6

A czego wymagać od białego rycerzyka, którzy po przegranej Barcy 0-4 już naśmiewał się, że odpadła i cieszył jape. Wiadomo, że większy ból zadów śmietankowych jest o awans Barcy, a nie o karnego.

5

Czy ja napisałem, że to był faul który go powalił? Od kiedy oglądasz piłkę nożną? Wczoraj się urodziłeś? Każdy z napastników ten minimalny kontakt by wykorzystał żeby się wyłożyć. Dał podstawy sędziemu do karnego i tyle, a ten gwizdnął.

0

Komentarz usunięty

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

3

Czemu Wy wszyscy p*cie o tym karnym na Suarezie, jakby ten gol był ostatnim dającym awans? Połowa sędziów by to gwizdnęła, połowa nie. Suarez umiejętnie wykorzystał okazję do ewentualnej pomyłki sędziego. Jakby Barca wygrała 1-0 po takim karnym to pewnie nikt by o nim nie pisał, a ten miał taką samą wagę, czyli jeszcze o niczym nie przesądzającym.

0

Naprawdę kogoś z Was interesuje co ma do napisania ten marny redaktorzyna z amatorskiej stacji? Ludzie, dajcie spokój.

0

I właśnie w tym jest sukces wczorajszego meczu. Barca siedziała na PSG cały mecz, ryzykując bardzo dużo nadzianiem się na jedną kontrę. Pressing, brak prostych strat na swojej połowie, szybki odbiór piłki. Wszystko zagrało. PSG kompletnie nie miało kontroli nad meczem, milion wykopów przed siebie i w aut. Pewnie więcej przebiegli km, ale patrząc się tylko na piłkę. Bramkarz oczywiście też dał tlen broniąc setkę Cavaniego.

0

Jaki skandal? Nie bądź śmieszny. Skandalem to była gra PSG która do tego doprowadziła. Karny był do gwizdnięcia albo i nie. Poza tym 2 karny jeszcze nie przesądzał o awansie.

30

I bardzo dobrze zrobił. Okazja do rewanżu zawsze nadchodzi. Niczego nie można być pewnym przed meczem. To samo tyczy się palucha di marii w stronę trybun. Szybko życie go skarciło.

17

Raul, szacun dla Ciebie od zawsze, ale ta remontada przyćmiła wszystkie remontady Twojego klubiku. Drugi raz już tak nie powiesz.

0

Szkoda, że nie ma nigdzie z komentarzem Ray'a Hudsona :)

0

Kupują bo nie mają wyboru, żeby oglądać la ligę. Ja nie mam zamiaru kupować tego szitu, bo dla mnie to jest szit od samego powstania. I zdania nie zmieniam. Jedyną profesjonalną stacją sportową jest Canal + i jego komentatorzy.

11

Ludzie Wy się przejmujecie jakimś chłystkiem święcickim? Totalnym amatorem jak ta cała jego stacja. Albo białymi rycerzykami, którzy nie mogą znieść awansu Barcy po historycznym meczu? Pierwszy karny 100%, gość upada w toru biegu Neymara. Drugi bym powiedział 50 na 50. I tam nie było trzymania Suareza, bardziej już wplątanie się w jego nogi. Jeden gwizdnie, drugi nie. Tylko, że tacy pajace nie umieją docenić gry Barcy, która siedziała na PSG cały mecz, łatwiej jest mówić o sędziach.

0

Czego się spodziewasz po kibicach hipermarketu? Boli ich wiadomo co to piszą kocopoły. Najlepszy oczywiście jest nadworny troll notatnika danielek11, którego ciepło pozdrawiam i chętnie się śmieje z każdego komentarza.

11

Dogrywka kolego to by była jakby było 4-0 dla Barcy. Nie ma takiego czegoś jak podwójne bramki.

0

Jaki był kurs na awans Barcy?

1

Śmieszny realczyku o nazwisku ramos teraz szczekaj przed mikrofonem :)) Niemożliwe NIE istnieje = BARCA

0

I gość pewnie nawet bana nie wyrwie. Taki tam jest poziom w komentarzach jak i moderacji na czele z el pajacem jarusiem.

0

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.2.

14

Krystek co za technika, tylko piłka w bieganiu mu przeszkadza.

3

kejlor "kot" navas hehe. Miroslawski już pewnie płacze w głębi.

0

goooooooooooolazoooooooooooooooo

5

Notatnik pada z regularnością krystka na boisku.

0

goooooooooooooooooool hala tesco pseudoliderze

1

A spodziewałeś się innego komentarza hala prześcieradeł?

0

Czemu Lucho nie ma jaj i nigdy nie zrobi zmiany w przerwie? Co na boisku jeszcze robi Rafinha poza stratami?

2

Tak 3 Liverpoolem i 4 Glasgow Rangers. Co za kocopoły...

0

i gdzie kartka k*si łbie na żółto ubrany?

0

Kompletnie gówno daje ta gra 3 obrońcami. Zero gry na skrzydle.

0

A co ma ten mecz do tamtego? Jakie przełożenie by miało jakby dziś wygrali 10-0? Żadne.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?