0

@Stinger_ Ropret będzie miał niezły trening biegowy przy przyjęciu Bednorz i Cebulj.

1

@AlwaysBlaugrana Przy jakiejkolwiek kontuzji (odpukać) Yamala lub Nico bedziemy grali Ferranem na skrzydle po odejściu Raphinhy. Dodatkowo trudno oczekiwać, że Yamal nie będzie miał zwykłych wahań formy gdzie powinien usiąśc na ławie. Zostało nam jeszcze koło 30mln amortyzacji Raphy, czyli nawet jak dostaniemy te 60mln to nie będzie z tego dużo. Moim zdaniem powinniśmy szukać odejść gdzie indziej np. FdJ. Chciałbym by Rapha został.

0

@mekston Tylko w teorii najlepszy strzela w drużynie, tak naprawde strzela najbardziej znany, żeby on zdobył gola. W Portugalii najlepiej karne statystycznie strzela Bruno, w Barcelonie Guardioli to nie Messi powinien strzelać np. z Interem czy Chelsea, tak samo w PSG tez Messi strzelał z Realem, gdzie Mbappe ma większą % skuteczność. Tak to działa, że ma strzelać gracz X, a nie najlepszy gracz w tym elemencie.

3

@Stinger_ Idealny kierunek dla niego, w City powinien dostać sporą ilość minut grając na prawym skrzydle, bo konkurencja na tej pozycji jest ograniczona. Ma ogromny potencjał, chyba najlepszy klub z czołówki dla niego.

1

@adi7adi8 Masz 100% racji, nie wiemy o co jest spór, może być podobnie jak np. z FdJ że nagle zaczną się artykuły w prasie przeciwko piłkarzowi na zlecenie zarządu. Gdybym był pracownikiem to sam byłby wkurzony w takiej sytuacji, ale dobro klubu jest zawsze u mnie na 1 miejscu.

1

@adi7adi8 Tak było, podobnie było np. z Gavim który musiał być zarejstrowany na starym kontrakcie, ale poczekał odpowiednio długo i dostował się z nowym kontraktem do zarobków. Nie krzyczał np. dajcie mi tyle ile Fatiemu tylko dostał mniej. Jest hierarchia zarobków i nie powinniśmy pozwalać na tworzenie kominów płacowych.

@Odcinkowy To jest oczywiste że zarząd kłamie, Laporta to robił, robi i będzie robić. Takie są u nas realia i Araujo musi o tym wiedzieć, po jego stronie jest piłka czy mu to odpowiada i zostaje, czy nie i odchodzi.

5

@Corr Nie wydaje mi się, z Gruzją grali Inacio i Silva na środku obrony i byli objeżdzani jak dzieci. Przy Ronaldo można się zastanowić czy z Jotą na środku ustawionym nie byłoby lepiej, ale nie mam przekonania. Szkoda dla Portugalii ze Goncalo Ramos poszedł za kasą do PSG, bo stracił na tym sporo.

0

@Odcinkowy Tylko my nie mamy sytuacji finansowej jak w Realu i nie możemy sobie pozwolić na chore kontrakty. Bardzo chciałbym żeby Araujo został, ale nie może ogon kręcić psem.

0

@Odcinkowy Czyli powinniśmy mu dać tyle ile chcę dostać i to klub ma dostować się do niego z ofertą, a nie on do klubu?

1

@Zoker Jest bardzo dużo goli samobójczych na tym turnieju. Natomiast nie powinniśmy za bardzo zwracać uwagę na ilość goli samobójczych w XX wieku, wtedy dużo mniej goli było traktowane jako samobóje np. wystarczyło że zawodnik oddał strzał i mimo że było widać że jest niecelny to pomimo rykoszetu dalej gola przypisywano zawodnikowi drużyny atakującej. Jedynie klarowne sytuacje to były samobóje np. odbitki przy dośrodkowaniach z boku boisku. Dlatego fajnie jest porównać to do np. poprzedniego Euro, ale nie jest to nic dziwnego, że mamy więcej samobóji w obecnych futbolu niż 30-40 lat temu.

0

@MichuZ44 Tak szczerze to wygląda jakby kalkulował, że jeśli Perez przez następnę kilka wyścigów będzie jeździł tak beznadziejnie jak obecnie to może RB zmieni zdanie. Woli zaryzykować brak miejsca w F1, niż jeździć w słabej ekipie.

4

@Arden Lucho na dużych turniejach w regulaminowym czasie wygrał tylko ze Słowacją i Kostaryką.

0

@AlwaysBlaugrana W pierwszej kolejności jeśli Nico przyjdzie należy pozbyć się Fatiego, bo ma pensję ogromną i trudno będzie go gdziekolwiek upchnąć.

1

@Eric_Abidal_22 Zdarzają się drugie żółte za symulkę, w tym sezonie np. Bissouma z Totków wyleciał za symulkę w ten sposób.

1

@MesQueUnClub_87 To fakt, on w całym VNL na 63 zagrywki miał 19 błędów, czyli 30% błędów(prawie co 3 zagrywka to błąd). Na 63 zagrywki tylko 3 z nich to asy, więc słabiutko.

0

@Xxxbarca4ever Mimo wszystko Kochan daje radę w bloku, 2 bloki punktowe+ 5 pasywnych. Bardzo razi blok Bienia.

0

@Xxxbarca4ever Według statystyk ma 1 blok pasywny po 2 setach, wow

0

@Xxxbarca4ever Serio środkowy po 2 setach mający 0 bloków gra dobrze? 1 as + 4/5 w ataku to dobra gra mimo braku bloku, ok....

0

@Xxxbarca4ever A kto gra dobrze? Kurek? Zatorski? Janusz?

0

@Stinger_ Kurek jest po bardzo słabym sezonie w Japonii, gdzie pod względem efektywności ataku był 8 wśród atakujących, poprzedni sezon reprezentacji to poważną kontuzja. Teraz powinien grać Boladz który miał świetny sezon i jest w formie

2

@Arden Lunin, Van Dijk, Porteous, Gvardiol, Modric, Rice, Bellingham, Foden, Mbappe, Lukaku, Leao

1

@blakkudium Dzięki temu ustawieniu przynajmniej nikt go nie przedrybuje

1

@Herato Tacy piłkarze jakich ma Francja nawet z pijanym Jasiem spod sklepu w roku trenera powinna ograć nasze orły z obrony typu Kiwior, Bednarek czy Dawidowicz

1

@Arden To zależy czy Niemcy ograją Hiszpanie w 1/4. Samymi meczami do ćwierćfinału zabraknie mu goli.

2

@Popitek12 W tym roku szybciej od Natalii biegła tylko Pryce z Jamajki. Faworytem jest Paulino, ale myślę że co najmniej 4 z 5 Pryce, Paulino, Kaczmarek, Brown, Adeleke złamią 49s na IO. Każdą z nich na to stać.

0

@Ojciec5tkidzieci A czy byłby gorszym prezydentem od Bronka Komorowskiego czy Endruju? :D

0

@Herato Nie możemy, bo bilans bezpośredni mamy gorszy z Austrią. Tylko wygrana Holandii dziś przedłuży teoretycznie nasze szanse.

2

Szkoda tego Nimira w kadrze, chłop jest niesamowity. Robi w 3 sety 18/33 w ataku(55% skuteczności), dokłada do tego 8 asów serwiswych(!) + 1 blok, a mimo tego Holandia przegrywa z ostatnim w tabeli Iranem 1:2 aktualnie w setach, jakie tam są ogóry w kadrze to szkoda gadać.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@Emhyr Na pewno chodzi o debiut, czyli 1 mecz. Na pewno chociażby Rooney mając 18-lat strzelił swojego gola na Euro, a na pewno kilku innych sie znajdzie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?