prestigiacomo
Dołączył/a: lipiec 2022
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@azysko Daj mu czas. Czytanie ze zrozumieniem dopiero właśnie w liceum najlepiej się rozwija.
2
Stracilibyśmy ze 3 bramki na 100%, natomiast ile my byśmy byli w stanie strzelić tego nie wiem. Coś na pewno.
0
@MarcozTropoje "Pewnie się mylę..." tak, jak we wszystkim tutaj co napisałeś xd
4
@Lukasz999 najgorszy bait tego roku
0
@patriczix w sumie...
3
Nie rozumiem skąd aprobata u niektórych kibiców, nawet za duże pieniądze. Przecież naszym obowiązkiem jest zatrzymanie go na przynajmniej jeszcze jeden rok. Gościu jest gwarantem jakości jak złapie rytm meczowy, jestem o tym przekonany. Trzeba spróbować zrobić z nim tak jak z Pedrim i zobaczymy wtedy dopiero. Na 100%, bez żadnych wątpliwości zasłużył na kolejny sezon.
Zauważcie też, ile punktów nam zrobił w pojedynkę praktycznie w tym sezonie...
0
@MessiSuarezNeymar Ciężko, zwykły błąd techniczny Cubarsiego, nie powinno być to wynagradzane w piłce. Mbappe nie miał żadnego wpływu na jego dziwną interwencję.
1
Gratulacje dla całego naszego zespołu, świetne zaangażowanie i kolejna remontada w tym sezonie... Idzie się na nowo zakochać w tym zespole mimo, że to już 18 rok, od kiedy kibicuję.
Świetny (ale w sumie nie wiem) Ferran, bo jednak 3 asysty, co jest galaktyczną statystyką. Yamal absurdalny jak zawsze, nie wiem czy to nie najlepszy gracz w historii do tego wieku, w którym się znajduje. Potężny Eric kolejny raz udowadnia mi, jak bardzo się myliłem do niego, średni Pedri, średni Olmo, kluczowy Raphinha, niezły De Jong, na Martinie jakoś się nie zawiodłem.
Na duży minus na pewno Wojtek, dziwne decyzje podejmuje i dodatkowo zawsze się mówi o tym, jak to on nie miał szans przy żadnej bramce, nikt by tego nie wyjął. No spoko, Sommer też nie powinien mieć szans przy strzałach Yamala czy Garcii, a jednak dało się dać te coś ekstra.
Chciałbym też pochwalić Christensena, świetne wejście i kluczowa jedna interwencja w bardzo groźnej kontrze.
DUMA
3
Najgorszy w tym wszystkim jest totalny brak odpowiedzialności za swoje błędy. Rok temu to samo, wielce zdziwiony czemu na niego hejt się wylewał. Gościu po prostu nie dojeżdża, jest najzwyczajniej mało inteligentny. Niby silny i szybki, z dynamicznym doskokiem, ale nawet te cechy idą w niepamięć, gdy gra w tak ważnych spotkaniach jak ten wczorajszy, widać było paraliż i totalny brak pewności siebie. Jeszcze ta opaska kapitańska.... nie mogę no po prostu.
Drugi rok z rzędu ten sam zawodnik totalnie mnie zamurowuje od środka, pozbawia złudzeń i niemiłosiernie frustruje. Trzeba chyba wyciągnąć konsekwencje i się go pozbyć, bo jest coś warty mimo wszystko, chociaż jaki poważny zespół się nabierze na niego, kiedy swoje wizytówki tworzy się właśnie w takich spotkaniach jak wczoraj...
0
@addept +1 co do komentarza wyżej. Nie ma co odpisywać temu ziomkowi, sam próbowałem w przeszłości i nie za wiele dobrego z tego wychodziło. Omijać takie coś z daleka po prostu.
0
@danijacek absolutnie nie podważam fenomenu Roberta. Nigdy za nim nie przepadałem, bo to nie mój typ napastnika, natomiast duma mnie rozpiera jako Polaka widząc jego dotychczasowe wszystkie osiągnięcia. Też nie rozumiem śmiesznych osób, typu f4bregas, które deklarują wiedzę piłkarską, a potem wiecznie deprecjonują takiego napastnika, jak Robert.
Nie rozumiem natomiast wątpliwości co do umiejętności Olmo. Jest szklanką, to fakt, ale mógłbyś podać mi przykład lepszego gracza na pozycji Daniego, który byłby w stanie być tak skuteczny w swojej grze jak on? Lekko mi to zajeżdża ignorancją właśnie przez ten fakt kontuzji. Ja nigdy go nie śledziłem za bardzo poza występami w reprezentacji. Wrażenie na mnie zrobił ogromne, jak tylko pojawiał się w naszym składzie na boisku. Dla mnie to "człowiek różnica" do tej pory.
1
@danijacek Nie wiem, jak można zestawiać obok siebie Lewandowskiego i Olmo, dla mnie to totalnie niedorzeczne, chyba że porównujesz stricte grę na pozycji nr 9. Olmo to geniusz, który powinien grać za plecami napastnika, albo chociaż na śpo przed środkowymi pomocnikami. Dla mnie ma najlepszy pierwszy kontakt z piłką, jaki widziałem od paru ładnych lat.
58
Jestem w szoku, jak Garcia mi zamyka japę w tym sezonie. Dla mnie osobiście to po prostu taki Ferran Torres, tylko w defensywie, z tą różnicą, że grając w podstawie praktycznie ani razu nie zawiódł. Jak będzie mu pasować jego sytuacja w kadrze, to mamy kolejnego złotego rezerwowego.
0
@TheKlucha Bardzo biedne spojrzenie masz na piłkę nożną w takim razie ;p
0
@PJ777 Widziałem, ale przecież wyjątki nie tworzą reguł
1
@PJ777 Betis to autobus? Przecież to właśnie z nimi mamy najbardziej bramkowe wyniki od kilku lat. Skąd taki kocopoł? Przecież oni grają totalnie otwarty futbol.
1
@Joeblack1989 Ale o czym ty piszesz? Oglądałeś te mecze? Przecież gdyby Bayern miał trochę więcej skuteczności to by na spokojnie wygrał ten dwumecz.
0
@xavi890 ale deficyt wiedzy piłkarskiej bije z tego komentarza :|
1
Nigdy już nie chciałem widzieć tego zestawu stroju. Mecz z Las Palmas był moim pierwszym w życiu meczem Barcelony na żywo, ciężkie wspomnienie, ale też piękne z oczywistych względów. No nic, oby nie przyniosły pecha znowu.
5
@Kulakula Tak, chyba tylko tobie. Uwielbiam takich kibiców, którzy nawet nie mogą skojarzyć od kiedy zawodnik jest w klubie xdd
0
@BIGCULES ale co jest nie tak z tym systemem? Jedyną różnicą mogłoby być nie robienie całej drabinki od razu i losowanie od ćwierćfinałów.
0
Szczerze to bardzo łatwy ćwierćfinał się szykuje :D Borussia to ofensywnie grająca drużyna, ale niestety dla nich bardzo mizerna. Przynajmniej 3 bramki przewagi w dwumeczu.
0
@Bobo25 ktoś pytał?
1
@noface jakim cudem? Przecież on bronić nie umie xdd
0
@4Fabregas4 dobrze, że 99 na 100 osób (Ty jesteś właśnie tą jedną) nie zagrałoby już Ferranem w 1 składzie, bo to po prostu nie ma sensu. Flick już chyba też mam nadzieję ogarnął, że to się mija z celem.
2
@4Fabregas4 Pierwsza sytuacja Ferrana to jedno z najgorszych wykończeń, jakie widziałem w ostatnim czasie. Pokazał w tej akcji 0 pewności siebie, pozycją ciała gdzie zamierza uderzać, a dodatkowo użył 0 siły. Takie strzały cechują napastników pod formą, gdzie wydawało mi się, że jest w dobrej dyspozycji ostatnio. Druga to też kryminał, mógł złapać równowagę i miałby przed sobą zawodnika Atletico w bramce, powinien to normalnie skończyć a nie jak ostatnia piz...
Sorry, ale jak dla Ciebie ta sytuacja Roberta była łatwiejsza, gdzie na pełnym biegu z obrońcą na plecach musi oddać strzał kontrując dosyć mocne podanie, to serio masz coś nierówno pod sufitem. Kompletnie odjechany jesteś stary, ten mecz tylko udowodnił, że Ferrana nigdy nie można wystawiać w 1 składzie. Chyba, że na jakieś Valencie, Celty czy inne mniej znaczące zespoły.
0
Szczerze... Mocno średnie są te kompilacje, pompowanie byle czego, a przecież to w tym momencie dla nas to taki sam randomowy młodzik jak każdy inny z Hiszpanii. Totalnie nie kupuję tej próby rozgłosu.
0
@MagdJanko Totalny luzik, ja też po prostu jakoś zbyt mocno wyczulony na to jestem ;p
0
@MagdJanko czy jest szansa, że ludzie kiedyś w końcu nauczą się dobrze pisać nazwy poszczególnych zespołów? Jakie Athletico? XD
0
@4Fabregas4 Ciężko grać gorzej od Roberta ostatnimi czasy, ale czemu akurat o to pytasz?
I w ogóle skąd się wziął ten fanatyzm De Jonga, który stał się bardzo bezbarwnym i w sumie nijakim zawodnikiem przez ostatni rok?