pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak Legia chce wygrywać mecze w Europie, jak nawet nie umie wygrać jedną z najgorszych drużyn polskiej ekstraklasy...
0
Wkońcu wygrana!! Brawo!
0
Ja nie chcem Ramosa w Barcelonie, ponieważ gra zbyt agresywnie łapie dużo niepotrzebnych kartek i popełnia dużo błędów w obronie. Zaletą hiszpana jest gra głową, a Barcy takich potrzebujemy, lecz to za mało, żeby być w stolicy Katalonii.
0
Moim zdaniem w tym newsie komentarze powinny zostać wyłączone.
0
Ja propobuję taką obronę:
Bartra, Pique, Puyol, Montoya.
0
Karne - Cesc; rzuty wolne - Neymar Jr.
0
Przy dobrym wyniku może Dongu dostanie kilka minut.
0
To jest chyba jakiś żart...
0
No nie! Niedawno najlepszy piłkarz FCB i świata, a teraz jeszcze najlepszy bramkarz... ehh :/
0
To wkońcu 3 czy 5 ?
0
Mam nadzieję, że poleci na mundial.
0
Brawo chłopaki!!!
0
Ja polecam książkę: ''Messi - historia chłopca, który stał się legendą''.
0
Najbardziej wspominam moment, kiedy to Leo strzelił bramkę głową w finale LM w 2009r.
0
Polacy nic się nie stało, nic się nie stało, polacy nic się stało!!!
0
Xavi musi trochę odpoczać; nie ma już 20 paru lat, że może biegać pełne 90 minut co mecz.
0
Jeśli miałbym już wybierać Lewandowski/Aguero to wolałbym Argentyńczyka, ale wątpię, żeby doszło do transferu kogoś z nich.
0
Victor jest jak wino :D
0
Valdes godnie odochodzi z Barcelony. :)
0
I bardzo się z tego cieszę, ponieważ ma wielką formę i jest w tym momencie jednym z lepszych stoperów w Barcelonie.
0
Nie bym był taki pewny czy CR7 dostanie złotą piłke... jest jeszcze Ribery, czy też nawet Ibra.
0
Mam nadzieję, że wróci jeszcze silniejszy i 2014 rok będzie rokiem Leo :)
0
Prawdopodobnie będzie na TVP Sport mecz Brazylia - Chile, ponieważ z tego co wiem to TVP Sport ma puszczać wszystkie mecze Brazylii do MŚ, natomiast Anglia - Chile wydaje mi się, że nie puszczają.
0
Bardzo zły stan murawy było zobaczyć, gdy Cristanowi Tello podskoczyła piłka.
0
Sztab medyczny Barcelony jest gorszy, niż jaki kolwiek klub z polskiej ekstraklasy...
0
Skład mi pasuje :)
0
Patrząc na ostatnie wyniki, to nie będziemy mieli łatwo z Betisem.
0
Zdecydowanie brakuje tutaj Ribery-ego.
0
Myślę, że pierwsza 5 może wyglądać tak:
1. Messi 2. Ronaldo 3. Ribery 4. Neymar 5. Ibrahimovic
0
Z tego co pamiętam z poprzedniego sezonu to TVP transmituje Copa del Rey.