pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
http://www.sport.pl/pilka/1,123132,14352182,Oficjalnie__Neymar_zadebiutuje_w_Barcelonie_w_meczu.html
0
Neymar prawdopodbnie jednak będzie w Gdańsku!!!
http://www.sport.pl/pilka/1,123132,14352182,Oficjalnie__Neymar_zadebiutuje_w_Barcelonie_w_meczu.html
0
Ter Stegen ucz się pilnie katalońskiego języka :)
0
0
Wszystko najlepszego :D
0
Dziękujemy za to co zrobiłeś dla Barcy i teraz powodzenia w Atletico. A tak nie na temat to Lomban został sprzedany za... 50 000 € do Celty. xd
0
A gdzie Ronaldinho?!! Czy nawet Casillas?
0
Z Catalunya Ràdio
0
Barca oferuje 32 mln za Thiago Silvę!
0
Zaraz ściągnie Silve potem Luiza, jeszcze kiedyś Freda aż wkońcu ściągnie pół reprezentacji Brazylii...
0
PSG grzeje ławę, a w Barcelonie będzie grzał trybuny.
0
Chiałbym żeby Barca trafiła w grupie na BvB :D
0
Jeszcze do tego Radwańska i Polska będzie wymiatała na Wibledonie!! :D
0
Brazylia!!!!
0
''W jakim wieku po raz pierwszy uprawiałeś seks?'' - takie pytania to naprawdę... O takie osobiste rzeczy pytać to zdecydowanie poniżej pasa!
0
Happy birthday Leo MESSI!!!!!
0
Tak po za tematem... Almeria awansowała do Primera Division!
0
Tylko jak Tito się tak na Thiago Silvę uparł to żeby nie dawał pieniędzy, które nie są tyle warte zawodnika, jak np. real za Bale'a dawał 100mln...
0
1 bramka palce lizać :D
0
Torres wogule nie pasuje stylu gry Barcy!! Wole już Lewandowskiego.
0
Lewandowski = Deyna †
0
4 mln € dla Leo to dla zwykłego człowieka 5 stów.
0
Barca pytała się o Varane'a, ale piłkarz powiedział że nie che iść do stolicy Katalonii.
0
>marca< pisze że Barcelona i Real będą walczyli o ... Lewego...
0
Chalidow wygrał!!!! yea!!!
0
Pudzian przegrał hahahaahahaha!!!!!!!!!!!!!!
0
Dzięki za wiadomość:)
0
Wie ktoś kto oprócz Elche awanzował do Primera Division?
0
Fabs zostaje w Barcelonie i **uj
0
Messi jest po kontuzji i nie ma po prostu formy.