pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak to wczoraj powiedział na meczu jeden z komentatorów: ''Są piłkarze i jest Messi'' ;D
0
Już na 99,9% misztrzostwo Hiszpanii wraca do Barcelony! :D
0
''Ten który ogląda kżdy mecz'' na Npremium.
0
Na kogo byście chcieli trafić w ćwierćfinale? Ja bym sobie obejrzał mecz FCB vs BvB :D
0
AWANS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
0
0
0
Serce mi zaraz wyskoczy!!! AAAAAAAAA!!!!!
0
Nie ''dożyje'' do końca meczu.
0
Chłopaki strzelcie tego 4 gola bo nie wytrzymam!
0
Sanchez/Tello za Pedro bo już ''akumulatory mu wysiadły''
0
Wie ktoś kiedy są losowania 1/4 finału LM?
0
Messi jesteś BOGIEM!!!!!!!!!! :D
0
Gdyby tak trafił zwycięską bramke dla Barçy w rewanżu z Realem *-*
0
Jak sie czyta rekordy Leo to czasami aż ciężko uwierzyć. 25 lat i już ponad 200 goli w Primera Division ;)
0
Mecz był zaje**** ;D, ale co do Szpakowskiego to bez komentarza...
0
Messi i Ronaldo razem... już to widze... :D
0
Sergio Roberto powinien wrócić gdzieś za około -11miesięcy xD
0
W tym roku w Madrycie bardzo sroga zimia, która nie chce odpuśić BA, z tygodnia na tydzień jest tam coraz zimniej! W tym tygodniu temperatura doszła już do -18 stopni C!! ;D
0
Blaugrana49, a Muniesa...?
0
Nad Madryt zbliża się strefa bardzo niskiego ciśnienia, jutro wieczorem może tam dojść nawet do -18 stopni C! :D
0
Jak już mamy kupywać bramkarza to bym wybrał Ter Stegena, ewentualnie Stekelenburga.
0
Gala wręczenia złotej piłki będzie w poniedziałek o 19:00 na Eurosporcie ;D
0
@ SczurkinS
dzięki ;D
0
Super wiadomośc ;D. A tak z innej beczki to wie ktoś jaki wynik meczu: Katalonia vs Nigeria?
0
Najgorsze wspomnienie z 2012 roku to przegrana w półfinale w LM z Chelsea :/, a najlepsza to powrót abiego :D
0
Busi to najlepszy defensywny pomocnik na świecie i nie można temu zaprzeczyć!
0
Dla mnie 14 i 51 są najpiękniejszymi bramkami :D
0
Jeśli wybieracie się do Madrytu prosimy o zabranie ciepłych rzeczy, ponieważ odnotowano tam rekordową temperature -16 stopni, ale w niektórych regionach miasta jest cieplej i temperatura dochodzi nawet do -9 stopni :D
0
Myśle że Roura mógł by dać sznse Villii, bo Pedro ostatno bez formy.