0

FCBarca.com to najlepsza polska strona wszystkich klubów na świecie!

0

PGE Arnea*

0

Ja do ERGO Areny mam niecałe 30km, więc chętnie pojade :D

0

Chciałbym obok Messiego zobaczyć jeszcze Neymara! :D

0

0

Narazie Barcelona zapłaciła 10mln, ponieważ spłaca na raty. Reszte zapłaci w ciągu 3 lat!

0

tam gdzie pisze godzina ''20:33'' (...)

0

LukiGT
http://www.dumakatalonii.pl/kategorie/27-kadra/15112-dzien-z-neymarem-krok-po-kroku
20:33 Bartomeu: Zapłaciliśmy 10 z 57 milionów. Pozostała część zostanie spłacona w ciągu trzech lat.

0

Barca kupiła Neymara na raty! Narazie zapłacili 10z 57mln €. Reszte zapłacą w ciągu trzech lat. Więc mamy jeszcze więcej kasy na transfery :D

0

Gdyby zagrał razem z Messim na PGE Arenie, to myślę że na stadionie nie bylo by miejsc :D

0

Ja Rosella i Zubizarette bym powiesił na jajach!

0

Jak Thiago pujdzie do Realu to sie na nim zawiode, a wszystko to wina Tito, który nie wykorzystuje jego umiejętności i potencjału. Gra tylko Xavim, który ma już swoje lata. Naszczęście to tylko plotki, które mam nadzieje okażą się nieprawdą.

0

Na sport.pl pisze że to nie wisła, a Lechia ma być rywalem Barcy, ale to jeszcze nic nie jest pewne.

0

Cruyff byłby o 100x lepszym prezesem niż ten cały Rosell, który tylko zgarnia kase, a na reszte ma wyje****.

0

Zubi + Rosell = Tusk!

0

Caballero to dobry bramkarz, ale już ma swój wiek, dlatego bierzmy Ter Stegena!

0

Na jakim kanale gra Barca dla abonamentów Cyfry +?!

0

A dla abonamentów Cyfry+ to na jakim kanale leci mecz?

0

Podobno za Neymara zapłaciliśmy 35mln €.

0

Neymar w Barcelonie!!!!!!!!!!!!!! :DDD

0

Na Rm.pl pisze że Neymar wybrał Barcelone, która ma zapłacić 50mln €.

0

wie ktoś, o której jutro mecz Santosu?

0

Moda na Neymar - odcinek 5000(ost.), a już za chwilę moda na Ter Stegena odcinek 1 xD

0

Dziś finał LM w cieniu wiadomości o Neymarze.

0

MD: Neymar podpisał kontrakt z Barceloną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDD

0

Koszulki na nowy sezon są niezłe, ale te białe napisy ...

0

Jest jeszcze Thiago Silva i David Luiz, a tak po za tematem to oficjalnie Mourinho odchodzi z realu!!!

0

Kiedy będzie można kupić bilety?

0

Dowiedziałem się oficjalnie że Barca gra z Wisła!

0

Do PGE Areny mam niewiele ponad 20km, więc chętnie się wybiore na meczyk :D, tylko ciekawe po ile bilety będą.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?