0

To brazalijczk a Brazyli i Argentyna to jak Polska i Niemcy więc nie dziwią mnie jego słowa.

0

Mimo że to niepoważna kontuzja wolałbym żeby jednak odpoczął w meczu z Betisem :)

0

Oby to nie było tak poważne i wróci szybciej niż 2 tygodnie :(

0

Nie mam nic przeciwko żeby ten wynik ( 7:1) sie powtórzył we środe. ;D

0

Czułem że tak będzie, a tak z innej beczki to słyszałem że Barca zainteresowana jest Pjaniciem :o

0

Waszym zdaniem kto wejdzie jeszcze boisko? Ja obstawiam że Cesc. ;)

0

No ciekawe jak się spisze Planas :D

0

Trzeba było chociaż Messiego wziąść na rezerwe to by weszedł, wbił ze 2-3 bramki i by było po meczu ;D

0

Ku*** Montoya!!! >.

0

Dla mnie finałowa trójka wygląda tak:
1.Messi
2.Iniesta
3. Xavi
Z tego co pamiętam to ta trójka była 2 lata temu ;)

0

Genialny mecz w wykonaniu Andresa Iniesty to co robił na boisku jest nie do opisania, a Messi idzie po rekord Müllera, a także po króla strzelców La Ligi ^.^. Świetna obrona rzutu karnego Valdesa. :)

0

Do dziś pamitam bramke Leo Messiego z finału LM w Rzymie. :D

0

Chciałbym, aby Pep obiął Argentyne lub Hiszpanie :D

0

Sory że nie na temat, ale TVP pokaże mecz Barcy z Benficką!!! ;D

0

Chałbym żeby Borussia wyszła z grupy i żeby Barca na nią trafiła ;D

0

Messi - człowiek pozaziemski :D

0

Brawo, jesteśmy w 1/8 finału!!! :D

0

Czekają nas teraz 2 ciężkie spotkania. We wtorek ze sparatkiem, a potem mecz z Levantem na wyjeździe też nie będzie łatwo.

0

rekordu*

0

Leo ma jeszcze 10 meczów i 8 bramek do pobicia rekordy więc mam nadzieje że Leo da Sobie rade. :)

0

Myślę że Messiemu zajmie to niecałe 3 sezony. :D

0

Chciałbym żeby Tito dawał mu szanse na grę w pierwszy składzie. :)

0

Jak jeszcze Puyol wróci to mam nadzieje że obrona będzie bardziej szczelna niż jest dzisiaj i nie będziemy tracić tyle bramek.

0

Czy Tello zasługuje na nowy kontrakt? Co to za pytanie.. Pewnie że zasługuje :)

0

Dla mnie najlepszym pomocnikiem jest Xavi :)

0

Dla Messiego nie ma słowa ''niemożliwe'' i w tym roku ma jeszcze do rozegrania 9 meczów ligowych + 1 z reprezentacją więc myślę że Leo da rade strzelić te 9 bramek. :)

0

Bardzo dziękujemy! :)

0

0

Kiedyś musi być ten pierwszy raz... D:

0

Dla mnie jedenastka powinna wyglądać tak: Valdes - Alves, Bartra, Mascherano, Alba - Xavi, Fabregas, Iniesta - Villa, Messi, Pedro. :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?