pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Bartra: Ale on ma bicepsy. :D
0
Jeśl chcemy grać w finale to możliwe, że będziemy grać z takimi drużynami:
1/8 finału - Getafe; 1/4 finału - Levante; 1/2 finału - Villareal; i finale Real Madryt lub Atletico Madryt.
0
Najbardziej mnie cieszy powrót Leo. Do Martino mam zrzucenia do zmian, dlatego że robi je troche za późno.
0
A kiedy będzie news o powołanych piłkarzy FC Barcelony?
0
''Lewy'' by się przydał.
0
Zapewne Milan znowu zrobi autobus i będą czekali na kontry.
0
Barçy*
0
Coś młodym piłkarzom Braçy nie wiedzie się ostatnimi czasy. :/
0
Montya mi się bardziej podoba niż Adriano. A co do ocen to się ze wszystkimi zgadzam.
0
Jak Martino nie będzie mu dawał więcej minut gry na boisku to będzie jak z Thiago.
0
Nie ździwił bym się gdyby była taka trójka:
1.Ribery
2.Messi / Ronaldo
3.Neymar
0
Przepraszam, ale jaki mu spadek formy chodzi? To, że mieliśmy pewien ''okres'' z Osasuną i Milanem to nie znaczy, ze spadek formy...
0
Zapewne będzie autobus i Espnayol będzie czekał na kontry.
0
Mogłby uhonorwać te wydarzenie golem. :)
0
We wczorajszym meczu widać było, że Neymar chce zdobyć bramke i udało mu się to. Brawo ''ney''!
0
Były te karne czy nie? Czy była czerwona kartka dla Ramosa? To już nieważne, mecz się skonczył i wydaje mi się że wygrała drużyna lepsza.
0
Widać że redakcja oglądała mecz po ''polsku'' ;P
0
Hahaha!! Real się na boi :D wystawia Ramosa na def. pom., oj będzie autobus.
0
Fajny tekst. :)
0
Pozostało już tylko 2h!! :D
0
Z ostaniej chwili!!!!
Adam Nawałka selekcjonerem reprezentacji Polski!!! :D
0
Proszę... tylko nie Cecska na ''9'' :/
0
Już tylko 24h!! :D
0
Derby Barcelona posędziuje sędzia z Madrytu... ''super!''
0
Zgadzam się.
0
A jak właśnie tego komentatora wybrać, bo jak brałem ustawienia języka to nic nie było że możesz wybrać ''FCB'' czy ''REAL''.
0
Ja wybieram Wolskiego.
0
Jak tak sobię patrzę na Barcelone i Real to w los blancos gra tylko Ronaldo, a w FCB gra dużo zawdoników i nie jest tylko sam Messi, więc gdyby tak Ronaldo nie było w Madrycie to Real byłby gdzieś w środku tabeli.
0
Para stoperów na GD powinna wyglądać tak: Pique, Bartra
0
To może dziś wieczorkiem taki wynik? :D