pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ja tam wole Ter Stegena zamiast de Gei.
0
Nowe statystyki są super! :D
0
Tak, oglądałem cały mecz :)
0
REDAKCJO mam pytanie!!!
Będzie news o ocenach piłkarzy za mecz z Levante?
0
Legia jeszcze nie weszła do LM...
0
Sędzie z Madrut w 1 kolejce, poprostu super...
0
Jeśli nie wypali David Luiz (a wydaje się że tak będzie) to trzeba będzie ściągnąć Belga.
0
Wydaje mi sie że to jednak Brazylia wygra mundial.
0
Tajlandia 1:6 Polska, Tajlandia 1:7 FCBarcelona jak się nie myle :)
0
Nominowana trójka do najlepszego piłkarza Europy:
Messi, Ronaldo i Ribery!
0
Puyol to świetny obrońca, ale ma już swój wiek i nie będzie mógł grać co mecz pełne 90 min, dlatego jest nam potrzebny jakiś stoper.
0
Ter Stegen*
0
Guzman za Pinto, a Ter Steger za Valdesa :P
0
Barça pokazała jak liga hiszpańska różni się od brazylijskiej.
0
Messi chce więcej kasy... to niemożliwe, bo Leo nigdy nie leciał na kase :O To musi być plotka!
0
Pierwszą połowe trzeba polać!!!
0
To zamiast dwucyfrówki z Lechią to szykuje się dwucyfrówka z... Santosem
:D
0
Nie, nie strzelił samobója!
0
Eh.. szkoda :
0
Jest jakaś transmisja na nc+ ?
0
Ta czcionka to bomba! :D Mogliby takie dać w przyszłym sezonie :P
0
Ciągłe te porównania Messi vs Ronaldo lub Neymar vs Messi vs Ronaldo to juz zaczyna robić się nudnące...
0
Estudiantes... ciągle pamiętam ten dramatyczny finał KMŚ w 2010r.
0
W GD zapewne będzie podobnie traktowany... :/
0
Lechii należą się GRATULACJE, nieprzestraszyła się Barcelony, wykorzystała błędy rywali i mimo że to był ''tylko'' mecz towarzyski udało jej się zremisować.
0
Ta konferencja wyglądała jak... ''kabaret'' xD
0
Wyczuwam dwucyfrówke :) (oczywiśce dla FCB)
0
Już nie mogę się doczekać tego meczu :D
0
Niestety ''Tata'' nie leci do Polski :/
0
Nie da się skopiować całego linka więc wejdźcie sobie na sport.pl