pieknisZmadrytu
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: styczeń 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To żałosne manu psuje mi kupon nie strzelając nawet gola :/
0
Większość prześcieradeł miała mokro przy wylosowaniu Legii, bo przecież ich bożyszcze miał nastrzelać 10 goli Legii i zostać królem strzelców. A sonda to druga sprawa, pokazująca żenadę całej strony i jej "redaktorów".
1
Śmietankowa serwery to ma postawione na Pentiumie II?:)
0
Oj tak tylko kiedy mu się zechce. Teraz mu się nie chce. Zwykłe pieprzenie i podcieranie dupy wczorajszą porażką Barcy która nie ma nic wspólnego z tym meczem.
16
i co z tego? To umniejsza odważną grę Legii która nie broni się w 10 jak kilka klubów z LaLiga?
8
To racja, choć jednak wiele z tych goli dało się uniknąć, gdyż padały one po głupich błędach w polu karnym bądź blisko niego.
1
Odpowiedziałem mu tym samym. Nie wierzę w to, że LE komukolwiek i kiedykolwiek powiedziałby, że ma zapewniony pierwszy skład przed sezonem.
36
Przestań p** powtarzane kocopoły. Wczoraj mógł jedynie przy wolnym lepiej się zachować. Pierwszego meczu z City już nie pamiętasz? On wypłakał miejsce w składzie? To Bravo się obsrał konkurencji jak rzekomo usłyszał, że będzie 2 bramkarzem.
0
Dobra nie srać żarem. Porażka z City była też wkalkulowana. Zagrali dobry mecz, choć 2 gole podarowane. Wyjście z 1 miejsca najważniejsze teraz.
1
10-1 od razu. Przestań p**
3
Szkoda bo city nic nie gra tak naprawdę a bramka podarowana.
0
I tak to wygrają prześcieradła. Tylko teraz kusi mnie zagrać live na ich wygraną.
6
Przecież deklu chodzi o najlepszego zawodnika LIGI, a nie ligi mistrzów. A potem się dziwić, że tak nagrody zostały rozdane.
35
Szkoda, że pajace z valencii, którzy oficjalnie płaczą widzą tylko błędy na swoją niekorzyść. Żenada.
0
Nie trzeba było być lekarzem, żeby to stwierdzić, że to dłuższa kontuzja.
11
Kurwa więcej setek spierdolcie
0
Drugiego Ronaldinho to nie będzie już za Twojego życia. Nie ma co się łudzić.
0
Brak czerwieni dla mario gomeza to też z korzyścią dla nas?
12
Most goals in 2016:
47 ― LEO MESSI
45 ― LuisSuarez
41 ― cr11
39 ― Ibra
37 ― Eran Zahavi
36 ― Lewy
2
MSN in 2016: 103 goals
MESSI
41 apps
40 goals
24 assists
SUAREZ
40 apps
42 goals
19 assists
NEYMAR
38 apps
21 goals
16 assists
56
Most hat-tricks in UCL history:
9 ― Real Madrid
7 ― LEO MESSI
7 ― Bayern München
5 ― Manchester United
5 ― AC Milan
;)
0
Poczytaj trochę komentów na la rambli przed meczem oraz na notatniku rm to zobaczysz, że wielu takich było. Bez off topu.
0
Ja też na trzeźwo stawiałem 5-0 dla realu, ale nie brakowało tu głosów właśnie, żeby Legia przegrała jak najwyżej do zera, nawet i pewnie 8 jajo.
8
Możecie mnie zbanować, ale pozdrawiam gorąco wszystkich frajerów którzy życzyli Legii wysokiej porażki do zera.
5
Można przegrać, wszystko ok, to jest sport, ale na jakiego ch* wychodzić z takim składem oszczędzając nie wiadomo czemu Inieste i Rakitica? Przecież nie gramy w tym tyg z City. To jest Celta, która u siebie gra odważnie, a nie obsrany zespół na Camp Nou, który się tylko broni. Sorry, ale Rafinha czy Gomes to mogą wychodzić w 1 składzie, ale w pucharze króla. Pomoc kompletnie nie istniała w 1 połowie. Pomijam już nawet błędy Busiego czy Stegena.
4
Brawo Lucho, brawo Mats. Więcej zmian w składzie i więcej pajacowania w bramce prosimy.
0
Zniweczył cały wysiłek, aby osiągnąć remis, który był bliżej niż przegrana.
0
Celta jest obsrana już. Remis możliwy.
2
Zrobiła się gównoburza, ale przestańcie pieprzyć, że nie ma powodu do tego, że ktoś tam nie wierzy w klub czy trenera. To jest błąd trenera wystawiając taki skład, na takim trudnym terenie. Nikt mi nie powie, że Gomes czy Rafinha to gracze 1 składu.
10
Po jakiego ch* posadził Inieste i Rakitica na ławce? Kogo tu oszczędzać skoro jest przerwa na kadre?