0

Żadnej reszty nie będzie.

5

Teraz pomyśl o Polaku...

0

Lepszy nie zawsze wygrywa, to fenomen tego sportu.

1

Dla mnie Heineken jak coś.

1

To stwierdzenia.

0

To nie ten z yt przypadkiem?

1

"Rzecznik prasowy zarządu FC Barcelony Josep Vives zaznaczył również, że pensje sportowców stamowią 66% wydatków klubu. Dług został zmniejszony o 24,5 mln, do 247 milionów."

Dane po obecnym sezonie.

14

"Skilla nie kupisz"

31

Zamienić Barce na P$G to tak jakby zamienić napaloną 20-tkę na dzianą 50-tkę.

67

Uciekł jak szczur bez pożegnania z kibicami, dzięki mu za to co zrobił, ale człowiekiem jest małym.

1

Piłkarze zazwyczaj pochodzą z biednych rodzin, więc nie narzekaj :P

0

Chciałbym żeby tak wydymał ciapatego, ale oczywiście nic takiego nie będzie miało miejsca.

25

Coutinho i Dembele.

1

Skoro jest wolny to dać mu te 150 na konto i niech wraca :D

1

Chyba nie wierzysz w to, że poszedł tam dla ligi francuskiej czy pucharu?

0

2 lata nic nie wygra i zaraz będzie w Anglii.

0

Jedna mu wystarczy, dwóch sam nie obetnie. Czekamy na film.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Nie chce komentarza, miał być film :D

1

Ciekawe jak sam mógłby sobie uciąć obie ręce, przecież to logiczne LOL

44

Gdzie ten typ co miał ucinać rękę?

1

W teorii nie, w praktyce tak, bo dostał hajs od p$g.

2

Merci y bon voyage. Czas na zakupy.

0

Chodziło o to, że wróci zamiast nowego trenera i będzie zdziwienie.

18

Nie ośmieszaj się człowieku.

7

Od kiedy gra się w 12?

14

Chyba żartujesz, że 25-letnie dziecko będzie rządzić klubem.

2

Na ch** te cyrki, jak chcą to niech zgłaszają to do FIFY, ale wtedy gdy będzie już hajs na koncie, teraz Tebas szkodzi tylko Barcelonie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?