0

Już prędzej będzie koniec świata zanim Messi przejdzie do Realu. :)

0

W zimowym oknie transferowym trzeba kupić jakiegoś obrońcę, bo inaczej może być bardzo źle z obroną :|

0

Gratulacje Leo!!! Już nie mogę się doczekać jutrzejszego meczu jak Messi będzie celebrował swoją bramkę jak strzeli gola :D

0

Myślę że złotą piłkę dostanie Leo Messi a co do trenerów to myślę że wygra Vicente del Bosque.

0

Gratulacje!! W pełni na niego zasłużył.

0

Wygrać może jak Tito postawi na Barce C :)

0

Ramos to bardzo dobry obrońca, ale zanim on dostanie ZP to już prędzej będzie koniec świata. :)

0

Jak tak dalej pójdzie to cała obrona może być z drugiego składu :/

0

Messiego nie da się kupić za żadne pieniądze, ponieważ jest BEZCENNY! :)

0

Myślę że ZP powinien dostać Iniesta

0

Szkoda mi Pinta, świetnie bronił rzuty karne. Myślę że to czas na Ter Stegena lub ewentualnie Szczęsnego, ale wolałbym Stegena. :>

0

Tito Vilanova - (w tym momencie dla mnie) najlepszy trener na świecie!
David Villa - Najlepszy rezerwowy na świecie! :)

0

Ha ha ha! Żarty sobie stroją Fabregas nigdzie się nie przenosi!

0

Dobra grupa, ale niepotrzebnie Spartak się tam wpakował. :/

0

Gratulacje dziewczyny :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?