0

Jak Legia chce wygrywać mecze w Europie, jak nawet nie umie wygrać jedną z najgorszych drużyn polskiej ekstraklasy...

0

Wkońcu wygrana!! Brawo!

0

Ja nie chcem Ramosa w Barcelonie, ponieważ gra zbyt agresywnie łapie dużo niepotrzebnych kartek i popełnia dużo błędów w obronie. Zaletą hiszpana jest gra głową, a Barcy takich potrzebujemy, lecz to za mało, żeby być w stolicy Katalonii.

0

Moim zdaniem w tym newsie komentarze powinny zostać wyłączone.

0

Ja propobuję taką obronę:
Bartra, Pique, Puyol, Montoya.

0

Karne - Cesc; rzuty wolne - Neymar Jr.

0

Przy dobrym wyniku może Dongu dostanie kilka minut.

0

To jest chyba jakiś żart...

0

No nie! Niedawno najlepszy piłkarz FCB i świata, a teraz jeszcze najlepszy bramkarz... ehh :/

0

To wkońcu 3 czy 5 ?

0

Mam nadzieję, że poleci na mundial.

0

Brawo chłopaki!!!

0

Ja polecam książkę: ''Messi - historia chłopca, który stał się legendą''.

0

Najbardziej wspominam moment, kiedy to Leo strzelił bramkę głową w finale LM w 2009r.

0

Polacy nic się nie stało, nic się nie stało, polacy nic się stało!!!

0

Xavi musi trochę odpoczać; nie ma już 20 paru lat, że może biegać pełne 90 minut co mecz.

0

Jeśli miałbym już wybierać Lewandowski/Aguero to wolałbym Argentyńczyka, ale wątpię, żeby doszło do transferu kogoś z nich.

0

Victor jest jak wino :D

0

Valdes godnie odochodzi z Barcelony. :)

0

I bardzo się z tego cieszę, ponieważ ma wielką formę i jest w tym momencie jednym z lepszych stoperów w Barcelonie.

0

Nie bym był taki pewny czy CR7 dostanie złotą piłke... jest jeszcze Ribery, czy też nawet Ibra.

0

Mam nadzieję, że wróci jeszcze silniejszy i 2014 rok będzie rokiem Leo :)

0

Prawdopodobnie będzie na TVP Sport mecz Brazylia - Chile, ponieważ z tego co wiem to TVP Sport ma puszczać wszystkie mecze Brazylii do MŚ, natomiast Anglia - Chile wydaje mi się, że nie puszczają.

0

Bardzo zły stan murawy było zobaczyć, gdy Cristanowi Tello podskoczyła piłka.

0

Sztab medyczny Barcelony jest gorszy, niż jaki kolwiek klub z polskiej ekstraklasy...

0

Skład mi pasuje :)

0

Patrząc na ostatnie wyniki, to nie będziemy mieli łatwo z Betisem.

0

Zdecydowanie brakuje tutaj Ribery-ego.

0

Myślę, że pierwsza 5 może wyglądać tak:
1. Messi 2. Ronaldo 3. Ribery 4. Neymar 5. Ibrahimovic

0

Z tego co pamiętam z poprzedniego sezonu to TVP transmituje Copa del Rey.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?