0

Ja tam wole Ter Stegena zamiast de Gei.

0

Nowe statystyki są super! :D

0

Tak, oglądałem cały mecz :)

0

REDAKCJO mam pytanie!!!
Będzie news o ocenach piłkarzy za mecz z Levante?

0

Legia jeszcze nie weszła do LM...

0

Sędzie z Madrut w 1 kolejce, poprostu super...

0

Jeśli nie wypali David Luiz (a wydaje się że tak będzie) to trzeba będzie ściągnąć Belga.

0

Wydaje mi sie że to jednak Brazylia wygra mundial.

0

Tajlandia 1:6 Polska, Tajlandia 1:7 FCBarcelona jak się nie myle :)

0

Nominowana trójka do najlepszego piłkarza Europy:
Messi, Ronaldo i Ribery!

0

Puyol to świetny obrońca, ale ma już swój wiek i nie będzie mógł grać co mecz pełne 90 min, dlatego jest nam potrzebny jakiś stoper.

0

Ter Stegen*

0

Guzman za Pinto, a Ter Steger za Valdesa :P

0

Barça pokazała jak liga hiszpańska różni się od brazylijskiej.

0

Messi chce więcej kasy... to niemożliwe, bo Leo nigdy nie leciał na kase :O To musi być plotka!

0

Pierwszą połowe trzeba polać!!!

0

To zamiast dwucyfrówki z Lechią to szykuje się dwucyfrówka z... Santosem
:D

0

Nie, nie strzelił samobója!

0

Eh.. szkoda :

0

Jest jakaś transmisja na nc+ ?

0

Ta czcionka to bomba! :D Mogliby takie dać w przyszłym sezonie :P

0

Ciągłe te porównania Messi vs Ronaldo lub Neymar vs Messi vs Ronaldo to juz zaczyna robić się nudnące...

0

Estudiantes... ciągle pamiętam ten dramatyczny finał KMŚ w 2010r.

0

W GD zapewne będzie podobnie traktowany... :/

0

Lechii należą się GRATULACJE, nieprzestraszyła się Barcelony, wykorzystała błędy rywali i mimo że to był ''tylko'' mecz towarzyski udało jej się zremisować.

0

Ta konferencja wyglądała jak... ''kabaret'' xD

0

Wyczuwam dwucyfrówke :) (oczywiśce dla FCB)

0

Już nie mogę się doczekać tego meczu :D

0

Niestety ''Tata'' nie leci do Polski :/

0

Nie da się skopiować całego linka więc wejdźcie sobie na sport.pl

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?