0

Bartra: Ale on ma bicepsy. :D

0

Jeśl chcemy grać w finale to możliwe, że będziemy grać z takimi drużynami:
1/8 finału - Getafe; 1/4 finału - Levante; 1/2 finału - Villareal; i finale Real Madryt lub Atletico Madryt.

0

Najbardziej mnie cieszy powrót Leo. Do Martino mam zrzucenia do zmian, dlatego że robi je troche za późno.

0

A kiedy będzie news o powołanych piłkarzy FC Barcelony?

0

''Lewy'' by się przydał.

0

Zapewne Milan znowu zrobi autobus i będą czekali na kontry.

0

Barçy*

0

Coś młodym piłkarzom Braçy nie wiedzie się ostatnimi czasy. :/

0

Montya mi się bardziej podoba niż Adriano. A co do ocen to się ze wszystkimi zgadzam.

0

Jak Martino nie będzie mu dawał więcej minut gry na boisku to będzie jak z Thiago.

0

Nie ździwił bym się gdyby była taka trójka:
1.Ribery
2.Messi / Ronaldo
3.Neymar

0

Przepraszam, ale jaki mu spadek formy chodzi? To, że mieliśmy pewien ''okres'' z Osasuną i Milanem to nie znaczy, ze spadek formy...

0

Zapewne będzie autobus i Espnayol będzie czekał na kontry.

0

Mogłby uhonorwać te wydarzenie golem. :)

0

We wczorajszym meczu widać było, że Neymar chce zdobyć bramke i udało mu się to. Brawo ''ney''!

0

Były te karne czy nie? Czy była czerwona kartka dla Ramosa? To już nieważne, mecz się skonczył i wydaje mi się że wygrała drużyna lepsza.

0

Widać że redakcja oglądała mecz po ''polsku'' ;P

0

Hahaha!! Real się na boi :D wystawia Ramosa na def. pom., oj będzie autobus.

0

Fajny tekst. :)

0

Pozostało już tylko 2h!! :D

0

Z ostaniej chwili!!!!
Adam Nawałka selekcjonerem reprezentacji Polski!!! :D

0

Proszę... tylko nie Cecska na ''9'' :/

0

Już tylko 24h!! :D

0

Derby Barcelona posędziuje sędzia z Madrytu... ''super!''

0

Zgadzam się.

0

A jak właśnie tego komentatora wybrać, bo jak brałem ustawienia języka to nic nie było że możesz wybrać ''FCB'' czy ''REAL''.

0

Ja wybieram Wolskiego.

0

Jak tak sobię patrzę na Barcelone i Real to w los blancos gra tylko Ronaldo, a w FCB gra dużo zawdoników i nie jest tylko sam Messi, więc gdyby tak Ronaldo nie było w Madrycie to Real byłby gdzieś w środku tabeli.

0

Para stoperów na GD powinna wyglądać tak: Pique, Bartra

0

To może dziś wieczorkiem taki wynik? :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?