0

Obrona: Alves, Pique, Bartra, Adriano
Pomoc: Xavi, Busquets, Fabergas
Atak: Alexis, Messi, Neymar

0

Mam nadzieję, że coś strzeli :)

0

Mecz na 99,9% nie będzie podobny. :)

0

Fajnie się czyta konferencje ''taty''.

0

Zgadzam się z Buffonem :)

0

Może Rasiaka? :D

0

o 20:15 leci transmija na C+ Family Osasuna - FC Barcelona

0

Szkoda że go nie będzie, byłoby trochę rozrywki. :P

0

Skąd macie info że FCB - RM będzie kodowane?

0

Damy radę!

0

Raczej nie, ponieważ TVP pokazuje tylko Copa del Rey, a ligę niestety nie.

0

Nie liczy się godzina, ale liczy się wygrana i 3 pkt!

0

Zgadzam się z tobą.

0

Tylko kasa w głowie siedzi..., a atmosfere mają w ''4 literach'' .

0

Xavi w 1 zdaniu ma najlepszy tekst. :>

0

Bartra staje się zawodnikiem pierwszego składu.

0

Odwołując się do Marca Bartry to wykonał 75 podań w tym 95% podań celnych i uzyskał 13 odbiorów, więc musi robić to na niektórych wrażenie. :>

0

Niech wróci na el Clasico i strzeli hat - trick/-a!

0

Bartra dziś był bardzo pewny siebie, dobrze wchodził w akcje ofensywne i robił to co trzeba w obronie, zdażył mu się jeden błąd, ale nikt nie jest doskonały. Zawodnik meczu dla mnie.

0

Takiego arbitra to tylko pozostaje zwolnić.

0

Z inwidualnych nagród Neymara to przedewszystkim zostanie najlepszym piłkarzem Pucharu Konfederacji.

0

Szkoda mi Mascherano grał do tej pory nieźle. Z Almerią może zagrać Bartra, a na mecz z Celliciem może już Puyol będzie mógł zagrać. :]

0

Po zwycięstwo!!!!

0

Twój komentarz jest poniżej krytyki.

0

Licze dzś na pewne 3pkt. Chciałbym, aby Neymar wkońcu coś sobie strzelił :)

0

Baena sam opuścił rękę...

0

Nie mam nic przeciwko, aby podtrzymać tą passę. ;)

0

Marzenia ściętej głowy.

0

Co do Messiego to bym się wstrzymał...

0

Jak Martin podał do Valesa piłke to przez 2 sekundy staneło mi serce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?