pro_gamer
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
7
Ależ ten Isco pasowałby do Barcy, ale co Pan zrobisz, no nic Pan nie zrobisz.
0
Gazety angielskie/niemieckie i hiszpańskie muszą pisać o tym samym żeby była oficjalka, a nie sobie zaprzeczać.
3
Oficjalnie: Nie liczcie na żadną oficjalke w najbliższym czasie.
0
Czemu oni zawsze oczekują małych kwot zamiast negocjować zaczynając od wyższych? W sumie dobre i te 20 mln.
0
Neymara tez już usunęli.
1
Potwierdzają od piątku, nie jaram się.
0
Idiot detected.
17
Nie wierzę w to podniecanie się Deulofeu, ludzie, gra z typami w meczu towarzyskim, zaraz będą komentarze, że nikogo nie trzeba kupować xd
0
Chodzi mi o rzekome 120 za Coutinho ;)
0
Ciekawe co ma do powiedzenia Biskup Barcelony, który krytykował transfery Realu za duże kwoty :D
0
Postawią po 10 wydarzeń, więc nic dziwnego, że nie wchodzą. Zawsze lepiej grać mniej zdarzeń, ale za większe kwoty.
0
To nawet nie jest oficjalne konto Dembele.
5
Byłaby beka gdyby Gomes po odejściu wystrzelił jak Fabregas czy Thiago.
0
Kiedy klepałem namiętnie The Walking Dead czy Suits, obecnie tylko serial pt. "transfery Barcelony 2017" :D
0
Po 8 latach myślenia, więc jeśli nawet to nie za szybko :P
2
Nie ma co sikać, być może nie wydadzą wszystkich pieniędzy na transfery, bo włącza w operacje obecnych graczy jak Rafinha czy Turan.
0
Nie wiem co musieliby wymyśleć żeby ciągnąć to dalej.
1
Komentarz usunięty
1
Tyle o tym słyszę dookoła, że odrzuca mnie od oglądania.
3
Neymar też miał zostać na 95%, ciekawe z jakiego wzoru to liczą.
58
Neymar: "Decyzję o odejściu podjąłem 2 dni temu."
Dani Alves: "Neymar przekonał mnie do przejścia do PSG."
Alves dołączył do PSG 12 lipca... To tak na całkowite zamknięcie tematu moN€ymara.
14
Co za typy xd
0
Podobno Nike "dorzuciło się" do transferu Neymara, który ma promować markę we Francji.
1
Cały zapas, ponad 10k.
0
Szczególnie 2015/16 miał elegancki ;)
27
Takimi tekstami ośmieszają się na starcie.
0
Niech teraz p$g interesuje się nim.
1
Sport: "Neymar wpłacił klauzulę, a Barcelona chce zaskarżyć go do trybunałów. Klub będzie domagał się w sądzie zwrotu premii, którą zapłacił już piłkarzowi za przedłużenie kontraktu oraz tego, by nie wypłacać jeszcze 26 milionów euro."
1
Nie wiem co będzie gdy nadejdzie dzień, w którym On przestanie grać...
0
Romek w życiu go nie puści, to poziom szejka.