0

0

Ter Stegen ucz się pilnie katalońskiego języka :)

0

0

Wszystko najlepszego :D

0

Dziękujemy za to co zrobiłeś dla Barcy i teraz powodzenia w Atletico. A tak nie na temat to Lomban został sprzedany za... 50 000 € do Celty. xd

0

A gdzie Ronaldinho?!! Czy nawet Casillas?

0

Z Catalunya Ràdio

0

Barca oferuje 32 mln za Thiago Silvę!

0

Zaraz ściągnie Silve potem Luiza, jeszcze kiedyś Freda aż wkońcu ściągnie pół reprezentacji Brazylii...

0

PSG grzeje ławę, a w Barcelonie będzie grzał trybuny.

0

Chiałbym żeby Barca trafiła w grupie na BvB :D

0

Jeszcze do tego Radwańska i Polska będzie wymiatała na Wibledonie!! :D

0

Brazylia!!!!

0

''W jakim wieku po raz pierwszy uprawiałeś seks?'' - takie pytania to naprawdę... O takie osobiste rzeczy pytać to zdecydowanie poniżej pasa!

0

Happy birthday Leo MESSI!!!!!

0

Tak po za tematem... Almeria awansowała do Primera Division!

0

Tylko jak Tito się tak na Thiago Silvę uparł to żeby nie dawał pieniędzy, które nie są tyle warte zawodnika, jak np. real za Bale'a dawał 100mln...

0

1 bramka palce lizać :D

0

Torres wogule nie pasuje stylu gry Barcy!! Wole już Lewandowskiego.

0

Lewandowski = Deyna †

0

4 mln € dla Leo to dla zwykłego człowieka 5 stów.

0

Barca pytała się o Varane'a, ale piłkarz powiedział że nie che iść do stolicy Katalonii.

0

>marca< pisze że Barcelona i Real będą walczyli o ... Lewego...

0

Chalidow wygrał!!!! yea!!!

0

Pudzian przegrał hahahaahahaha!!!!!!!!!!!!!!

0

Dzięki za wiadomość:)

0

Wie ktoś kto oprócz Elche awanzował do Primera Division?

0

Fabs zostaje w Barcelonie i **uj

0

Messi jest po kontuzji i nie ma po prostu formy.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?