piessalomon
Dołączył/a: luty 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Eurowizja to teoretycznie nie prezent a rezultat głosowania widzów i jury.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Mógłby dać odpocząć Neymarowi. Dwa dni temu skończył turniej olimpijski a za tydzień znowu jedzie na kadrę???
4
Tylko, że nie zgłasza się po zawodnika nam niezbędnego, niezastąpionego. Bravo i tak by chciał odejść gdy w perspektywie ławka. Można powiedzieć, że Pep chce mu pomóc:-) Gdyby City brało się za Suareza, Neya czy Pique to wtedy strata szacunku.
0
Mam wrażenie, że to ruletka. Często z drugiego miejsca wychodzą mocne drużyny. Abstrakcją jest przykład Portugalii, która praktycznie zdobyła mistrzostwo tylko dzięki temu, że zajęła trzecie miejsce w grupie i trafiła na śmiesznie prostą drabinkę. Inna kwestia, że co by nie mówić to Real jednak ma na tyle jakości, żeby wyjść z tego pierwszego miejsca w grupie bez większych problemów.
3
Gdyby Real przegrał to nasze gazety by dały info o SPE na pierwszym miejscu:-)
2
W grupie to akurat mało istotne kogo dostaną.
0
Tak na szybko to pierwsze co mi się nie podoba to te "zasługi". Czyli w 2006 roku jak Juve spadło do drugiej ligi i tak by grało w Lidze Mistrzów? (zakładając, że Milan, który pewnie jest najwyżej we Włoszech w rankingu "zasłużonych", by zajął przynajmniej 3 miejsce)
0
30 lat? Nie interesowałem się tym zawodnikiem, ale myślałem, że jeżeli gra w Meksyku to już emerytura (35+).
0
Jestem dziwnie spokojny, że sobie świetnie poradzi w Valencii. Powodzenia
0
@niemamnazwy88
O golach nic nie pisałem:-)
Nie śledziłem tego zawodnika, więc mogę tylko polegać na suchych danych. Co nie oznacza, że już podsumowuje jego grę na podstawie 3 asyst w 27 meczach.
0
Oby się sprawdził. Liczba meczy w zeszłym sezonie jak i liczba asyst mówiąc delikatnie nie powalają. Cieszy, że Real gdyby miał go kupic to prawdopodobnie zapłaciłby 50-60mln + zamienne:-)
0
Niestety liczą się kwestie marketingowe. Neymar jest bardziej rozpoznawalny, sprzedaje więcej koszulek (tak mi się wydaje).
2
Jeżeli za 3 lata zaproponujemy mu niższy kontrakt to przejmie go ManU/PSG/itd. z nieprzyzwoitą tygodniówką.
0
Neymar przechodził tam gdzie dawali więcej kasy. Jakbyśmy mu dali mniejszą pensje to pewnie wybrałby Real czy szejków.
4
Trzecie stroje chyba będą często wykorzystywane. Bo ten drugi to z dalszej odległości będzie podobny do pierwszego. Przewiduje, że gdy sędzia nie pozwoli grać pierwszym trykotem to drugim też nie.
A poza tym to ten kolor strasznie podobny do drugiego zestawu Realu...
1
A niech puszcza szmaty na tym turnieju. Ważne by za 1,5 miesiąca był swojej normalnej formie:-)
1
Za słabi na Ligę Mistrzów, za mocni na Ligę Europy. Coś jak Levante w PD i SD.
0
Ja jestem ciekaw kiedy (nie "czy") finał będzie rozegrany w Chinach albo Katarze...
0
Czy ja wiem? Mi jego styl najbardziej pasuje ManU.
0
Wkurza mnie to, że on ciągle musi powtarzać "nie mogę mówić tego co myślę". I tak jest wszędzie. Jeżeli trener lub zawodnik powie co myśli to od razu kary pieniężne lub bany. Nie mówię o przeklinaniu, ale nawet nie można powiedzieć "sędzia źle prowadził zawody/popełnił duży błąd". Po kiego grzyba robić te obowiązkowe konferencje prasowe, jak można tylko mówić to co się uefie/fifie podoba?
Dziś przeczytałem, że Fifa chce zawiesić Grecję bo czekają z wznowieniem rozgrywek pucharowych na wyrok sądu (bo zamieszki były na stadionie). Ta sama Fifa której wszystkie szychy poszły siedzieć lub pójdą siedzieć; której nowy szef jest zaplątany w aferę "panamską" i możliwe, że niedługo też będzie musiał zrezygnować.
1
Ja bym nie chciał żeby po przegranym u nas klasyku (tfuuuuu) zawodnicy Realu sie tak zachowali na naszej konferencji. Pomyślcie o tym chwaląc teraz to zachowanie.
1
Nie usprawiedliwiam Orłowskiego, ale jakie "pare lat temu nie do pomyślenia było"? On już komentuje mecze w C+ od 2002 roku przynajmniej.
0
Ramos, 4 mecze kary.
0
Ja rozumiem zasluzony hate na gracza Romy, ale pamietajcie, ze my im tez wyeliminowalismy zawodnika. Suarez powinien sie ogarnac. Od prawie roku gra w Barcy, musi trzymac poziom.
1
Ostatnio 3 dni temu - mistrza hiszpanii
0
Od kiedy czerwona kartka w konsekwencji dwóch żółtych nie powoduje absencji w kolejnym meczu?