0

1- 7/10
2- 5
3- NIE
4- (bez komentarza)
5- Laportę
6- w 2015 roku
7- Nie, to tylko plotki mediów

0

LOL LOL wrócił! Kto by się spodziewał ... :D

0

2:0 w Manchesterze i 2:1 u siebie :)

0

Jak zagramy z City tak jak np. z Getafe to szans nie mamy, ale jak zepniemy tyłki i zagramy podobnie jak z PSG u siebie to mamy szanse awansować.

1

Nie ma co, transfer stulecia!

0

Bez komentarza ...

0

Winą tu jest nasza pomoc.

0

Hiszpania - Niemcy i Argentyna - Portugalia te mecze zapowiadają się bardzo ciekawie, zwłaszcza ten drugi.

0

Nie przepadam za Mourinho, ale przydałby się jak nikt inny. Facet ma JAJA i napewno poukładałby drużynę.

0

Kolor czerwony to powienien mieć Busquets to co on wczoraj robił to totalna tragedia. Moim zdaniem jakby wczoraj Samper zagrał to by się o wiele lepiej spisał.

1

Ja także zaliczam się do tego grona, bo prawdziwi Cules powinni być z nią na dobre i na złe. Nieważne czy trener jest klasy światowej czy zwykły średniak, jeśli kochasz klub, za którym jesteś to kibicuj mu do ostatniego oddechu.

0

To dobra wiadomość dla naszej obrony.

0

Kto strzelił bramki dla Barcy?

0

REDAKCJA!
Co z wystwianiem ocen za mecz?

0

Oj Pique ...Jak twierdzi La Vanguardia piłkarz kłócił się z funkcjonariuszami Guardia Urbana. W niedzielę, po wyjściu z klubu o godz. 2. w nocy, okazało się, że auto piłkarza jest źle zaparkowane. Pique, który był razem z bratem, miał mówić, że funkcjonariusze chcą go ukarać, bo jest sławny i chcą dostać prowizję z mandatu. Miał też mówić, że Guardia Urbana to wstyd, a za ten mandat odpowiedzą funkcjonariusze, bo zadzwoni do ich szefów. Zdaniem dziennika Pique wyrzucił mandat na ziemię.
Nie jest wykluczone, że za swoje zachowanie zawodnik będzie musiał odpowiedzieć przed sędzią.

0

60 goli powinien osiągnąć w tym roku. :)

0

Czemu mnie to nie dziwi ...

0

Luis Enrique powienien w El Clasico postawić na Suareza, bo napewno nie zagra gorzej niż amatorski Pedro, czy młody i jeszcze nie doświadczony Munir.

2

Dzięki za odp. :)
Luis E. powinien dawać więcej szans Bartrze, aby się rozwijał, bo chłopak ma duży potencjał i w przyszłości może być jednym z najlepszych stoperów.

0

A jak spisał się Bartra?

1

Regulamin jest po to by go łamać :)

1

Dzięki :)

0

Zna ktoś stronę ze statystykami meczów ligi hiszpańskiej? (może być również zagraniczna) Tylko WIARYGODNĄ :)

0

Hajs się musi zgadzać!

5

1 przegrana i odrazu totalna krytyka...
Moim zdaniem Barcelona zagrała dobre spotkanie, tylko zabrakło skuteczności, do tego widać, że Ter Stegen jest bez formy z powodu rytmu meczowego, ale ja jestem zadowolony z postawy zespołu. :)
VeB!

0

Ciekawe jak zaprezentuje się Douglas :)

2

Te koszulki są strasznie ''oczoje*ne''.

0

Co zdobędziemy przewagę to Niemcy doganiają... I znów pod koniec seta będzie nerwówka i serca kibiców wrzucą na 5 bieg.

7

Polscy siatkarze są ja ci z ręcznej - muszą sprawdzić nerwy i serca kibiców!

0

Fajnie, że jest Ter Stegen w bramce :) Wielkie zaskoczenie to napewno Samper myślałem, że Luis postawi na pozycji Busiego Rakiticia, ale fajnie, że kolejny młody zawodnik puka do pierwszej 11-stki Barcelony.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?