pro_gamer
Użytkownik zbanowany
Dołączył/a: kwiecień 2016
2 obserwujących
0 obserwowanych
Użytkownik zbanowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
14
https://m0.sportsjoe.ie/wp-content/uploads/2015/06/07171505/Messi-Suarez-Neymar-birth.png
Los, fatum, przeznaczenie.
0
Żadnej reszty nie będzie.
5
Teraz pomyśl o Polaku...
0
Lepszy nie zawsze wygrywa, to fenomen tego sportu.
1
Dla mnie Heineken jak coś.
1
To stwierdzenia.
0
Domowe :D
http://www.fcbarca.com/78055-rekordowe-przychody-barcy-w-wysokosci-708-milionow-euro.html
0
To nie ten z yt przypadkiem?
1
"Rzecznik prasowy zarządu FC Barcelony Josep Vives zaznaczył również, że pensje sportowców stamowią 66% wydatków klubu. Dług został zmniejszony o 24,5 mln, do 247 milionów."
Dane po obecnym sezonie.
14
"Skilla nie kupisz"
31
Zamienić Barce na P$G to tak jakby zamienić napaloną 20-tkę na dzianą 50-tkę.
67
Uciekł jak szczur bez pożegnania z kibicami, dzięki mu za to co zrobił, ale człowiekiem jest małym.
1
Piłkarze zazwyczaj pochodzą z biednych rodzin, więc nie narzekaj :P
0
Chciałbym żeby tak wydymał ciapatego, ale oczywiście nic takiego nie będzie miało miejsca.
25
Coutinho i Dembele.
1
Skoro jest wolny to dać mu te 150 na konto i niech wraca :D
1
Chyba nie wierzysz w to, że poszedł tam dla ligi francuskiej czy pucharu?
0
2 lata nic nie wygra i zaraz będzie w Anglii.
0
Jedna mu wystarczy, dwóch sam nie obetnie. Czekamy na film.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Nie chce komentarza, miał być film :D
1
Ciekawe jak sam mógłby sobie uciąć obie ręce, przecież to logiczne LOL
44
Gdzie ten typ co miał ucinać rękę?
1
W teorii nie, w praktyce tak, bo dostał hajs od p$g.
2
Merci y bon voyage. Czas na zakupy.
0
Chodziło o to, że wróci zamiast nowego trenera i będzie zdziwienie.
18
Nie ośmieszaj się człowieku.
7
Od kiedy gra się w 12?
14
Chyba żartujesz, że 25-letnie dziecko będzie rządzić klubem.
2
Na ch** te cyrki, jak chcą to niech zgłaszają to do FIFY, ale wtedy gdy będzie już hajs na koncie, teraz Tebas szkodzi tylko Barcelonie.