pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Najpierw narozrabiał, a teraz ucieka, ale to dobrze niech idzie!
0
Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i będzie mógł zagrać za tydzień w rewanżu.
0
Napewno obserwował Alvesa i jego ''perfekcyjne'' dośrodkowania :)
0
Już nie mogę się doczekać jak to wszystko będzie wyglądać za kilka/ kilkanaście lat :D
0
Moim zdaniem nie było w tej sytuacji karnego.
0
Po zwycięstwo!!!
0
Dobrze, że tylko na 3-4 tygodnie a nie więcej. Na LM powinien być już całkowicie zdrowy, tylko pozostaje pytanie czy będzie w dobrej formie, aby zagrać z MC.
0
Bartra rozegrał bardzo dobre spotkanie. Jak dalej będzie się rozwijał jak to tej pory to, może zostać jednym z najlepszych stoperów świata.
0
Mam nadzieję, że to nic poważnego i Ney szybko powróci na boisko.
0
Ma chłopak fantazję :D
0
Lista powołanych na jutrzejszy mecz: Valdés, Pinto, Alves, Montoya, Piqué, Fàbregas, Puyol, Xavi, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, Sergio, A. Song, Jordi Alba, Afellay, Tello, Adriano i Sergi Roberto. 4 z nich wypadnie ze składu.
0
Mam nadzieję na super spektakl!
0
Ciężko w to uwierzyć, że Messi jest człowiekiem i mówi się, że jest kosmitąm, ale ja wątpie nawet w kosmitę, Messi jest poprostu GALAKTYCZNY!
0
Song - AS w rękawie, a właściwie AS na ławce rezerwowych. :D
0
Co jak co, ale Valdes jest lepszy od Courtoisa.
0
Mam nadzieję, że Martino da Leo 10 - 30 min. na pogranie.
0
Martwi mnie postawa Xaviego w tym sezonie, ale cóż ma juz 33 lata i widać, że wiek robi swoje... :/
0
Już nie mogę się doczekać: ''Ter Stegen oficjalnie bramkarzem Barcelony'', albo coś w tym rodzaju. :D
0
Aa już teraz wiem po przeczytaniu konferencji prasowej Martino.
0
Ciekawi mnie sytuacjia, gdy Sanchez strzelił gola z rzutu wolnego, a ''TATA'' się cieszył jakby wygrał LM.
0
Ten kto by mi powiedział przed sezonem, że Pedro będzie najlepszym strzelcem Barcelony wysłał bym go do psychiatryka, a teraz to rzeczywistość, heh kto by pomyślał... ;D
0
A gdzie Neymar?!!
0
Canal + Sport
0
0
Messi przez całą karierę będzie w stolicy Katalonii, ewentualnie przejdzie do Argentyny, aby tam zakończyć swoją ''nieziemską'' karierę.
0
Bramka Alexisa z Realem to stadiony świata.
0
Normalnie jak ''El Clasico'' ;D
0
Mecz 1/8 finału LM zapowiada się bardzo ciekawie, bo obie drużyny mają podobne style gry; bardzo dobrych bramkarzy; taką samą obronę - przeciętną; środek pola mają też bardzo podobną z przewagą Barcy, i oba kluby mają znkomitą ofensywę.
0
Zastanawiałem się nad Messim i Neymarem, ale wybrałem Messiego, ponieważ rozegrał 40 meczów przeplatanych kontuzjami i spisywal się w nich dobrze (po za kilkoma meczami, gdy dreptał, ale to szzczegóły). Neymar gra w tym sezonie znakomicie, co potwierdza, że jest jednym z najlepszych napastników świata, jednak te pól roku to dla mnie za mało, żeby go wybrać na zawodnika sezonu Barcelony w 2013r. :)
0
PR7 wymiata w Europie :D