pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
FCBarca.com to najlepsza polska strona wszystkich klubów na świecie!
0
PGE Arnea*
0
Ja do ERGO Areny mam niecałe 30km, więc chętnie pojade :D
0
Chciałbym obok Messiego zobaczyć jeszcze Neymara! :D
0
0
Narazie Barcelona zapłaciła 10mln, ponieważ spłaca na raty. Reszte zapłaci w ciągu 3 lat!
0
tam gdzie pisze godzina ''20:33'' (...)
0
LukiGT
http://www.dumakatalonii.pl/kategorie/27-kadra/15112-dzien-z-neymarem-krok-po-kroku
20:33 Bartomeu: Zapłaciliśmy 10 z 57 milionów. Pozostała część zostanie spłacona w ciągu trzech lat.
0
Barca kupiła Neymara na raty! Narazie zapłacili 10z 57mln €. Reszte zapłacą w ciągu trzech lat. Więc mamy jeszcze więcej kasy na transfery :D
0
Gdyby zagrał razem z Messim na PGE Arenie, to myślę że na stadionie nie bylo by miejsc :D
0
Ja Rosella i Zubizarette bym powiesił na jajach!
0
Jak Thiago pujdzie do Realu to sie na nim zawiode, a wszystko to wina Tito, który nie wykorzystuje jego umiejętności i potencjału. Gra tylko Xavim, który ma już swoje lata. Naszczęście to tylko plotki, które mam nadzieje okażą się nieprawdą.
0
Na sport.pl pisze że to nie wisła, a Lechia ma być rywalem Barcy, ale to jeszcze nic nie jest pewne.
0
Cruyff byłby o 100x lepszym prezesem niż ten cały Rosell, który tylko zgarnia kase, a na reszte ma wyje****.
0
Zubi + Rosell = Tusk!
0
Caballero to dobry bramkarz, ale już ma swój wiek, dlatego bierzmy Ter Stegena!
0
Na jakim kanale gra Barca dla abonamentów Cyfry +?!
0
A dla abonamentów Cyfry+ to na jakim kanale leci mecz?
0
Podobno za Neymara zapłaciliśmy 35mln €.
0
Neymar w Barcelonie!!!!!!!!!!!!!! :DDD
0
Na Rm.pl pisze że Neymar wybrał Barcelone, która ma zapłacić 50mln €.
0
wie ktoś, o której jutro mecz Santosu?
0
Moda na Neymar - odcinek 5000(ost.), a już za chwilę moda na Ter Stegena odcinek 1 xD
0
Dziś finał LM w cieniu wiadomości o Neymarze.
0
MD: Neymar podpisał kontrakt z Barceloną!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :DDD
0
Koszulki na nowy sezon są niezłe, ale te białe napisy ...
0
Jest jeszcze Thiago Silva i David Luiz, a tak po za tematem to oficjalnie Mourinho odchodzi z realu!!!
0
Kiedy będzie można kupić bilety?
0
Dowiedziałem się oficjalnie że Barca gra z Wisła!
0
Do PGE Areny mam niewiele ponad 20km, więc chętnie się wybiore na meczyk :D, tylko ciekawe po ile bilety będą.