pilkarzfcb10
Dołączył/a: sierpień 2012
Gdańsk
5 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Świetni Puyol i Deco, magiczny Ronaldinho, młody Iniesta, strzelający jak na zawołanie Eto'o i zwariowany młody Messi ... Te czasy już nie wrócą. :(
61
Gratulacje dla Pique i Shakiry, ale wolałbym, aby zaliczał dobre występy na boisku niż Shakire ...
0
Ciekawi mnie jak będzie się prezentował na murawie.
0
Niektórzy członkowie na wakacjach za dużo na słońcu przebywali i im przygrzało.
0
Nie wiem czy się śmiać, czy płakać.
0
Z Atletico Madryt dopiero w 18 kolejce.
4
Dać 20 mln za piłkarza, który za 3-4 sezony skończy karierę ...
0
Czy mecz będzie pokazany na jakimś kanale NC+?
0
Podoba mi się jego ambicja i wiara w to, że może być pierwszym bramkarzem Barcelony. Kto wie może namiesza w składzie i będzie podstawowym bramkarzem Blaugrany, choć szanse na to nie są wielkie.
4
Nie tylko z Argentyny się naśmiewali... Naśladowali też brazylijczyków jak wchodzili na murawę trzymając się za barki. Takie zachowanie powinno być ukaranę przez FIFA.
1
Chciałbym już chodzić do szkoły, aby ten sezon się rozpoczął! Strasznie brakuje mi meczów z udziałem Barçy.
0
NC+ :)
0
Jeśli Enrique da mu dużo szans to ma szanse być klasowym zawodnikiem.
1
Romero powinien poszukać sobie klubu, gdzie będzie miał zapewnione miejsce w pierwszej jedenastce, bo to nie jest zły bramkarz, jak niektórzy o nim mówią.
2
Szkoda mi Messiego, szkoda mi całej Argentyny. Walczyli, zagrali najlepszy mecz na tym turnieju, mieli sytuacje, których nie wykorzystali i się wkońcu zemściło :|
0
Nie mówie, że by wygrali, ale w tych dwóch ostatnich meczach Brazylii widać jaka jest różnica z Neyamarem, a bez niego.
0
Brazylia bez Neymara to praktycznie ta sama drużyna z poprzedniego mundialu.
0
Jak narazie to moim zdaniem może wygrać ktoś z dwójki James/Mascherano, ale jak Messi pokaże swoją najlepszą wersję i poprowadzi Argentyńczyków do zwycięstwa to jest duża szansa że to on zgarnie nagrodę.
0
Moim zdaniem powinno to ich zmotywować, aby wygrać dla Sabelly MŚ.
0
Teraz ciekawe kto będzie grał na środku ataku a kto na skrzydle. (Messi/Suarez)
0
Fichado Suarez!
7
Szkoda, że odchodzi, zawsze dawał z siebie 100% i walczył w obronie. Do dziś pamiętam jego gola z Realem...
2
Ta radość Messiego po karnym Rodrigueza bezcenna.
Moim zdaniem w finale nie ma faworyta i szanse są 50:50.
0
Masche dziś pokazał klase, jeśli utrzyma dobrą formę jeszcze przez kilka miesięcy to Busquets może już zajmować miejsce na ławce rezerwowych. :)
0
Szkoda mi Neymara, tak bardzo chciał zagrać z Brazylią w finale i wygrać turniej, a przez faul Zuńigi wszystko legło w gruzach.
1
Alba też kiedyś grał na skrzydle, a dziś jest jednym z najlepszych LO na świecie, być może z Pedro będzie podobnie. :)
0
Może Calgon do tego?
2
Nie wydaje mi się to prawdziwie. Kolejna prasowa plotka.
0
Ten zarząd to całkowita porażka.
0
Dziękujemy Ci Cesc za te 3 lata spędzone w Barcelonie. Powodzenia w Chelsea!