2 gole z węgrami i jeden z walią. Szkoda, że nie mogę się założyć.
https://en.wikipedia.org/wiki/UEFA_Euro_2016_statistics
0
Jakie 5 goli człowieku? Sprawdź jeszcze raz. Miał 3 gole.
0
Na euro miał 3 gole.
6
Ten to ma drybling!
13
Czemu piękny się nie napiął jak plandeka na żuku?
0
Krystek poczekaj jeszcze. W końcu sędzia gwizdnie.
2
Rzesza Barcelońska ponownie zabiła notatnik:) ludzie wbijajcie na tę sławetną archaiczną stronę i naciskajcie F5 jak najwięcej ;)
1
To samo robiła madrycka gazeta w poprzednich latach kiedy Barca prowadziła, więc nie bredź. Poza tym głupie gadanie, że jakby dobrze grali to by błędy sędziów nie miały wpływu. Najlepiej niech prowadzą w każdym meczu 5-0 po 30 minutach gry.
2
Kolejny ukradziony gol przez ślepych pajaców z chorągiewką.
0
Do pustej bramki musi im podać żeby strzelili? Ja p....
12
Messi powinien częściej walić na sępa w stylu krystka. Za dużo tego podawania.
2
Widziałeś slepaku że nawet ruchu nie wykonał? Sam celowo w niego uderzył piłką.
0
Ty w sumie dobra myśl. Nigdy o tym nie pomyślałem :) Nawet by pasowało bo poziom kretynizmu ten sam.
0
Przecież to nadworny troll notatnka, zaraz po daniello11. Nie dziw się.
0
Nie da się porównać obu lig 1 do 1. Jakby grał w Łęcznej też by mógł mieć gorsze wyniki, mimo, że to tylko eklapa. Ja tam za nim nie płaczę.
6
pajacaldo dał znać o sobie kolejny raz
0
Rzesza Barcelońska znowu zabiła notatnik w ataku ddos ;p
0
To nie nerwy, tylko śmiech na takie żałosne komentarze siejące tylko gównoburze.