0

@against_modern_football
Jakie 8 zmian? W drugiej połowie były 4 przerwy na zmiany. Podstawówka się kłania; 6 minut powinien doliczyć

0

„Ronald Koeman jest w trójce najlepszych trenerów”:-D aż boje się pomyśleć jaka jest ta pozostała dwójka...

0

@BorzyKrzys
Frances McDormand ma już dwa Oscary. Pierwszego zdobyła za Fargo w 1997 roku.

1

Co jest w tym debilnego?

0

Idąc tym tokiem rozumowania to Xavi nie może być socio?

0

Pytanie czy mając swoje poglądy wogóle powinien przyjąć pierwsze powołanie do kadry hiszpanii?

0

Ostatni sukces mieli z niemcem na ławce, wieć powinni wrócić do tego patentu.

3

Z Legią miało być tak samo a wyszło jak wyszło:-)

0

Rozumiem, że jak my będziemy grali z ogórkami w LM to zagłosujesz na mecz Lewego a nie ukochanej drużyny?

0

Kibice Legii mają sztamę z Juve:-)

0

Białystok i wszystko jasne niestety:-)

0

Żałosny człowieku, gdy wszystkie nazwy piszesz dużą literą to nazwę znienawidzonego wroga też.

4

Tak, rewanż z PSG był przykładem, że Neymar nie potrafi pociągnąć drużyny:-) Zresztą z kim miałby zdradzić szejków? Nikt nie ma takiej kasy.

1

To długo szatnia była "wielką rodziną", jak to ostatnio powiedział Semedo:-)

0

Chyba mu pismaki zapłaciły za ten Tweet żeby mieć kolejny temat na okładki.

0

Tylko, że aby ich kupić najpierw trzeba kogoś sprzedać za 100+

2

Nawet jeżeli zostanie to nie ma możliwości aby zapomnieć mu ten czas kiedy mógł zabrać głos ale tego nie zrobił i wytworzyła się afera wokół Barcelony. Ronaldo można powiedzieć, że miał chociaż (śmieszny) powód aby siać plotki o odejściu, Ney żadnego.

1

To w tym momencie oficjalnie upadł temat "Isco w Barcelonie". Biedne pismaki, pewnie by wałkowały ten temat w wakacje i za każdym razem gdy Isco nie gra.

3

Sport a szczególnie Mundo mogły się postarać o korzystniejsze zdjęcie Valverde. Na okładce Sportu to Ernesto niemal wita się jak w Star Trek:-)

0

Czyli pewne 6pkt w sezonie:-)

4

I czego to dowodzi? Zaraz ktoś Ci wklei szpaler jaki musieliśmy zrobić parę lat temu i już nie będzie tak wesoło.

0

suche to bardzo

0

Szkoda gdyby Sosnowiec nie awansował do ekstraklasy.

2

Odwrotna sytuacja była np. z Las Palmas czy Eibar, więc to działa w dwie strony

0

Czy sokot wspominał coś o Valverde?

0

Zjadłeś wegański sernik?:-)

0

Sevilla teraz to ranny zwierz, trzeba będzie bardzo uważać w środę.

0

Może dlatego, że wcześniej zaczął grać w kadrze i ma więcej występów.

0

Twoje zdanie. Do mnie hity PS4 nie przemawiają. Nie zamieniłbym żadnego exclusiva PS4 na exclusiva XBox. Jedynie w No Man's Sky bym pograł.

0

Wykup Eleven. 16zł miesięcznie to za dużo za oglądanie naszego klubu? Barca działa też dzięki kasie za wykup oglądania meczów.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?