pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wątpie, że go Mourinho puści.
0
Jakie emocje :D
0
Dziękuję i nawzajem!!!
0
Dobry mecz na zakończenie roku był ;), a tak po za tym to chciałbym wszystkim (włącznie z redakcją) życzyć wesołych i spokojnych świąt.
0
Hahahaha Alexis... ;D
0
Wydaje mi się, że Sergio specjalnie tak zrobił. :)
0
Skoro wygraliśmy mecz z Getafe na wyjeździe oznacza to, że wygraliśmy lige. :)
Visca el Barca!
0
Ojciec Leo wygląda jak gangster.
0
''Jestem zadowolony, bardzo dobrze czuje się w mieście, z zawodnikami. '' to zdanie cieszy mnie najbardziej.
0
Murańka :)
0
Leo po prostu bronił swojego ojca.
0
Leo ma rarcję.
0
Martino będzie musiał przeprowadzić trening ze strzałów z poza pola karnego, bo wczoraj wszytkie lądowały w trybunach.
0
Brakuje mi Messiego :/
0
Bardzo dobry dziś skład wybrał ''tata'' :>
0
Skład!!!
FC Barcelona: Pinto; Montoya, Puyol, Mascherano, Adriano; Song, Sergi Roberto, Cesc; Tello, Neymar, Pedro.
Ławka rezerwowych: Oier, Bartra, Alba, Iniesta, Alexis
0
Pinto
Montoya, Bartra, Puyol, Adriano
S. Roberto, Song, Iniesta
Pedro, Neymar, Tello
0
Z jednej strony mogło być jakieś oszustwo,a z drugiej mógł ktoś mieć bardzo duże szczęścia do wytypowania par 1/8 finału LM.
0
Kurcze, co my teraz bez niego zrobimy? Teraz to o lidze mozemy zapomnieć, nie mówiąc już o LM. :D
0
O 12:00, prawdopodobnie na Eurosporcie i/lub Nsport-cie.
0
O 12:00 prawdopodobnie na Eurosporcie i/lub Nsport
0
W 1/8 chciałbym Bayer Leverkusen ... :))
0
Ciekawy skład, ale martwi mnie brak Bartry.
0
Świetna wiadomość, ale wolałbym, aby z Elche jeszcze odpoczął i wrócił na Atletico M.
0
Będzie melanż :D
0
Boże, po co? Znowu mu się odnowi i będzie ''klapa''...
0
Tak wogule to bardzo dużo zawodników ma w tym sezonie z dobraniem odpowiednich butów do murawy, zwłaszcza Neymar...
0
Zwykłe plotki.
0
Neuer - Lahm, T. Silva, D. Luiz, Alaba - Ribery, Y. Toure, Iniesta - Ibrahimović, Messi, Ronaldo
0
''znowu Mascherano i Cesc w ataku.'' Mam to rozumieć, że Madcherano i Fabs są w ataku?