priest9999
Dołączył/a: marzec 2020
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Gaz Ja nie rozumiem zarówno bronienia jak i atakowania Michniewicza.
Przyszedł tuż przed meczem ze Szwecją i musiał go wygrać by awansować na Mundial, co się stało. Na Mundialu graliśmy padadkę, ale w meczu z Meksykiem było bliżej 1:0 dla nas niż porażki 0:1. Meksyk nie był lepszą drużyną od nas. Czy na Mundialu gralibyśmy lepiej z Sousą czy Santosem, moim zdaniem nie z oboma to nawet powiedziałbym że raczej byśmy nie awansowali na sam mundial, patrząc na ich wyniki. Czy za Probierza gramy lepiej? na pewno gramy znacznie lepiej niż za Czesia. Czesio był po prostu przeciętny, więc nie rozumiem zarówno ataków na niego, jak i jego bronienia.
1
@Pedri16Future Holandia niby nie jest potęgą, ale na ostatnim Mundialu była w ćwierćfinale i dopiero po karnych przegrała z Argentyną. Teraz dodatkowo pojawiło się u nich sporo świeżej krwi, która jeszcze mocniej podnosi ich poziom. Oni spokojnie mają potencjał na półfinał. Ja tam jestem zadowolny z naszych.
0
@ZwyklyKibicBarcy04 Anglicy wygwizdują hymny wszystkich rywali, jest tak od wielu lat. Serbowie się "odwdzięczyli".
2
@Roobo Lepszą kadrę, wystarczy porównać bloki obronne.
1
@MichuZ44 Ja bym zmienił Alonso na Clarka.
3
@DLFCB Teraz urzędnicy powinni beknąć za niegospodarność, ale trudno w Polsce oczekiwać jakiejkolwiek odpowiedzialności.
1
@MichuZ44 Ogór przez duże O. Wyniki jakie miał w F2 kompletnie nie przekonywały do angażu w F1, odpowiednio kończył mistrzostwa na 7,6,3 miejscu. Przegrywał m.in. z takimi tuzami jak De Vries, Latifi, Mazepin, Mick Schumacher(wymienie tylko tych co jeździli później w F1). Rozumiem, że Sauber potrzebuje pieniędzy, a Zhou je zapewnia, ale to dość żenujące jest.
1
@KamQiX Bo zawsze jak jest się młodszym to bardziej przeżywasz tego typu turnieje, mecze. To nie dotyczy tylko samej piłki, czy ogólnie sportu. Jak np. lubisz grać w gry komputerowe to najlepiej wspominasz te z lat młodości i do nich często wracasz. Tak samo z filmami, serialami itd. Dlatego większość osób co teraz mają np. koło 30-40lat będzie pisać, że kiedyś turnieje typu Euro były lepsze.
0
@Messibestplayerintheworld Ta dyskusja jest o tyle bez sensu ze Perez to skrzydłowy, a Roque środkowy napastnik, już prędzej można dyskutować czy lepiej postawić na Felixa, czy ściągnąc Pereza.
1
@tbas Wiceministra, słowotwórstwo trwa w najlepsze.
1
@Hasszz Automatyczne przedłużenie dotyczy tylko OC(AC będzie przerwane) i odbędzie tylko jeśli ty kupowałeś poprzednie OC, a nie np. przejąłeś po poprzenim właścicielu jeśli kupowałeś auto od niego. Cena będzie nowa, taka jaką wyliczy ubezpieczyciel.
13
@Gaz Przymusowa praca do końca życia na swoje utrzymanie w więzieniu + opłacanie regularnej renty rodzienie ofiary do końca swojego parszywego życia.
1
@Kapitan hawk Ngetich na 5 lub 10km, 4x400 mikst , Alekna w dysku, Kipyegon na 1500m. McLaughlin czy Warholmowi na 400m przez plotki będzie ciężko o zrobili genialne rekordy.
0
@Encore MU miało ponad 20 samych kontuzji mięśniowych w tym sezon, kontuzje mieśniowe są efektem złego przygotowania fizycznego, co innego jakby miał większośc kontuzji innego typu, ale właśnie te są efektem nieoptymalnego przygotowania fizyczego. Przykladowo taki Arsenal miał 23 kontuzje łącznie, czyli podobnie jak MU samych kontuzji mięsniowych, tutaj nie ma przypadku,
0
@macio_944 Wiem że grupa jest silna, ale nie róbmy jaj że Polska nie będzie w stanie być na 3 miejscu i wyjśc z grupy to wciąz zostawiamy Probierza z myslą jutro będzie lepiej. 16 z 24 drużyn wychodzi z grupy na Euro, bądzmi poważni.
0
@ObiektywnyKibic121 Wiesz to zależy, jak jest sensowne ustawienie to można go wykorzystać przy kontrach. Przykładowo tak jak graliśmy w Paryżu czyli długa piłka na Lewego niech zgra lub się przy niej utrzyma i za obrońców wtedy wybiegają szybcy skrzydłowi. Rolą Lewego było właśnie zgranie takiej piłki i wyciągnięcie za soba stopera. Na pewno Lewy nie nadaje się do pojedynku sprinterskich itp., wiec on się nada tylko jesli system byłby własciwy.
0
@MesQueUnClub96 A kto poza Mclaren ma lepsze auto?
0
Mógłby Max depnac a nie tak się wlec i blokować Lando,przez to ucieka wyscig Mclarenowi
1
Szarża Haasow, tryb ataku!
1
@michal26 W tym sezonie Perez ze wszystkich kierowców w stawce traci najwięcej w kwalach do swojego kolegi z zespołu. Nawet Stroll potrafił Alonso wyprzedzić. Co więcej nawet taki Sargaent jest bliżej pod względem różnicy czasu i miejsc Albona niż Sergio Maxa. Wiem że Max jest świetny, ale to jest naprawdę ogromny wstyd. Spokojnie taki Hulkenberg byłby bliżej Maxa w takich kwalach. Tempo wyścigowe RB ma najlepsze w stawce, więc kunszt kierowcy oddają najlepiej kwale przy tak wyrównanym poziomie w tym sezonie.
1
@michal26 Nie no Perez jest słabym kierowcą, spokojnie znajdziesz z 10 lepszych kierowców w stawce. Jest lepszy od Sargeanta czy Strolla, ale nie ma się co oszukiwać jak spojrzysz a kierowców TOP4 teamów to na pewno jest najsłabszym, a jeszcze kilku lepszych się znajdzie
1
@lucas/catalan Bardzo ciekawe zmiany, zmniejszenie wagi i rozmiarow bolidu zdecydoawnie na plus, zwłaszcza ze F1 będzie zwiększać ilość wyścigów ulicznych(chociażby ma dojśc Chicago czy Madryt). Jednocześnie teraz wreszcie mamy w miare spłaszczoną stawkę, gdzie w Q1 róznice w TOP15 potrafią być poniżej 1s, jak wejdą nowe regulacje to prawdopodnie jest że jak ktoś trafi z silnikiem czy aerodynamiką to uzyska sporą przewagę i minie znów kilka lat by się to spłaszczyło. Niemniej zmiany są konieczne i czekam na nie.
0
@Barcasub Po 2 setach mamy 0 asów, 0 bloków. Kompletnie nic nie działa.
0
@jacobFCB Przechodzi teraz do ligi japońskiej, więc hype na niego jest.
0
@Arden Za niedługo Barcelona celuje w powrót Gaviego przed Superpucharem.
0
@Amidamaru Nawet jeśli Merino to raczej nie przyjdzie na pewny starter w Barcelonie. Po prostu mocne uzupełnienie składu. W pierwszej częsci sezonu będzie grał dużo do momentu powrotu Gaviego do zdrowia, jak Hiszpan wróci to rola Merino zacznie spadać. Warto mieć solidnego zmiennika, a Mikel takim powinien być, każdy zespół liczący na wygranie czegoś powinien mieć mocną ławkę. Także ryzyko przy niskiej kwocie transferu powinno być niewielkie nawet znajac jego historię, no chyba że ktoś liczy że nagle stanie się Merino liderem pomocy w Barcelonie, to wtedy może się mocno zdziwić.
1
@kanver_ Poprawnie, sporo jest przy piłce, nawet wydaje się że jest to najczęsciej przy piłce zawodnik Hiszpanii. Miał kilka strat/niecelnych podań ale w normie. Mam wrażenie że jest bardziej produktywny w rozegraniu niż np. Garcia, Pedri czy Baena z pomocy. Poza tym asysta, ale ona czysto techniczna, bo to zasługa strzelca że był gol.
0
@patrykzmc2000 Dlaczego Adeyemi byłby tańszy niż Nico? BvB zawsze chce duże pieniądze za młodych zawodników, nie mają potrzeby by sprzedawać Adeyemiego za mniej niż 60mln. W Anglii bez problemu są kluby które tyle zapłacą.
1
@bartekvisca Ja mam wrażenie że w większości sportów ludzie lepiej wspominają sportowców których oglądali w młodości. Po sobie mogę powiedzieć że np. w siatkówce super wspominam Papkę, Świderskiego, w F1 Schumachera, Hakkinena, w Piłce Ronaldo, Rivaldo itd. Obecni sportowcy będą legendami dla pokolenia obecnych 10-latkow, po prostu człowiek bardziej się przywiązuje w młodości do danych zawodników, klubów itd.
2
@kulek22 Ważny test przed Popiwczakiem, Zatorski walczy z urazem i nie wiadomo na 100% kiedy wróci, więc warto obserwować Popiwczaka.