piessalomon
Dołączył/a: luty 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tak. Mecz ekstraklasy, ligi mistrzów i ligi angielskiej
0
Mam taką samą sytuację. Xbox One i brak stałego łącza. Nie gram po sieci ale gry na premierze maja od razu "day one patch", a po premierze co pare tygodni wychodza kolejne patche. Niby nie nie trzeba tego ściągać, tylko że w dzisiejszych czasach producenci wydają gry pełne niedociągnięć i błędów, dlatego warto jednak ściągać łatki. Ja używam do tego internetu z komórki. Czasami jest to bolesne. Np. ostatnio: kupiłem nowy rpg Torment - premierowy patch 7GB... Z gierkami typu GTA takie patche zajmują więcej. Teoretycznie jednak można w każdą grę kupioną w pudełku grać bez łatek. Co pare miesięcy wychodzi też łatka samego systemy konsoli (ok. 500MB). Jeżeli lubisz achivmenty to też musisz co jakis czas podłączyć net aby system połaczył się z bazą i uaktualnił Twoje zdobycze.
Powyższe sytuacje dotyczą zarówno Xboxa jak i Playstation.
Osobiście polecam Xbox One. Kumple posiadają obydwie konsole i ogólne moje wrażenia są takie, że konsola M$ jest kompletniejsza, stabilna, cicha, lepiej się prezentuje, pad jest bez porównania lepszy bardziej ergonomiczny. Playstation ma ten plus, że dużo więcej ludzi ją posiada, ale skoro nie będziesz grał po sieci z kolegami to ten argument odpada.
Życzę udanej zabawy z XO
1
Rayman Legends; Overcooked; Trivial Pursuit.
0
To sponsor Realu...
0
To teraz wyobraźcie sobie jakby to przeciwko nam wczoraj był karny w 90 minucie po takim nurkowaniu:-) Żeby nie było wątpliwości - ciesze się, że Neymar tak skutecznie przyaktorzył.
1
3 punkty zapewnione więc już można na spokojnie wrócić myślami do meczu. Zwyciężamy po jakimś nurkowaniu Neya w 90 minucie. Dobrze, że o tym w miarę cicho narazie jest. Przecież gdyby sędzia ślepiec gwizdnął takiego karnego przeciwko nam to byłby skandal. Realizator aż pokazał, przy karnym, Pique schowanego jak mysz w norze na ławce. Teraz siedział cicho i chyba dziękował tebasowi:-) Końcówka i gra na czas z Leganes (!!!) - bezcenne. Mam nadzieję, że mimo braku zimnego prysznica wczoraj to ogarną się ...
0
W La Corunii odwołali mecz w piątek. W niedzielę już była znośna pogoda i w tamtym rejonie mecze mogły się odbywać. Problemem był tylko zniszczony dach na stadionie Celty. Może ten incydent będzie nauczką na przyszłość dla całej ligi.
0
Widziałeś argumenty Realu? Jeżeli stadion jest zagrożeniem to powinni zagrać na zastępczym stadionie. Psim obowiązkiem Celty jest wyznaczenie takiego stadionu.
0
Spokojnie. W najgorszym razie zagramy ze średnią Celtą, nawet bez tych trzech zawodników damy radę.
2
Dla nas ten mecz odwołany to lepiej. Jeszcze żeby Celta nie dostała się do finału pucharu to będzie miała więcej motywacji aby z Realem jakieś punkty zdobyć. Jednak obiektywnie to gdyby nasz klub spotkało coś takiego to nie wyobrażam sobie aby zarząd nie spróbował wszystkiego aby mecz jednak rozegrać. Więc w tej sytuacji jechanie po Realu jest trochę głupie, nasz może spotkać coś podobnego.
0
Ciekawe czy to klub oferuje śmieszne kwoty, czy Leo oczekuje sum z kosmosu?
0
Jak Las Palmas będą tak grać do końca sezonu to po wakacjach czekają ich mecze z Barceloną B :-)
0
Klopp nie do wyjęcia? Myślę, że naszej oferty by nie odrzucił; Te wynalazki, jak to brzydko napisałeś, Ancelotti, Conte a w szczególności Simeone na pewno nie grali by tak samo z naszą kadrą jak z kadrą innych klubów które prowadzili. To się nie stanie, ale ciekaw jestem jak u nas by sobie poradził Simeone lub Mou (abstrahując od kontrowersji wokół niego gdy był w Realu).
2
Perez znowu posmarował...;-)
0
Szkoda go na kadrę. Simeone musi isć do ManU jak wywalą Mou.
0
Mnie ciekawi czemu Barto gada, że będzie o tej sprawie rozmawiał z tymi prawnikami? Przecież oni oficjalnie nie mogą z nim rozmawiać o sprawie innego klienta.
3
Z drugiej strony szmatławce madryckie rok temu poświęciły naszej wygranej całą okładkę, mimo że Real wygrał tego samego dnia mecz 10-2.
0
Nawet dla jednego meczu warto:-)
2
Jak się nie znasz na piłce to nie komentuj.
0
"Jedzcie gówno - sto miliardów dzienni... tfu... much nie może się mylić";-) a tak na serio to jednak przewaga Ronaldo w głosach jest bezdyskusyjna i nie ma sensu się wkurzać. Temu plebiscytowi dobrze by zrobiło gdyby głosy nie były podawane do opinii publicznej. Iwański nie chciał mieć przeje... w Polsce to dał głos na Lewego. Aż dziwne, że typ z Brazylii nie dał głosu na Neya, szacun za odwagę. Najlepszy jest ten cyrk w Polskich mediach na temat pozycji Lewego w rankingu. Dziennikarze robią lamet, że Lewandowski tak nisko, nie rozumiejąc, że to nie jest ranking.
0
To, że po przegranej konkurencja się tym chełpi to oczywiste (np. po batach Realu z Wolfsburgiem czy jak my przegraliśmy z Alaves). Jednak po takim remisie z topową ekipą, który dał im teoretycznie łatwiejsze zespoły w losowaniu to naprawdę nie ma się czym podniecać i oddawać Ronaldo okładki.
1
"Sport" zajmuje się na okładce Realem bo zremisował? To już się robi śmieszne. Niedługo nawet jak wygrają 1-0 to nasze pismaki będą się podniecały, że tak mało. Lepiej by dali na okładkę tego Cardona, który zadebiutował we wtorek.
1
Wyniku szkoda, ale sama gra była ok. W porównaniu do ostatnich meczów to niebo a ziemia. Będzie dobrze. Real nie raz jeszcze zgubi punkty.
1
A Mundo i Sport napisały coś na okładce o nieuznanym golu RSSS? Wszystkie te sporotwe szmatławce są siebie warte.
2
Tak, to punkty w Fantasy Football. Taka zabawa na stronie uefa. Dostaje się punkty za bramki, asysty, obrony karnych itd. Dlatego śmieszne są komentarze, że nieobiektywnie kogoś tutaj wstawili.
5
Żal patrzeć na wykres gdzie Iniesta, który zrobił tyle dla klubu, zarabia dwa razy mniej niż "nowi" Neymar i Suarez, a Pique mniej niż Rakitic.
0
Głosowanie powinno się zacząć 1 stycznia. Tylko wtedy by to było uczciwe.
1
Aż się oblałem piwem jak to czytałem:) Leganes "bardzo ciężkim terenem"? Chyba dla Znicza Pruszków. Jeżeli stadion Leganes będziemy traktować jako bardzo ciężki to co powiedzieć jak pojedziemy do Villareal czy Sevilli? Hardcorowo cieżki stadion? Sociedad będzie legendarnie ciężki ;-)
0
Warszawa jest na tyle dużym miastem, że może sobie pozwolić na dwa stadiony. Ten Legii jest kameralny i idealnie odpowiada zapotrzebowaniu tego klubu (z wyłączeniem meczów LM). Na Narodowym i tak ciągle coś się dzieje pozapiłkarskiego i właśnie też w takim celu był budowany.
Dobrze, że są dwa stadiony. Natomiast głupotą było zrobienie Narodowego na 55k. Zapewne ktoś kto projektował i ktoś kto wybierał, nie pomyślał o tym.
0
A po co Legii byłby stadion na 55-60 tysięcy? Dopiero w zeszłą środę by się zapełnił w 100%. Normalnie byłoby 40-50% zapełnienia.
Fakt, że bez sensu zrobili pojemność tego stadionu. Jakby był na 65tyś. to i tak na meczach kadry by był zapełniony.