7

Ależ ten Isco pasowałby do Barcy, ale co Pan zrobisz, no nic Pan nie zrobisz.

0

Gazety angielskie/niemieckie i hiszpańskie muszą pisać o tym samym żeby była oficjalka, a nie sobie zaprzeczać.

3

Oficjalnie: Nie liczcie na żadną oficjalke w najbliższym czasie.

0

Czemu oni zawsze oczekują małych kwot zamiast negocjować zaczynając od wyższych? W sumie dobre i te 20 mln.

0

Neymara tez już usunęli.

1

Potwierdzają od piątku, nie jaram się.

0

Idiot detected.

17

Nie wierzę w to podniecanie się Deulofeu, ludzie, gra z typami w meczu towarzyskim, zaraz będą komentarze, że nikogo nie trzeba kupować xd

0

Chodzi mi o rzekome 120 za Coutinho ;)

0

Ciekawe co ma do powiedzenia Biskup Barcelony, który krytykował transfery Realu za duże kwoty :D

0

Postawią po 10 wydarzeń, więc nic dziwnego, że nie wchodzą. Zawsze lepiej grać mniej zdarzeń, ale za większe kwoty.

0

To nawet nie jest oficjalne konto Dembele.

5

Byłaby beka gdyby Gomes po odejściu wystrzelił jak Fabregas czy Thiago.

0

Kiedy klepałem namiętnie The Walking Dead czy Suits, obecnie tylko serial pt. "transfery Barcelony 2017" :D

0

Po 8 latach myślenia, więc jeśli nawet to nie za szybko :P

2

Nie ma co sikać, być może nie wydadzą wszystkich pieniędzy na transfery, bo włącza w operacje obecnych graczy jak Rafinha czy Turan.

0

Nie wiem co musieliby wymyśleć żeby ciągnąć to dalej.

1

Komentarz usunięty

1

Tyle o tym słyszę dookoła, że odrzuca mnie od oglądania.

3

Neymar też miał zostać na 95%, ciekawe z jakiego wzoru to liczą.

58

Neymar: "Decyzję o odejściu podjąłem 2 dni temu."
Dani Alves: "Neymar przekonał mnie do przejścia do PSG."

Alves dołączył do PSG 12 lipca... To tak na całkowite zamknięcie tematu moN€ymara.

14

Co za typy xd

0

Podobno Nike "dorzuciło się" do transferu Neymara, który ma promować markę we Francji.

1

Cały zapas, ponad 10k.

0

Szczególnie 2015/16 miał elegancki ;)

27

Takimi tekstami ośmieszają się na starcie.

0

Niech teraz p$g interesuje się nim.

1

Sport: "Neymar wpłacił klauzulę, a Barcelona chce zaskarżyć go do trybunałów. Klub będzie domagał się w sądzie zwrotu premii, którą zapłacił już piłkarzowi za przedłużenie kontraktu oraz tego, by nie wypłacać jeszcze 26 milionów euro."

1

Nie wiem co będzie gdy nadejdzie dzień, w którym On przestanie grać...

0

Romek w życiu go nie puści, to poziom szejka.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?