pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Możliwe, iż Neymar zdobył bramkę kolejki. :)
0
Złoto Bródki, złoto Stocha, wygrana Barcelony 6:0 nad Rayo... poprostu jednen z lepszych dni w tym roku sportowym dla polaków i kibiców Dumy Katalonii!
Visca el Barça!!
0
Alexis jest nasz i nigdzie się nie rusza, jeśli Manchester, Arsenal i Juve chcą skrzydłowego to mogą sobie wziąć jedynie Tello.
0
Wiadomość dnia!
0
Od kiedy ''ulubiony'' znaczy ''najlepszy'' ?
0
Już nie mogę się doczekać tego dwumeczu. Liczę we wtorek na super widowisko!
Visca el Baça!!!
0
A o Adriano zapomniał. :/ Correia nie pogra sobie raczej na mundialu.
0
Ma absolutną rację.
0
Dziś Messi i Iniesta wymiatali. :)
0
Do zwycięstwa Kamila, mam nadzieję, że też przyłączy się Blaugrana i będzie git!
0
No, no nasza cantera się rozpędza. :D
0
Niestety, ale nasz kapitan jest u skraju swojej keriery i to już odpowiedni moment, aby iść jeszcze pograć przez jakiś czas w bogatych krajach, albo po prostu zawiesić buty na kołku. :/
0
Admini powinni siedzieć na tej stronie 24h na 24h, bo coraz więcej pojawia się idiotów na naszej stronie.
0
Atletico (chyba) już wysiada. Ostatnio z Real aż 3:0, a teraz z Almerią 2:0.
0
Kto wie... może za kilka lat będziemy mieli jedną z najlepszych obronę Europy :D
0
Za darmo, doświadczony i bardzo dobry i silny obrońca, napewno by się przydał.
0
REDAKCJA!!!
Dlaczego w wydarzeniach nie macie napisane, że dziś 22 urodziny obchodzi Sergi Roberto?!
0
Coś w tym jest, niestety :/
0
Po składnie można wywnioskować, że Tata dziś chce rozstrzygnąć awans do finału.
0
Tata znów zaskoczył ze składem.
0
Sto lat i jak najwięcej zdobywania goli i pucharów z reprezentacją i klubem. :)
0
Manchester City jest spokojnie do pokonania, gdyby piłkarze Chelsea byli bardziej skuteczni to mogło być conajmniej 3:0 dla drużyny z Londynu.
City ma bardzo dobry atak, ale obrone ma przeciętną i musimy to wykorzystać w dwumeczu LM.
0
Denis Suarez i Adama Traore zapowiadają się na bardzo dobrych piłkarzy.
0
Te pieniądze bardziej przydałyby się na stopera, niż na podwyżke Leo.
0
Już nie mogę się doczekać, jak to wszystko zostanie zrobione. :D
0
Szkoda, że Ney ma kontuzje, przydałby się nam w tych trudnych chwilach.
0
Gratulacje dla sędziego odważył się postawić czerwień dla żelusia :)
0
Jeszcze nie wszystko stracone! 1:1
0
Jeszcze nie wszystko stracone!
0
Cieakwe, może wymyśli jakąś ciekawą taktykę na mecz, jak np. wysoki pressing, który ostatnio spadł i przyspieszy grę.