0

Możliwe, iż Neymar zdobył bramkę kolejki. :)

0

Złoto Bródki, złoto Stocha, wygrana Barcelony 6:0 nad Rayo... poprostu jednen z lepszych dni w tym roku sportowym dla polaków i kibiców Dumy Katalonii!
Visca el Barça!!

0

Alexis jest nasz i nigdzie się nie rusza, jeśli Manchester, Arsenal i Juve chcą skrzydłowego to mogą sobie wziąć jedynie Tello.

0

Wiadomość dnia!

0

Od kiedy ''ulubiony'' znaczy ''najlepszy'' ?

0

Już nie mogę się doczekać tego dwumeczu. Liczę we wtorek na super widowisko!
Visca el Baça!!!

0

A o Adriano zapomniał. :/ Correia nie pogra sobie raczej na mundialu.

0

Ma absolutną rację.

0

Dziś Messi i Iniesta wymiatali. :)

0

Do zwycięstwa Kamila, mam nadzieję, że też przyłączy się Blaugrana i będzie git!

0

No, no nasza cantera się rozpędza. :D

0

Niestety, ale nasz kapitan jest u skraju swojej keriery i to już odpowiedni moment, aby iść jeszcze pograć przez jakiś czas w bogatych krajach, albo po prostu zawiesić buty na kołku. :/

0

Admini powinni siedzieć na tej stronie 24h na 24h, bo coraz więcej pojawia się idiotów na naszej stronie.

0

Atletico (chyba) już wysiada. Ostatnio z Real aż 3:0, a teraz z Almerią 2:0.

0

Kto wie... może za kilka lat będziemy mieli jedną z najlepszych obronę Europy :D

0

Za darmo, doświadczony i bardzo dobry i silny obrońca, napewno by się przydał.

0

REDAKCJA!!!
Dlaczego w wydarzeniach nie macie napisane, że dziś 22 urodziny obchodzi Sergi Roberto?!

0

Coś w tym jest, niestety :/

0

Po składnie można wywnioskować, że Tata dziś chce rozstrzygnąć awans do finału.

0

Tata znów zaskoczył ze składem.

0

Sto lat i jak najwięcej zdobywania goli i pucharów z reprezentacją i klubem. :)

0

Manchester City jest spokojnie do pokonania, gdyby piłkarze Chelsea byli bardziej skuteczni to mogło być conajmniej 3:0 dla drużyny z Londynu.
City ma bardzo dobry atak, ale obrone ma przeciętną i musimy to wykorzystać w dwumeczu LM.

0

Denis Suarez i Adama Traore zapowiadają się na bardzo dobrych piłkarzy.

0

Te pieniądze bardziej przydałyby się na stopera, niż na podwyżke Leo.

0

Już nie mogę się doczekać, jak to wszystko zostanie zrobione. :D

0

Szkoda, że Ney ma kontuzje, przydałby się nam w tych trudnych chwilach.

0

Gratulacje dla sędziego odważył się postawić czerwień dla żelusia :)

0

Jeszcze nie wszystko stracone! 1:1

0

Jeszcze nie wszystko stracone!

0

Cieakwe, może wymyśli jakąś ciekawą taktykę na mecz, jak np. wysoki pressing, który ostatnio spadł i przyspieszy grę.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?