0

Świetni Puyol i Deco, magiczny Ronaldinho, młody Iniesta, strzelający jak na zawołanie Eto'o i zwariowany młody Messi ... Te czasy już nie wrócą. :(

61

Gratulacje dla Pique i Shakiry, ale wolałbym, aby zaliczał dobre występy na boisku niż Shakire ...

0

Ciekawi mnie jak będzie się prezentował na murawie.

0

Niektórzy członkowie na wakacjach za dużo na słońcu przebywali i im przygrzało.

0

Nie wiem czy się śmiać, czy płakać.

0

Z Atletico Madryt dopiero w 18 kolejce.

4

Dać 20 mln za piłkarza, który za 3-4 sezony skończy karierę ...

0

Czy mecz będzie pokazany na jakimś kanale NC+?

0

Podoba mi się jego ambicja i wiara w to, że może być pierwszym bramkarzem Barcelony. Kto wie może namiesza w składzie i będzie podstawowym bramkarzem Blaugrany, choć szanse na to nie są wielkie.

4

Nie tylko z Argentyny się naśmiewali... Naśladowali też brazylijczyków jak wchodzili na murawę trzymając się za barki. Takie zachowanie powinno być ukaranę przez FIFA.

1

Chciałbym już chodzić do szkoły, aby ten sezon się rozpoczął! Strasznie brakuje mi meczów z udziałem Barçy.

0

NC+ :)

0

Jeśli Enrique da mu dużo szans to ma szanse być klasowym zawodnikiem.

1

Romero powinien poszukać sobie klubu, gdzie będzie miał zapewnione miejsce w pierwszej jedenastce, bo to nie jest zły bramkarz, jak niektórzy o nim mówią.

2

Szkoda mi Messiego, szkoda mi całej Argentyny. Walczyli, zagrali najlepszy mecz na tym turnieju, mieli sytuacje, których nie wykorzystali i się wkońcu zemściło :|

0

Nie mówie, że by wygrali, ale w tych dwóch ostatnich meczach Brazylii widać jaka jest różnica z Neyamarem, a bez niego.

0

Brazylia bez Neymara to praktycznie ta sama drużyna z poprzedniego mundialu.

0

Jak narazie to moim zdaniem może wygrać ktoś z dwójki James/Mascherano, ale jak Messi pokaże swoją najlepszą wersję i poprowadzi Argentyńczyków do zwycięstwa to jest duża szansa że to on zgarnie nagrodę.

0

Moim zdaniem powinno to ich zmotywować, aby wygrać dla Sabelly MŚ.

0

Teraz ciekawe kto będzie grał na środku ataku a kto na skrzydle. (Messi/Suarez)

0

Fichado Suarez!

7

Szkoda, że odchodzi, zawsze dawał z siebie 100% i walczył w obronie. Do dziś pamiętam jego gola z Realem...

2

Ta radość Messiego po karnym Rodrigueza bezcenna.
Moim zdaniem w finale nie ma faworyta i szanse są 50:50.

0

Masche dziś pokazał klase, jeśli utrzyma dobrą formę jeszcze przez kilka miesięcy to Busquets może już zajmować miejsce na ławce rezerwowych. :)

0

Szkoda mi Neymara, tak bardzo chciał zagrać z Brazylią w finale i wygrać turniej, a przez faul Zuńigi wszystko legło w gruzach.

1

Alba też kiedyś grał na skrzydle, a dziś jest jednym z najlepszych LO na świecie, być może z Pedro będzie podobnie. :)

0

Może Calgon do tego?

2

Nie wydaje mi się to prawdziwie. Kolejna prasowa plotka.

0

Ten zarząd to całkowita porażka.

0

Dziękujemy Ci Cesc za te 3 lata spędzone w Barcelonie. Powodzenia w Chelsea!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?