0

To żałosne manu psuje mi kupon nie strzelając nawet gola :/

0

Większość prześcieradeł miała mokro przy wylosowaniu Legii, bo przecież ich bożyszcze miał nastrzelać 10 goli Legii i zostać królem strzelców. A sonda to druga sprawa, pokazująca żenadę całej strony i jej "redaktorów".

1

Śmietankowa serwery to ma postawione na Pentiumie II?:)

0

Oj tak tylko kiedy mu się zechce. Teraz mu się nie chce. Zwykłe pieprzenie i podcieranie dupy wczorajszą porażką Barcy która nie ma nic wspólnego z tym meczem.

16

i co z tego? To umniejsza odważną grę Legii która nie broni się w 10 jak kilka klubów z LaLiga?

8

To racja, choć jednak wiele z tych goli dało się uniknąć, gdyż padały one po głupich błędach w polu karnym bądź blisko niego.

1

Odpowiedziałem mu tym samym. Nie wierzę w to, że LE komukolwiek i kiedykolwiek powiedziałby, że ma zapewniony pierwszy skład przed sezonem.

36

Przestań p** powtarzane kocopoły. Wczoraj mógł jedynie przy wolnym lepiej się zachować. Pierwszego meczu z City już nie pamiętasz? On wypłakał miejsce w składzie? To Bravo się obsrał konkurencji jak rzekomo usłyszał, że będzie 2 bramkarzem.

0

Dobra nie srać żarem. Porażka z City była też wkalkulowana. Zagrali dobry mecz, choć 2 gole podarowane. Wyjście z 1 miejsca najważniejsze teraz.

1

10-1 od razu. Przestań p**

3

Szkoda bo city nic nie gra tak naprawdę a bramka podarowana.

0

I tak to wygrają prześcieradła. Tylko teraz kusi mnie zagrać live na ich wygraną.

6

Przecież deklu chodzi o najlepszego zawodnika LIGI, a nie ligi mistrzów. A potem się dziwić, że tak nagrody zostały rozdane.

35

Szkoda, że pajace z valencii, którzy oficjalnie płaczą widzą tylko błędy na swoją niekorzyść. Żenada.

0

Nie trzeba było być lekarzem, żeby to stwierdzić, że to dłuższa kontuzja.

11

Kurwa więcej setek spierdolcie

0

Drugiego Ronaldinho to nie będzie już za Twojego życia. Nie ma co się łudzić.

0

Brak czerwieni dla mario gomeza to też z korzyścią dla nas?

12

Most goals in 2016:

47 ― LEO MESSI
45 ― LuisSuarez
41 ― cr11
39 ― Ibra
37 ― Eran Zahavi
36 ― Lewy

2

MSN in 2016: 103 goals

MESSI
41 apps
40 goals
24 assists

SUAREZ
40 apps
42 goals
19 assists

NEYMAR
38 apps
21 goals
16 assists

56

Most hat-tricks in UCL history:
9 ― Real Madrid
7 ― LEO MESSI
7 ― Bayern München
5 ― Manchester United
5 ― AC Milan

;)

0

Poczytaj trochę komentów na la rambli przed meczem oraz na notatniku rm to zobaczysz, że wielu takich było. Bez off topu.

0

Ja też na trzeźwo stawiałem 5-0 dla realu, ale nie brakowało tu głosów właśnie, żeby Legia przegrała jak najwyżej do zera, nawet i pewnie 8 jajo.

8

Możecie mnie zbanować, ale pozdrawiam gorąco wszystkich frajerów którzy życzyli Legii wysokiej porażki do zera.

5

Można przegrać, wszystko ok, to jest sport, ale na jakiego ch* wychodzić z takim składem oszczędzając nie wiadomo czemu Inieste i Rakitica? Przecież nie gramy w tym tyg z City. To jest Celta, która u siebie gra odważnie, a nie obsrany zespół na Camp Nou, który się tylko broni. Sorry, ale Rafinha czy Gomes to mogą wychodzić w 1 składzie, ale w pucharze króla. Pomoc kompletnie nie istniała w 1 połowie. Pomijam już nawet błędy Busiego czy Stegena.

4

Brawo Lucho, brawo Mats. Więcej zmian w składzie i więcej pajacowania w bramce prosimy.

0

Zniweczył cały wysiłek, aby osiągnąć remis, który był bliżej niż przegrana.

0

Celta jest obsrana już. Remis możliwy.

2

Zrobiła się gównoburza, ale przestańcie pieprzyć, że nie ma powodu do tego, że ktoś tam nie wierzy w klub czy trenera. To jest błąd trenera wystawiając taki skład, na takim trudnym terenie. Nikt mi nie powie, że Gomes czy Rafinha to gracze 1 składu.

10

Po jakiego ch* posadził Inieste i Rakitica na ławce? Kogo tu oszczędzać skoro jest przerwa na kadre?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?