1

Szczęsny, obrona wiadomo, De Jong + Casado + Olmo i atak wiadomo. Ładujemy 2-3 bramki i wpuszczamy Gaviego, Ansu, Fermina, itp. Bez kombinowania, po spokojne 3 pkt dzisiaj ;)

0

Jak przyjdzie oferta opiewająca na 8 milionów za Casado, należy ten klub z Arabii wpisać na jakąś czarną listę i dosłownie nigdy żadnych interakcji nie przeprowadzać z nimi, a co dopiero transferów.

2

@BarcaFanSince2006 no ale jak się kompromitujesz to czemu ktoś nie może tego ci uświadomić? XD

0

@okiemtypera_lucaxx95 nie no pewnie, nie chwalmy i nie doceniajmy niczego dopóki nie ma końca sezonu i trofeów XDD
Co za brednie... Chłopie, ta Barcelona wstała z kolan jeśli chodzi o grę w piłkę. Siadam teraz na kanapie spokojnie przed każdym meczem i jestem przekonany, że wygramy, myśląc tylko ile bramek władujemy. Brakowało mi tego od kilku lat i myślę, że to już jest zwycięstwo Flicka. Takie frazesowe pieprzenie, żeby na chłodno podchodzić jakby to powiedział jakiś ekspert jest śmieszne w tym momencie. Ja widzę kompletnie inną drużynę, a nie chciałem niczego więcej widząc Barcelonę w ostatnich latach.

0

@Joopiter A no poprawiło się, na flashscore dzisiaj o 10 jeszcze 1.5, niewiele więcej od Bayernu. A sytuacji dużo więcej klarowniejszych. Dla mnie tu xg z 3 powinno być co najmniej (chociażby seta lewego gdzie wystarczyło lewą nogę dołożyć a nie na siłę prawej szukać)

0

Jakim cudem mamy xG na poziomie 1.5? Przecież to się oblicza na podstawie momentu,w którym zawodnik oddaje strzał. A wczoraj Raphinha miał na pustą po przejściu Neuera, a Robert po podaniu Fermina. O ch... chodzi? XD

0

Jakim cudem mamy xG na poziomie 1.5? Przecież to się oblicza na podstawie momentu,w którym zawodnik oddaje strzał. A wczoraj Raphinha miał na pustą po przejściu Neuera, a Robert po podaniu Fermina. O ch... chodzi? XD

0

Nie ma żadnego innego klubu, którego tak się boję jako fan Barcelony... Cały dzień dłonie i stopy same się pocą :|

2

0

Ajaj, ile bym dał żeby zrobić wymianę De Jonga za Kimmicha. Dorzucili by z 10 baniek i myślę każdy byłby zadowolony.

0

@zibi czego nie rozumiesz? XDD

0

Myślę, że trzeba go trochę mentalnie lepiej ustawić, bo jak na razie wchodzi na boisko, bierze piłę i ładuję się w 2 albo 3 graczy, bo chce coś udowodnić. Tu w ogóle nie o to chodzi.

3

@Awtameok_Klana O czym ty mówisz? Przecież to wszystko wygląda mega naturalnie i zwyczajnie, nie da się do niczego przyczepić. Zawsze jednak znajdą się takie ewenementy xd

0

@4Fabregas4 Dla mnie bronienie Ferrana to jest coś tak abstrakcyjnie kosmicznego... Przecież ten chłop by wchodził z ławki na Alavesy i Leganesy w 85 minucie gdyby wszyscy byli zdrowi. Takich zawodników trzeba unikać układając skład. Chłop na boisku swoimi ruchami i mentalem wygląda podobnie do juniorów U-15, którzy boją się podjąć jakichkolwiek decyzji na boisku, uciekają od gry i grają tak, aby nic nie zepsuć, bo trener czy kibice go zaraz skrzyczą. To jest totalna pizda piłkarska za przeproszeniem. Nie wiem o co Ci chodzi z tym Ferranem, jeżeli miałeś jakąkolwiek styczność z piłką, to 5 minut ogladania takiego zawodnika powinno na spokojnie wystarczyć, aby wiedzieć z jakim syfem ma się do czynienia...

1

Rzygać mi się chcę jak słyszę o tym żałosnym DNA. Totalnie nieistotne to jest, ma być intensywność, pressing i mentalne przygotowanie. Po tylu latach ogromnej chujni w tych aspektach nie mogę się nacieszyć, że to w końcu się dzieje dzięki Flickowi.

3

A tak ogólnie zapytam jeszcze w miarę kulturalne - GDZIE JEST DE JONG? Jakieś informacje na temat jego kontuzji? Czemu jest tak cicho o tym i czemu nie widziałem żadnych pretensji u was odnośnie jego sprawy. Przecież on miał być na Valencie na spokojnie gotowy.

1

No fajnie ogólnie fajnie wszystko, superancko powiedziane. Ale te nawiązywanie do jakichś elit i najlepszych drużyn... Błagam go, niech on odpuści z tą narracją. Topka nam dawno odleciała i długo będziemy ją gonić. Na Real już nawet nie patrzę jako bezpośredni rywal, po prostu inny poziom aktualnie. Pozostaje być obiektywnym i czekać na lepsze jutro ;)

3

Oby tylko zrezygnowano z tego żałosnego i naprawdę dennego BARCELOŃSKIEGO DNA. Mam już tego tak serdecznie dosyć, ten styl nas kompromituje od 8 lat na poważnym poziomie. Zacznijmy w końcu doganiać Europę, a nie się bawić w jakieś śmieszne filozofie Cruyffa... Ludzie ile można XDD

0

@ACRAB95 Oj mocne +1, za Kimmicha zrobiłbym nawet wymianę 1:1

2

Oczywiście nie można wieszać psów na Araujo. Natomiast mam gigantyczny żal do niego za taką głupią decyzję. Mieliśmy wszystko, odpowiedni mental, przygotowanie fizyczne, pomysł taktyczny, kontrolę nad meczem, 2 bramki przewagi. Półfinał był gwarantowany, wszystko było podane na tacy, niestety kelner idąc do stołu potknął się o własne nogi, a tym kelnerem był Araujo, no niestety... Boli mocno. Ale w końcu jest to inny ból, nie wynikający z kompromitacji i totalnej żenady, tylko po prostu z błędów piłkarskich, to cieszy i budzi nadzieję na kolejne sezony.
Jeszcze jedna rzecz, mając normalnego trenera na ławcę myślę, że dużo inaczej mogłaby wyglądać nasza gra po kartce. Mamy młody skład, podatny na mentalne zachwiania. Tutaj trener powinien zadziałać po tej czerwonej kartce, uspokoić drużynę za wszelką cenę, a nie zachowywać się jak goryl i wylecieć z boiska kilka minut później, totalnie żenujące to było. W szatni też nic nie zrobił, chłopaki wyszli na drugą połowę jak na pożarcie, czekałem tylko aż bramki padną. Tak jak miałem wątpliwości co do jego odejścia, tak ten mecz mi już wszystko wyjaśnił. Mam go lekko dosyć.
PSG było naprawdę cienkie, zobaczcie co się działo przy wyniku 3:1, gdzie odpaliliśmy ryzyko, odpuszczanie niektórych miejsc na boisku i granie 1v1 z agresywnym doskokiem w każdej strefie. Owszem, zrobił się chaos, ale to sprawiło, że były okazje, czy Gundogana, czy dwie Roberta. Tak powinniśmy już grać od początku drugiej połowy, zostawić ten wynik, i po prostu rzucać monetą w każdej akcji, bo to, jak wyszliśmy na drugą połowę zamknięci w swoim polu karnym było kryminałem.

0

@Allblacks86 No dokładnie stary... Ja nie widzę nigdzie takiego problemu z mentalem jak u nas. Naprawdę jesteśmy jakimś ewenementem. Tak łatwo nas psychicznie wyłączyć z każdego meczu :|

2

De jong i Pedri prawdopodobnie nie zagrają przez kilka tygodni. Proponuję w tym momencie wam wszystkim wygodnie rozsiąść się w fotelach na najbliższe mecze, wyłączyć emocje i na wyjebce oglądać ten szrot. Żadnych nadziei. Piłkarsko Barcelona z tym składem, jaki był dzisiaj na boisku nie jest w stanie zrobić niczego z jakimkolwiek poważniejszym rywalem. Fermin, Raphinha, Romeu.... Ludzie, 10 lat temu te miernoty nie byłyby brane pod uwagę nawet w 40 osobowej kadrze.
A co do dzisiejszego meczu, to moglibyśmy grać nawet 3 godziny dłużej, a i tak nigdy byśmy bramki nie strzelili.

1

DNA Barcelony to dzisiaj jest to, przez co przegrywamy mecze. Mam wrażenie, że drużyny podczas meczów mają niezłą bekę widząc, jak niewiele trzeba aby wyjść zwycięsko grając z nami. Jesteśmy pośmiewiskiem w Internecie, nikt już się nie boi Barcelony. Wyjazd z tym DNA, bo naprawdę to żałosne już jest. Czas na coś nowego, bo z roku na rok poważny futbol odjeżdża coraz dalej.

0

@Kamiloza91 Fatalna gra, mało kasy, a co za tym idzie brak perspektyw na potencjalną naprawę tej fatalnej gry. Przecież to jest właśnie ta definicja syfu. Nie jesteśmy w stanie rywalizować o najlepszych czy nawet dobrych zawodników z innymi zespołami, szukamy od 2 lat grajków, którym kończą się kontrakty i będzie można ich do siebie za darmo ściągać, a potem przekonywać ich progresywnymi kontraktami jak w przypadku Lewego czy Gundogana. Moim zdaniem naprawdę to tragicznie wygląda, no ale zobaczymy.

0

Prawda jest taka, że żaden poważny i myślący trener nie wpakuje się w taki syf, jakim jest aktualnie Barcelona. Smutna prawda, będą rzucane teraz nazwiska przez kilka miesięcy, a i tak skończy się na jakimś przeciętnym trenerze.

1

Oby Napoli nas wyrzuciło z tej Ligi Mistrzów. Naprawdę nie chcę znowu mieć w głowie jednego meczu na kilka kolejnych lat, bo jeśli przejdziemy do ćwierćfinału i dostaniemy Bayern / City czy coś tego pokroju, to dwumecz zakończy się wynikiem dwucyfrowym. Oby Xavi, albo jakaś inna popierdółka co za niego teraz przyjdzie przygotował skuteczny plan na przegranie Ligi Mistrzów jak najmniejszą kompromitacją.
Już trzeba definitywnie stwierdzić, że Barcelona jest średnim klubem i zmienić oczekiwania, bo tylko człowiek będzie się zawodził cały czas :D

1

Błagam was... Ludzie przecież dopiero wkraczamy w najważniejszą część sezonu. Superpuchar, puchar, Liga Mistrzów. Potem będzie czas na rozliczanie, a teraz tworzenie takiego szumu w mediach naprawdę jest tak żałosne i niepotrzebne. Będziemy grali z dużo silniejszymi zespołami, zobaczymy jak to wyjdzie, a dopiero potem należy wyciągać jakiekolwiek wnioski.

0

@budzik najbardziej losowy komentarz jaki widziałem chyba XD
Co ty mi sugerujesz, napisałem aktualną smutną prawdę o naszym śmiesznym zespole

1

Koniec z liczeniem na stratę punktów przez Gironę czy Real, bo to po prostu nie ma sensu. Jakość Barcelony na boisku w tym sezonie jest dla mnie czymś totalnie odjechanym, tracę wszelkie chęci do oglądania i nadzieję, że będzie lepiej. Skończymy ten sezon na 3. albo 4. miejscu w lidze, z pucharów odpadniemy przy lepszym pierwszym zespole, w Lidze Mistrzów będę się modlił o brak kompromitacji w 1/8 albo ćwierćfinale, bo wyżej w tych rozrywkach nawet nie chcę widzieć tych śmiesznych zawodników. Mamy przeciętną kadrę, przeciętnego trenera, tragiczne przygotowanie do meczów, tragiczną taktykę i ogólnie to wygląda, jakby niektórzy grali tu na siłę. Niech chociaż da pograć więcej ten jebany Xavier młodym grajkom, czy tego Guiu, czy więcej Lamina, po prostu cokolwiek pozytywnego, na co będzie dało się popatrzeć przychylnym okiem. Nie ma drugiego zespołu w Europie z tak dziwnymi problemami jak Barcelona na boisku i poza nim. Najgorsze jest to, że nie ma na horyzoncie żadnego znaku, że będzie lepiej. Coraz szybciej zmierzamy to zostania najzwyczajniejszym średniakiem europejskim. Dziękuję chłopakom za kolejny bezbarwny i pełen żałosnych złudzeń wieczór, trzeba zmienić nastawienie, rozsiadać się wygodnie na kanapie i po prostu bez emocji oglądać ten syf, bo się nie da po prostu.

1

Tak swoją drogą, przy tym spalonym Ferrana jest źle stop klatka zrobiona. Ktoś ma dostęp jak ja do transmisji i jest w stanie powiedzieć mi czy był spalony? Bo ja mam wątpliwości spore. Powtórki, w których pokazywali spalonego były w momencie, gdy piłka już w górze po kopnięciu Cancelo była.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?