pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
To brazalijczk a Brazyli i Argentyna to jak Polska i Niemcy więc nie dziwią mnie jego słowa.
0
Mimo że to niepoważna kontuzja wolałbym żeby jednak odpoczął w meczu z Betisem :)
0
Oby to nie było tak poważne i wróci szybciej niż 2 tygodnie :(
0
Nie mam nic przeciwko żeby ten wynik ( 7:1) sie powtórzył we środe. ;D
0
Czułem że tak będzie, a tak z innej beczki to słyszałem że Barca zainteresowana jest Pjaniciem :o
0
Waszym zdaniem kto wejdzie jeszcze boisko? Ja obstawiam że Cesc. ;)
0
No ciekawe jak się spisze Planas :D
0
Trzeba było chociaż Messiego wziąść na rezerwe to by weszedł, wbił ze 2-3 bramki i by było po meczu ;D
0
Ku*** Montoya!!! >.
0
Dla mnie finałowa trójka wygląda tak:
1.Messi
2.Iniesta
3. Xavi
Z tego co pamiętam to ta trójka była 2 lata temu ;)
0
Genialny mecz w wykonaniu Andresa Iniesty to co robił na boisku jest nie do opisania, a Messi idzie po rekord Müllera, a także po króla strzelców La Ligi ^.^. Świetna obrona rzutu karnego Valdesa. :)
0
Do dziś pamitam bramke Leo Messiego z finału LM w Rzymie. :D
0
Chciałbym, aby Pep obiął Argentyne lub Hiszpanie :D
0
Sory że nie na temat, ale TVP pokaże mecz Barcy z Benficką!!! ;D
0
Chałbym żeby Borussia wyszła z grupy i żeby Barca na nią trafiła ;D
0
Messi - człowiek pozaziemski :D
0
Brawo, jesteśmy w 1/8 finału!!! :D
0
Czekają nas teraz 2 ciężkie spotkania. We wtorek ze sparatkiem, a potem mecz z Levantem na wyjeździe też nie będzie łatwo.
0
rekordu*
0
Leo ma jeszcze 10 meczów i 8 bramek do pobicia rekordy więc mam nadzieje że Leo da Sobie rade. :)
0
Myślę że Messiemu zajmie to niecałe 3 sezony. :D
0
Chciałbym żeby Tito dawał mu szanse na grę w pierwszy składzie. :)
0
Jak jeszcze Puyol wróci to mam nadzieje że obrona będzie bardziej szczelna niż jest dzisiaj i nie będziemy tracić tyle bramek.
0
Czy Tello zasługuje na nowy kontrakt? Co to za pytanie.. Pewnie że zasługuje :)
0
Dla mnie najlepszym pomocnikiem jest Xavi :)
0
Dla Messiego nie ma słowa ''niemożliwe'' i w tym roku ma jeszcze do rozegrania 9 meczów ligowych + 1 z reprezentacją więc myślę że Leo da rade strzelić te 9 bramek. :)
0
Bardzo dziękujemy! :)
0
0
Kiedyś musi być ten pierwszy raz... D:
0
Dla mnie jedenastka powinna wyglądać tak: Valdes - Alves, Bartra, Mascherano, Alba - Xavi, Fabregas, Iniesta - Villa, Messi, Pedro. :)