pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Z tym synem to mógł się wstrzymać... Jeszcze będzie miał przez to problemy z własną dziewczyną.
0
Szkoda, że odszedł Thiago on mógłby być dobrym następcą Hernandeza, bo S. Roberto bardziej pasuje do stylu Iniesty i Fabsa niż Xaviego. Poza tym to tylko plotki, nawet jakby okazało się to prawdą to City nie odda Silvy.
0
Moim zdaniem Messiemu brakuje Neymara. Obaj szukają się na boisku i się rozumieją. Z ich akcji mogłoby paść dużo goli i zwycięstwa.
0
„Czasem mam wrażenie, jakbyśmy grali na wyjeździe. Myślę, że pozytywne wsparcie jest potrzebne, tym bardziej wtedy, gdy przegrywamy" - z tym zdaniem Daniego się zgadzam. Na stadionie jest kilkadziesiąt tysięcy ludzi i większości z nich tylko siedzą na krzesełkach jak na fotelu w domu przed telewizorem.
PS przydaliby polscy kibice. :)
0
Tata powinien więcej krzyczeć i mobilizować zawodników przy lini bocznej, powinien się drzeć niczym Nawałka jak był trenerem Górnika Zabrze.
0
Dziś Busquets grał jak dziecko, które nie wie co zrobić z piłką. Miał bardzo dużo strat i był jednym z najgorszych piłkarzy na murawie.
0
Obrona dziś katastrofalna nie wspominając o Valdesie, który zachowywał się między słupkami jak amator, tak naprawdę to cała drużyna zawaliła mecz...
0
Mam nadzieję, że godnie zastąpi Valdesa w bramce Barcelony.
0
Martino stawia na Xaviego, ponieważ chce mieć równowagę w środku pola, a jak wiemy Xavi zawsze gra spokojnie i uspokaja grę.
0
Ja to czekam na mecz, który będzie o godzinie 12:00 :D
0
(prawie) oficjalnie: Ter Stegen nowym bramkarzem FC Barcelony. Duma Katalonii ma zapłacić za niemca 12 mln €. Ter Stegen ma podpisać kontrakt do 2019r. Barcelona całkowicie ogłoszony, gdy tylko Valdes poda nazwę swojego nowego klubu!
0
Nie ma co się martwić jest Dongou i Adama. :)
0
Fajnie, że wraca na hiszpańskie boiska. Szkoda, że odszedł zawsze ratował nam ''tyłki''. :)
0
Widać, że City jest w gazie, będzie trudny dwumecz dla Barçy.
0
Jak mielibyśmy być w finale Pucharu Króla to wolałbym, aby awansował Real, bo nie mam zamiaru oglądac meczu gdzie zawodnicy Barcelony będą bili głową w mur, a zawodnicy Atletico biegali na przestrzeszni 20m przed własna bramką.
0
Pieniądze to nie wszystko.
0
''Tata'' mógły dać dziś zagrać Afellayemu od początku spotkania.
0
Przyszłość Barcelony. :)
0
Chciałbym więcej oglądać takich ciekawych meczów, jak ten z Malagą.
0
Dobry dzień i dobra godzina na mecz, więc pozostaje liczyć na dobre widowisko i gole. :)
0
L'Equipe: PSG zapłaci klauzule Leo Messiego!!!
0
Moim zdaniem Eusebio trzeba by zwolnić z prowadzenia Barcy B.
0
Gratulacje capitanie!
0
Takich niebezpiecznych ludzi to ja bym na elektrycznym krzesełku usadził.
0
Ciekaw jestem jak będzie funkcjonować Barcelona pod wodzą Bartomeu.
0
Wkońcu się zaczyna!!!
0
Kiedy wkońcu będzie na konferencja prasowa?!
0
Chciałem oglądać konferencję, a nie jakiś talk show.
0
Się narobiło...
0
Laporta.