0

Jak to wczoraj powiedział na meczu jeden z komentatorów: ''Są piłkarze i jest Messi'' ;D

0

Już na 99,9% misztrzostwo Hiszpanii wraca do Barcelony! :D

0

''Ten który ogląda kżdy mecz'' na Npremium.

0

Na kogo byście chcieli trafić w ćwierćfinale? Ja bym sobie obejrzał mecz FCB vs BvB :D

0

AWANS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

0

0

0

Serce mi zaraz wyskoczy!!! AAAAAAAAA!!!!!

0

Nie ''dożyje'' do końca meczu.

0

Chłopaki strzelcie tego 4 gola bo nie wytrzymam!

0

Sanchez/Tello za Pedro bo już ''akumulatory mu wysiadły''

0

Wie ktoś kiedy są losowania 1/4 finału LM?

0

Messi jesteś BOGIEM!!!!!!!!!! :D

0

Gdyby tak trafił zwycięską bramke dla Barçy w rewanżu z Realem *-*

0

Jak sie czyta rekordy Leo to czasami aż ciężko uwierzyć. 25 lat i już ponad 200 goli w Primera Division ;)

0

Mecz był zaje**** ;D, ale co do Szpakowskiego to bez komentarza...

0

Messi i Ronaldo razem... już to widze... :D

0

Sergio Roberto powinien wrócić gdzieś za około -11miesięcy xD

0

W tym roku w Madrycie bardzo sroga zimia, która nie chce odpuśić BA, z tygodnia na tydzień jest tam coraz zimniej! W tym tygodniu temperatura doszła już do -18 stopni C!! ;D

0

Blaugrana49, a Muniesa...?

0

Nad Madryt zbliża się strefa bardzo niskiego ciśnienia, jutro wieczorem może tam dojść nawet do -18 stopni C! :D

0

Jak już mamy kupywać bramkarza to bym wybrał Ter Stegena, ewentualnie Stekelenburga.

0

Gala wręczenia złotej piłki będzie w poniedziałek o 19:00 na Eurosporcie ;D

0

@ SczurkinS
dzięki ;D

0

Super wiadomośc ;D. A tak z innej beczki to wie ktoś jaki wynik meczu: Katalonia vs Nigeria?

0

Najgorsze wspomnienie z 2012 roku to przegrana w półfinale w LM z Chelsea :/, a najlepsza to powrót abiego :D

0

Busi to najlepszy defensywny pomocnik na świecie i nie można temu zaprzeczyć!

0

Dla mnie 14 i 51 są najpiękniejszymi bramkami :D

0

Jeśli wybieracie się do Madrytu prosimy o zabranie ciepłych rzeczy, ponieważ odnotowano tam rekordową temperature -16 stopni, ale w niektórych regionach miasta jest cieplej i temperatura dochodzi nawet do -9 stopni :D

0

Myśle że Roura mógł by dać sznse Villii, bo Pedro ostatno bez formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?