pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Po internecie chodzą plotki, że niby Messi obraził Tello i Sancheza... Polski internet to z kłamstw robi wielką sensacje, że się uśmiać można do płaczu.
0
Sergio dostanie ''liść roku'' xD
0
Po pierwsze nie mogą być 2 drużyny z tego samego kraju, a po drugie Barcelona i Real są w tym samym koszyku.
0
Kaka chce odejść z Realu Madryt! Jego ojciec negocjuje już Mlanem.
0
Co do grupy F to myśle, że najciekawszy mecz to: Arsenal i Borussia.
0
Oficjalnie: Eto'o w Chelsea! Kontrakt podpisany na jedynie 1 sezon.
0
A więc grupa śmierci (niestety) to >H
0
No to teraz Neymar nie będzie zaliczał takich wślizgów :D
0
Na zdjęciu Xavi wygląda jak naćpany xD
0
Do połowy sezonu może mocno pociągnał, ale potem nie wytrzymają fizycznie.
0
Mecz był bardziej brutalny niż GD.
0
Jeszcze zatęsknimy za Valdesem jak odejdzie... :|
0
Chciałbym taką grupę:
1. Barcaelona 2.Juventus 3. BvB 4. Austria Wiedeń :D
0
Po zwycięstwo z Messim i Neymarem na czele!!! :D
0
Podobno Shalke 04 Gelsenkirchen jest zainteresowany Samuelem Eto'o i... Ronaldinho!
0
Camp Nou to ''twierdza'' Barcy, więc nie ma się co dziwić takim statystykom.
0
Reklama jest zarąbista :D
0
Za takie pieniądze bym go chętnie sprzedał, ale to zapewne tylko plotki, a poza tym Martino go nie puści.
0
Eto'o się oferował realowi, ale oni odrzucili.
0
I przypomina się sezon 2012/2013... Co mecz to kontuzja ;/
0
Musimy mieć szczelną obronę, bo widać po statystykach że tracimy gole z Malagą, ale to Barca strzela przynajmniej tego gola więcej.
0
Trzeba szybko go kupić zanim ktoś inny to zrobi!
0
To jest Madryt, więc nie ma się co dziwić...
0
W meczu z Malagą musi odpoczać, żeby być gotowy na rewanżowy mecz superpucharu Hizpanii.
0
1:1 na wyjeździe to dobry wynik, tymbardziej że podobno trawa była sucha. Teraz będziemy grali w ''twierdzy'' Barcelony i tam pokażemy swoją optymalną formę.
0
Z Malagą musi cały mecz odpocząć!
0
Villa to ZDRAJCA!!!
0
Neymar show!!!
Dobranoc. :)
0
3 gdziny 45 minut i 45 sekund do meczu.
0
Katalończyk z tego co wiem to dziś Adriano nię będzie mógł grać, ponieważ pauzje za poprzedni sezon za czerwoną kartkę z Realem.