piessalomon
Dołączył/a: luty 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@against_modern_football
Jakie 8 zmian? W drugiej połowie były 4 przerwy na zmiany. Podstawówka się kłania; 6 minut powinien doliczyć
0
„Ronald Koeman jest w trójce najlepszych trenerów”:-D aż boje się pomyśleć jaka jest ta pozostała dwójka...
0
@BorzyKrzys
Frances McDormand ma już dwa Oscary. Pierwszego zdobyła za Fargo w 1997 roku.
1
Co jest w tym debilnego?
0
Idąc tym tokiem rozumowania to Xavi nie może być socio?
0
Pytanie czy mając swoje poglądy wogóle powinien przyjąć pierwsze powołanie do kadry hiszpanii?
0
Ostatni sukces mieli z niemcem na ławce, wieć powinni wrócić do tego patentu.
3
Z Legią miało być tak samo a wyszło jak wyszło:-)
0
Rozumiem, że jak my będziemy grali z ogórkami w LM to zagłosujesz na mecz Lewego a nie ukochanej drużyny?
0
Kibice Legii mają sztamę z Juve:-)
0
Białystok i wszystko jasne niestety:-)
0
Żałosny człowieku, gdy wszystkie nazwy piszesz dużą literą to nazwę znienawidzonego wroga też.
4
Tak, rewanż z PSG był przykładem, że Neymar nie potrafi pociągnąć drużyny:-) Zresztą z kim miałby zdradzić szejków? Nikt nie ma takiej kasy.
1
To długo szatnia była "wielką rodziną", jak to ostatnio powiedział Semedo:-)
0
Chyba mu pismaki zapłaciły za ten Tweet żeby mieć kolejny temat na okładki.
0
Tylko, że aby ich kupić najpierw trzeba kogoś sprzedać za 100+
2
Nawet jeżeli zostanie to nie ma możliwości aby zapomnieć mu ten czas kiedy mógł zabrać głos ale tego nie zrobił i wytworzyła się afera wokół Barcelony. Ronaldo można powiedzieć, że miał chociaż (śmieszny) powód aby siać plotki o odejściu, Ney żadnego.
1
To w tym momencie oficjalnie upadł temat "Isco w Barcelonie". Biedne pismaki, pewnie by wałkowały ten temat w wakacje i za każdym razem gdy Isco nie gra.
3
Sport a szczególnie Mundo mogły się postarać o korzystniejsze zdjęcie Valverde. Na okładce Sportu to Ernesto niemal wita się jak w Star Trek:-)
0
Czyli pewne 6pkt w sezonie:-)
4
I czego to dowodzi? Zaraz ktoś Ci wklei szpaler jaki musieliśmy zrobić parę lat temu i już nie będzie tak wesoło.
0
suche to bardzo
0
Szkoda gdyby Sosnowiec nie awansował do ekstraklasy.
2
Odwrotna sytuacja była np. z Las Palmas czy Eibar, więc to działa w dwie strony
0
Czy sokot wspominał coś o Valverde?
0
Zjadłeś wegański sernik?:-)
0
Sevilla teraz to ranny zwierz, trzeba będzie bardzo uważać w środę.
0
Może dlatego, że wcześniej zaczął grać w kadrze i ma więcej występów.
0
Twoje zdanie. Do mnie hity PS4 nie przemawiają. Nie zamieniłbym żadnego exclusiva PS4 na exclusiva XBox. Jedynie w No Man's Sky bym pograł.
0
Wykup Eleven. 16zł miesięcznie to za dużo za oglądanie naszego klubu? Barca działa też dzięki kasie za wykup oglądania meczów.