0

Valdes w życiowej formie!

0

Dobry skład, licze na pewne 3 pkt! :D A po za tematem to Tomasz Gollob jest w szpitalu!

0

Dla tego chłopaka nie ma granic, a jak będzie tak strzelał te bramki do końca kariery w Europie to będzie miał spokojnie ponad 100.

0

Co się dzieje ze stronką? Jakiś napad na czczionke?

0

Barca odpowiedziała realowi, a Messi odpowiedział Ronaldo! Jednym słowem: Super mecz :D

0

Po zwycięstwo! :D

0

Ale ten czas szybko leci...

0

Moj skład:
Courtois - Maxwell, Hummels, Dante, Coentrao - Błaszczykowski, Khedira, Nasri, Rosicky - Tello, Messi (C)

0

Jak chcem zobaczyć swój skład to gdzie mam wejść?

0

Gdzie mam wejść, żeby zobaczyć swój sład?

0

Jak zobaczyć swój zespół?

0

Jak dodać piłkarza do swojego zespołu, bo jak naciskam '' +'' to nic się nie robi...

0

Sprzątać dom!!!

0

ahh ten Cruyff :D

0

Wystarczy że zarobie tyle co on na miesiąc i będę mógł rodzine wykarmić do końca życia i jeszcze mi zostanie, a ten mówi że nie ma czym rodziny wykarmić.

0

Dzięki za info :P

0

najlepsze godziny 20 - 22.

0

Nieeee, tylko nie o 12!!! Nie ma będzie już tej atmosfery co np . o 20... :/

0

No ja niewierze! Kolejna kontuzja... Kto będzie następny? Iniesta, Fabregas...? >.

0

Już wiemy dlaczego Messi to człowiek ''pozaziemski'' :)

0

Teraz to bym do niego ''zmiłą chęcią'' podszedł i wpierdzielił mu w tego niewyparzonego ryja!!!

0

Mam nadzieje, że skończy to się umorzeniem całej tej sprawy.

0

Kasa jest, więc jest OK :)

0

Najgorsze: Pedro

0

Cały Messi co mecz to jakiś pobity lub wyrównany rekord. :)

0

składy obu drużyn na dzisiejszy mecz:
Valencia: Diego Alves - João Pereira, Rami, Ricardo Costa, Guardado - Javi Fuego, Michel - Pabón, Éver Banega, Canales - Postiga.

Ławka rezerwowych: Guaita, Mathieu, Bernat, Romeu, Parejo, Feghouli, Jonas.

FC Barcelona: Valdés - Alves, Mascherano, Piqué, Alba - Busquets, Cesc, Iniesta - Pedro, Messi, Neymar.

Ławka rezerwowych: Pinto, Bartra, Adriano, Song, Dos Santos, Sergi Roberto, Tello.

Poza kadrą: Montoya

0

Ciekawe kiedy odpocznie para stoperów Pique i Mascherano.

0

Stawiam w ciemno że to on zostanie ''bohaterem'' meczu...

0

Walczyli*

0

co jak co, ale Beyernowi należało się zwycięstwo (przedewszystkim za determinacje w dogrywce). Waczyli do ostatniej kropli potu i to się opłaciło.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?