0

Wątpie, że go Mourinho puści.

0

Jakie emocje :D

0

Dziękuję i nawzajem!!!

0

Dobry mecz na zakończenie roku był ;), a tak po za tym to chciałbym wszystkim (włącznie z redakcją) życzyć wesołych i spokojnych świąt.

0

Hahahaha Alexis... ;D

0

Wydaje mi się, że Sergio specjalnie tak zrobił. :)

0

Skoro wygraliśmy mecz z Getafe na wyjeździe oznacza to, że wygraliśmy lige. :)
Visca el Barca!

0

Ojciec Leo wygląda jak gangster.

0

''Jestem zadowolony, bardzo dobrze czuje się w mieście, z zawodnikami. '' to zdanie cieszy mnie najbardziej.

0

Murańka :)

0

Leo po prostu bronił swojego ojca.

0

Leo ma rarcję.

0

Martino będzie musiał przeprowadzić trening ze strzałów z poza pola karnego, bo wczoraj wszytkie lądowały w trybunach.

0

Brakuje mi Messiego :/

0

Bardzo dobry dziś skład wybrał ''tata'' :>

0

Skład!!!
FC Barcelona: Pinto; Montoya, Puyol, Mascherano, Adriano; Song, Sergi Roberto, Cesc; Tello, Neymar, Pedro.

Ławka rezerwowych: Oier, Bartra, Alba, Iniesta, Alexis

0

Pinto
Montoya, Bartra, Puyol, Adriano
S. Roberto, Song, Iniesta
Pedro, Neymar, Tello

0

Z jednej strony mogło być jakieś oszustwo,a z drugiej mógł ktoś mieć bardzo duże szczęścia do wytypowania par 1/8 finału LM.

0

Kurcze, co my teraz bez niego zrobimy? Teraz to o lidze mozemy zapomnieć, nie mówiąc już o LM. :D

0

O 12:00, prawdopodobnie na Eurosporcie i/lub Nsport-cie.

0

O 12:00 prawdopodobnie na Eurosporcie i/lub Nsport

0

W 1/8 chciałbym Bayer Leverkusen ... :))

0

Ciekawy skład, ale martwi mnie brak Bartry.

0

Świetna wiadomość, ale wolałbym, aby z Elche jeszcze odpoczął i wrócił na Atletico M.

0

Będzie melanż :D

0

Boże, po co? Znowu mu się odnowi i będzie ''klapa''...

0

Tak wogule to bardzo dużo zawodników ma w tym sezonie z dobraniem odpowiednich butów do murawy, zwłaszcza Neymar...

0

Zwykłe plotki.

0

Neuer - Lahm, T. Silva, D. Luiz, Alaba - Ribery, Y. Toure, Iniesta - Ibrahimović, Messi, Ronaldo

0

''znowu Mascherano i Cesc w ataku.'' Mam to rozumieć, że Madcherano i Fabs są w ataku?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?