0

Najpierw narozrabiał, a teraz ucieka, ale to dobrze niech idzie!

0

Miejmy nadzieję, że to nic poważnego i będzie mógł zagrać za tydzień w rewanżu.

0

Napewno obserwował Alvesa i jego ''perfekcyjne'' dośrodkowania :)

0

Już nie mogę się doczekać jak to wszystko będzie wyglądać za kilka/ kilkanaście lat :D

0

Moim zdaniem nie było w tej sytuacji karnego.

0

Po zwycięstwo!!!

0

Dobrze, że tylko na 3-4 tygodnie a nie więcej. Na LM powinien być już całkowicie zdrowy, tylko pozostaje pytanie czy będzie w dobrej formie, aby zagrać z MC.

0

Bartra rozegrał bardzo dobre spotkanie. Jak dalej będzie się rozwijał jak to tej pory to, może zostać jednym z najlepszych stoperów świata.

0

Mam nadzieję, że to nic poważnego i Ney szybko powróci na boisko.

0

Ma chłopak fantazję :D

0

Lista powołanych na jutrzejszy mecz: Valdés, Pinto, Alves, Montoya, Piqué, Fàbregas, Puyol, Xavi, Pedro, Iniesta, Alexis, Messi, Neymar Jr, Mascherano, Bartra, Sergio, A. Song, Jordi Alba, Afellay, Tello, Adriano i Sergi Roberto. 4 z nich wypadnie ze składu.

0

Mam nadzieję na super spektakl!

0

Ciężko w to uwierzyć, że Messi jest człowiekiem i mówi się, że jest kosmitąm, ale ja wątpie nawet w kosmitę, Messi jest poprostu GALAKTYCZNY!

0

Song - AS w rękawie, a właściwie AS na ławce rezerwowych. :D

0

Co jak co, ale Valdes jest lepszy od Courtoisa.

0

Mam nadzieję, że Martino da Leo 10 - 30 min. na pogranie.

0

Martwi mnie postawa Xaviego w tym sezonie, ale cóż ma juz 33 lata i widać, że wiek robi swoje... :/

0

Już nie mogę się doczekać: ''Ter Stegen oficjalnie bramkarzem Barcelony'', albo coś w tym rodzaju. :D

0

Aa już teraz wiem po przeczytaniu konferencji prasowej Martino.

0

Ciekawi mnie sytuacjia, gdy Sanchez strzelił gola z rzutu wolnego, a ''TATA'' się cieszył jakby wygrał LM.

0

Ten kto by mi powiedział przed sezonem, że Pedro będzie najlepszym strzelcem Barcelony wysłał bym go do psychiatryka, a teraz to rzeczywistość, heh kto by pomyślał... ;D

0

A gdzie Neymar?!!

0

Canal + Sport

0

0

Messi przez całą karierę będzie w stolicy Katalonii, ewentualnie przejdzie do Argentyny, aby tam zakończyć swoją ''nieziemską'' karierę.

0

Bramka Alexisa z Realem to stadiony świata.

0

Normalnie jak ''El Clasico'' ;D

0

Mecz 1/8 finału LM zapowiada się bardzo ciekawie, bo obie drużyny mają podobne style gry; bardzo dobrych bramkarzy; taką samą obronę - przeciętną; środek pola mają też bardzo podobną z przewagą Barcy, i oba kluby mają znkomitą ofensywę.

0

Zastanawiałem się nad Messim i Neymarem, ale wybrałem Messiego, ponieważ rozegrał 40 meczów przeplatanych kontuzjami i spisywal się w nich dobrze (po za kilkoma meczami, gdy dreptał, ale to szzczegóły). Neymar gra w tym sezonie znakomicie, co potwierdza, że jest jednym z najlepszych napastników świata, jednak te pól roku to dla mnie za mało, żeby go wybrać na zawodnika sezonu Barcelony w 2013r. :)

0

PR7 wymiata w Europie :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?