0

Z tym synem to mógł się wstrzymać... Jeszcze będzie miał przez to problemy z własną dziewczyną.

0

Szkoda, że odszedł Thiago on mógłby być dobrym następcą Hernandeza, bo S. Roberto bardziej pasuje do stylu Iniesty i Fabsa niż Xaviego. Poza tym to tylko plotki, nawet jakby okazało się to prawdą to City nie odda Silvy.

0

Moim zdaniem Messiemu brakuje Neymara. Obaj szukają się na boisku i się rozumieją. Z ich akcji mogłoby paść dużo goli i zwycięstwa.

0

„Czasem mam wrażenie, jakbyśmy grali na wyjeździe. Myślę, że pozytywne wsparcie jest potrzebne, tym bardziej wtedy, gdy przegrywamy" - z tym zdaniem Daniego się zgadzam. Na stadionie jest kilkadziesiąt tysięcy ludzi i większości z nich tylko siedzą na krzesełkach jak na fotelu w domu przed telewizorem.
PS przydaliby polscy kibice. :)

0

Tata powinien więcej krzyczeć i mobilizować zawodników przy lini bocznej, powinien się drzeć niczym Nawałka jak był trenerem Górnika Zabrze.

0

Dziś Busquets grał jak dziecko, które nie wie co zrobić z piłką. Miał bardzo dużo strat i był jednym z najgorszych piłkarzy na murawie.

0

Obrona dziś katastrofalna nie wspominając o Valdesie, który zachowywał się między słupkami jak amator, tak naprawdę to cała drużyna zawaliła mecz...

0

Mam nadzieję, że godnie zastąpi Valdesa w bramce Barcelony.

0

Martino stawia na Xaviego, ponieważ chce mieć równowagę w środku pola, a jak wiemy Xavi zawsze gra spokojnie i uspokaja grę.

0

Ja to czekam na mecz, który będzie o godzinie 12:00 :D

0

(prawie) oficjalnie: Ter Stegen nowym bramkarzem FC Barcelony. Duma Katalonii ma zapłacić za niemca 12 mln €. Ter Stegen ma podpisać kontrakt do 2019r. Barcelona całkowicie ogłoszony, gdy tylko Valdes poda nazwę swojego nowego klubu!

0

Nie ma co się martwić jest Dongou i Adama. :)

0

Fajnie, że wraca na hiszpańskie boiska. Szkoda, że odszedł zawsze ratował nam ''tyłki''. :)

0

Widać, że City jest w gazie, będzie trudny dwumecz dla Barçy.

0

Jak mielibyśmy być w finale Pucharu Króla to wolałbym, aby awansował Real, bo nie mam zamiaru oglądac meczu gdzie zawodnicy Barcelony będą bili głową w mur, a zawodnicy Atletico biegali na przestrzeszni 20m przed własna bramką.

0

Pieniądze to nie wszystko.

0

''Tata'' mógły dać dziś zagrać Afellayemu od początku spotkania.

0

Przyszłość Barcelony. :)

0

Chciałbym więcej oglądać takich ciekawych meczów, jak ten z Malagą.

0

Dobry dzień i dobra godzina na mecz, więc pozostaje liczyć na dobre widowisko i gole. :)

0

L'Equipe: PSG zapłaci klauzule Leo Messiego!!!

0

Moim zdaniem Eusebio trzeba by zwolnić z prowadzenia Barcy B.

0

Gratulacje capitanie!

0

Takich niebezpiecznych ludzi to ja bym na elektrycznym krzesełku usadził.

0

Ciekaw jestem jak będzie funkcjonować Barcelona pod wodzą Bartomeu.

0

Wkońcu się zaczyna!!!

0

Kiedy wkońcu będzie na konferencja prasowa?!

0

Chciałem oglądać konferencję, a nie jakiś talk show.

0

Się narobiło...

0

Laporta.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?