pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Już prędzej będzie koniec świata zanim Messi przejdzie do Realu. :)
0
W zimowym oknie transferowym trzeba kupić jakiegoś obrońcę, bo inaczej może być bardzo źle z obroną :|
0
Gratulacje Leo!!! Już nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu jak Messi będzie celebrował swoją bramkę jak strzeli gola :D
0
Myślę że złotą piłkę dostanie Leo Messi a co do trenerów to myślę że wygra Vicente del Bosque.
0
Gratulacje!! W pełni na niego zasłużył.
0
Wygrać może jak Tito postawi na Barce C :)
0
Ramos to bardzo dobry obrońca, ale zanim on dostanie ZP to już prędzej będzie koniec świata. :)
0
Jak tak dalej pójdzie to cała obrona może być z drugiego składu :/
0
Messiego nie da się kupić za żadne pieniądze, ponieważ jest BEZCENNY! :)
0
Myślę że ZP powinien dostać Iniesta
0
Szkoda mi Pinta, świetnie bronił rzuty karne. Myślę że to czas na Ter Stegena lub ewentualnie Szczęsnego, ale wolałbym Stegena. :>
0
Tito Vilanova - (w tym momencie dla mnie) najlepszy trener na świecie!
David Villa - Najlepszy rezerwowy na świecie! :)
0
Ha ha ha! Żarty sobie stroją Fabregas nigdzie się nie przenosi!
0
Dobra grupa, ale niepotrzebnie Spartak się tam wpakował. :/
0
Gratulacje dziewczyny :D