0

Po internecie chodzą plotki, że niby Messi obraził Tello i Sancheza... Polski internet to z kłamstw robi wielką sensacje, że się uśmiać można do płaczu.

0

Sergio dostanie ''liść roku'' xD

0

Po pierwsze nie mogą być 2 drużyny z tego samego kraju, a po drugie Barcelona i Real są w tym samym koszyku.

0

Kaka chce odejść z Realu Madryt! Jego ojciec negocjuje już Mlanem.

0

Co do grupy F to myśle, że najciekawszy mecz to: Arsenal i Borussia.

0

Oficjalnie: Eto'o w Chelsea! Kontrakt podpisany na jedynie 1 sezon.

0

A więc grupa śmierci (niestety) to >H

0

No to teraz Neymar nie będzie zaliczał takich wślizgów :D

0

Na zdjęciu Xavi wygląda jak naćpany xD

0

Do połowy sezonu może mocno pociągnał, ale potem nie wytrzymają fizycznie.

0

Mecz był bardziej brutalny niż GD.

0

Jeszcze zatęsknimy za Valdesem jak odejdzie... :|

0

Chciałbym taką grupę:
1. Barcaelona 2.Juventus 3. BvB 4. Austria Wiedeń :D

0

Po zwycięstwo z Messim i Neymarem na czele!!! :D

0

Podobno Shalke 04 Gelsenkirchen jest zainteresowany Samuelem Eto'o i... Ronaldinho!

0

Camp Nou to ''twierdza'' Barcy, więc nie ma się co dziwić takim statystykom.

0

Reklama jest zarąbista :D

0

Za takie pieniądze bym go chętnie sprzedał, ale to zapewne tylko plotki, a poza tym Martino go nie puści.

0

Eto'o się oferował realowi, ale oni odrzucili.

0

I przypomina się sezon 2012/2013... Co mecz to kontuzja ;/

0

Musimy mieć szczelną obronę, bo widać po statystykach że tracimy gole z Malagą, ale to Barca strzela przynajmniej tego gola więcej.

0

Trzeba szybko go kupić zanim ktoś inny to zrobi!

0

To jest Madryt, więc nie ma się co dziwić...

0

W meczu z Malagą musi odpoczać, żeby być gotowy na rewanżowy mecz superpucharu Hizpanii.

0

1:1 na wyjeździe to dobry wynik, tymbardziej że podobno trawa była sucha. Teraz będziemy grali w ''twierdzy'' Barcelony i tam pokażemy swoją optymalną formę.

0

Z Malagą musi cały mecz odpocząć!

0

Villa to ZDRAJCA!!!

0

Neymar show!!!
Dobranoc. :)

0

3 gdziny 45 minut i 45 sekund do meczu.

0

Katalończyk z tego co wiem to dziś Adriano nię będzie mógł grać, ponieważ pauzje za poprzedni sezon za czerwoną kartkę z Realem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?