pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Obrona: Alves, Pique, Bartra, Adriano
Pomoc: Xavi, Busquets, Fabergas
Atak: Alexis, Messi, Neymar
0
Mam nadzieję, że coś strzeli :)
0
Mecz na 99,9% nie będzie podobny. :)
0
Fajnie się czyta konferencje ''taty''.
0
Zgadzam się z Buffonem :)
0
Może Rasiaka? :D
0
o 20:15 leci transmija na C+ Family Osasuna - FC Barcelona
0
Szkoda że go nie będzie, byłoby trochę rozrywki. :P
0
Skąd macie info że FCB - RM będzie kodowane?
0
Damy radę!
0
Raczej nie, ponieważ TVP pokazuje tylko Copa del Rey, a ligę niestety nie.
0
Nie liczy się godzina, ale liczy się wygrana i 3 pkt!
0
Zgadzam się z tobą.
0
Tylko kasa w głowie siedzi..., a atmosfere mają w ''4 literach'' .
0
Xavi w 1 zdaniu ma najlepszy tekst. :>
0
Bartra staje się zawodnikiem pierwszego składu.
0
Odwołując się do Marca Bartry to wykonał 75 podań w tym 95% podań celnych i uzyskał 13 odbiorów, więc musi robić to na niektórych wrażenie. :>
0
Niech wróci na el Clasico i strzeli hat - trick/-a!
0
Bartra dziś był bardzo pewny siebie, dobrze wchodził w akcje ofensywne i robił to co trzeba w obronie, zdażył mu się jeden błąd, ale nikt nie jest doskonały. Zawodnik meczu dla mnie.
0
Takiego arbitra to tylko pozostaje zwolnić.
0
Z inwidualnych nagród Neymara to przedewszystkim zostanie najlepszym piłkarzem Pucharu Konfederacji.
0
Szkoda mi Mascherano grał do tej pory nieźle. Z Almerią może zagrać Bartra, a na mecz z Celliciem może już Puyol będzie mógł zagrać. :]
0
Po zwycięstwo!!!!
0
Twój komentarz jest poniżej krytyki.
0
Licze dzś na pewne 3pkt. Chciałbym, aby Neymar wkońcu coś sobie strzelił :)
0
Baena sam opuścił rękę...
0
Nie mam nic przeciwko, aby podtrzymać tą passę. ;)
0
Marzenia ściętej głowy.
0
Co do Messiego to bym się wstrzymał...
0
Jak Martin podał do Valesa piłke to przez 2 sekundy staneło mi serce.