pro_gamer
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
Saper, jak przejdziesz to nie zapomnisz do końca życia.
4
Skupić się na wzmocnieniu pomocy, wykańczać akcje ma kto.
0
Kto niby mógłby tam zastąpić Coutinho? Turan czy Gomes? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Klopp stwierdził, że Coutinho nie zagra w najbliższym jak i wątpliwe, by zagrał we wtorek.
5
Opcja pocieszenia: Liverpool stawia opór, a w międzyczasie załatwia po cichu następcę, by nie dać się skroić po sprzedaży Coutinho.
41
Valverde czyta La Ramble, tam co chwila "kwestia kilku godzin", nie ma co się dziwić chłopowi, że wk**wiony.
0
Pewnie wypożyczenie żeby "zaoszczędzić na pensji".
0
A z tyłu motyw kozy.
5
Suarez gryzie sznur xd
Na uj coś wstawiacie żeby to zaraz usunąć?
2
Takich graczy trzeba mieć w składzie co udowodnił Madryt.
1
100 mln są warci może Messi, Ronaldo czy Neymar, a to ile za nich trzeba płacić to inna kwestia.
1
10 lat temu za 68 mln euro przyszli do Nas Henry, Milito, Abidal i Yaya Toure. Dzisiaj za tyle możemy pozwolić sobie na 68% Coutinho lub Dembele...
0
Chodzi o smak, czuć chemie osadzającą się na zębach, Monster to lajtowa pomarańcza.
5
Mogli go zaklepać i zostawić w obecnym zespole na rok czy dwa, no ale po co się wysilać?
5
Chcesz Munirem podbijać LM?
0
Gdzie byli rok temu gdy był do wzięcia za 15 mln?
0
Jbć ten cukierkowy syf, jeśli już piję to pomarańczowy Monster.
0
Jeśli kupią Paulinho zamiast Seriego to będzie początek ich końca.
0
Dziwne, że nie Katar czy inne emiraty.
1
Drugim golem pojechali ich jak świeżaków.
0
"niedawno"...
0
Życzysz sobie koszmaru?
0
Jutro do grona potencjalnych następców Neymara dołączy Rashford :D
0
Trzeba zrobić mu rajd na priv i przypomnieć się o te bro ;)
19
Dragon13
28 lipca 2017, 22:14
Jeśli Neymar odejdzie to każdemu członkowi fcbarca stawiam piwo. Zobaczycie że nie odejdzie.
Beka z typa.
0
Szkoda, że Rashford nie wyszedł w pierwszym, bo o tym Lingardzie szkoda gadać.
8
Oficjalnie: 3/4 zespołów La Ligi prezentuje więcej niż MU.
2
U Niemca.
9
0
I mina Maticia "co ja odje*ałem"