0

Messi niech już rozpocznie sobie wakacje.

0

To jest noc Barcy!
Campeones, campeones, ole ,ole ,oleeeeeeeee!

0

FC Barcelona - mistrz Hiszpanii!
FC Barcelona Alusport - wygrała w pucharze Króla
Campeones!!!!!!!!! Ta noc jest tylko dla kibiców Barcy!!!! :D

0

Campeones, Campeones, Campeones!!!!!!!!!!!!!!! :DDD
Niech żyje Barca!!!!

0

0

Gdyby sie Weidenfeller (zwłaszcza w pierwszych 20min) to Borussia miała by prz*j*ban*.

0

Kupiliśmy go na 2 sezony po to by go teraz sprzedać...? Naszczęście to tylko plotki, które (może) okażą się kłamstwem

0

I wszystko jasne ;)

0

Jeśli kibice wierzą to tylko piłkarze muszą uwierzyć w zwyciestwo i damy radę! :D

0

Szkoda że Pep odszedł, bo Tito nie wie co ma robić...stoi tylko przy boisku i nawet słowa nie powie co mają robić piłkarze.

0

Na podbój Monachium!!!!!!!!!!

Vamos Barca!

0

prawdopodobny skład na mecz:
Valdes;
Alves - Pique - Adriano - Alba;
Xavi - Busquets,- Iniesta;
Pedro - Fabregas - Villa

0

Od kiedy Barcelona ma Jordiego Alve...? xD

0

Fabregas i Alexis grali niczym Fabregas i Messi :)

0

Fabs godnie zastąpił Leo :D

0

Mógły jeszcze powrócić Abi

0

Mogli by ten mecz pokazać w TV :D

0

uff, a już się (niepotrzebnie) martwiłem że będzie koło 3tyg. przerwa, ale to jest Messi..., więc właściwie nie ma się czego tak obawiać, ale mam nadzieję że uda mu sie wyleczyć kontuzję do rewanżu.

0

Widze że robi się następny Murinho...

0

Xavi ty mistrzu!!!!!!! :D

0

No, no, no ....

0

Tello za Alexisa JUŻ!!!!!!!!

0

Najlepszy komentator tylko na Npremium/hd :D

0

Nieeeeeeeee tylko nie Messi :'(

0

Wie ktoś ile kosztuje sms żeby nie zacinało do linku: http://www.pl-sport.tv/ ?

0

Niech żyje Messi, niech żyje król futboolu!!!!!!! :D

0

No żal mi ich... najpierw pisza że barca na Npremium potem że na Nsport, a teraz spowrotem na Npremium... Niech się wreście kur** zdecydują na jakich kanałach puszczają te mecze...

0

Nie czytajcie programów w internecie w internecie że Barça gra na Npremium, patrzałem przed chwiła na Nsport i pisało na pasku że FCB - PSG jest Na Nsport a Bayern - Juve na Npremium

0

W dzisiejszym meczu chciałbym żeby zagrał skład według MD ;)

0

Nie ma to jak czytać artykuły do góry nogami xD

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?