0

NIE MA SZANS! Szczerze mówiąc nawet gdyby przyszedł straciłbym do niego szacunek bo to byłaby straszna zdrada.
MU nie odda De Gei bo jest młody i w przyszłości będzie jednym z najlepszych ( zresztą już jest ) jeśli nie najlepszym. A Iker ma już 32 lata. Nikt nie zrezygnuje ze świetnego bramkarza tylko po to by na chwilę mieć Ikera.

0

ładny gest Pique. Piłkarze Barcy zawsze są w taki sposób wołani. Na lotnisku lub przy wysiadaniu z autobusu pojedynczy ludzie często krzyczą imię lub nazwisko. I nie dziwię się że nie zawsze reagują ale widać zdarza się :)

0

szkoda gościa, fajny potencjał, zdolny, szybki... po tylu kontuzjach zmieniłbym zawód. Ale życzę mu powrotu do zdrowia i żeby jeszcze pokazał jak potrafi grać...

0

Proponuję 6.0 dla Pique a może nawet 5.5.
Wprawdzie nie miał zbyt wielu okazji do wykazania obronnych umiejętności ale nie był pewny w swoich interwencjach o czym może świadczyć m.in. jego gra od 75-78 minuty gdzie w dwóch sytuacjach daje się przepchnąć niższym i słabszym piłkarzom Levante przegrywając główki.

0

nudni jesteście z tymi kłótniami. Nudni kibice Realu wchodzą na stronę Barcy....przecież to takie żenujące!! już się pisać nie chce normalnych komentarzy bo i tak idioci zalewają tę stronę swoimi komentarzami.
Już nie wspomnę o tych co się tak jarają wygraną Barcy... Was też mi żal bo pewnie jak przydarzy się porażka to właśnie Wy będziecie krzyczeć jako pierwsi by sprzedać połowę drużyny!

0

cóż też uważam że pique gra piach. Wolny, brak koncentracji, mało pewny w przechwytach i odbiorze. To nie ten Pique co parę lat temu. Wczoraj też parę dał ciała przy górnych piłkach

0

tylko jak krył... sprawdź 76-77 minutę. Dwie główki z niższymi zawodnikami przegrał. Przepchnięty jak kłoda...

0

to co mi się podobało to wykorzystanie wszystkich trzech zmian i to nie w 90 minucie. Poza tym drużyna odzyskała charakter i szybkość.
Warto też wspomnieć o jednym. Zarówno Barca i Real mają nowego trenera. I tak naprawdę tutaj dopiero wychodzi to o czym mowa od lat. Barcelona ma charakter, swój styl i filozofię. Zmiana trenera u nas nie oznacza już końca cyklu lub jego początku. Natomiast co do Realu? Kto oglądał ich wczorajszy mecz wie wszystko. Jedyne co zostało po poprzednim trenerze to agresywna gra i frustracja. To co zrobił Mou zostało wyrzucone do śmietnika i zaczynają od nowa.

0

kurde ludzie idzcie na stronę Realu zdawać relacje i dajcie kibicom Barcy pogadać o meczu Barcelony. nie kumam tego. chyba admin dysponuje czymś takim jak usunięcie komentarza ze względu na brak powiązania z tematem. przydałby się to tutaj.

VeBarca

0

przecież wiadomo że Real przyciśnie i jednak wygra. To widać. Też oglądam mecz ale mimo wszystko słabe jest to że 10 minut po meczy Barcy zamiast dyskutować o meczu czytam 90% komentów o Realu.

0

ku***a to jest strona Barcy a NIE Realu!!!!!!!!!! idzie komentować sobie ich mecze na RM.pl przed chwilą był mecz Barcy a tu relacja z Madrytu!!! Żal!

0

może ktoś powie że się czepiam ale po meczu z Levante mam tylko jedno odczucie. Wszyscy grali pięknie ale Pique... oby się chłop ogarnął bo coś się z nim w tamtym sezonie stało i teraz jest jak drewno i zero walki! z Tego meczu wystarczy obejrzeć fragment od 75-77 minuty. I teraz boje się o naszą defensywę nie ze względu na brak transferu lecz ze względu na Pique...

0

no :)

0

mógłby wpuścić Neymara albo Tello :)

0

dopiero pierwsza połowa chłopie :)

0

Levante zupełnie nie potrafi się przeciwstawić to fakt. Ale powiedzmy sobie szczerze. Dawno nie widziałem tak szybkiej piłki w wykonaniu Barcy. Xavi nareszcie wskoczył na wyższe obroty i nie zwalnia gry nawet kieyd Levante jest ustawione przed swoim polem karnym. Ważne żeby to samo pokazać z mocniejszymi. A będzie okazja, w końcu już niedługo At. Madryt, Malaga i Valencia :)

0

Pedro też ładnie gra

0

haha a Bayern 1-0 z Eintrachtem Frankfurt ( ch... wie co to za drużyna ) wymęczył :) Czekamy na Ciebie w Barcelonie Pep :)

0

a dziwicie się że VV chce odejść. Nudy na tej bramce Barcelony :)

0

Martino jednak garnitur ubrał :)

0

wraca stary dobry Pedro :)

0

przecież można spokojnie zobaczyć mecz w necie...
a jak siedzenie przed TV nie jest życiowym celem to sobie nie kupuje pakietów a nawet nie ma TV.

0

Pepe lubił Pedro, TIto stawiał na Pedro, Del Bosque to samo i Martino też....
To pokazuje jak ważnym piłkarzem jest Pedro, nawet jak nie strzela. Mam nadzieję że to co do niektórych dotrze i nie będzie takiej krytyki jak w poprzednim sezonie.

0

popieram...po takim newsie zaczyna się znowu jedna z najbardziej wkurzająca rzecz na świecie czyli... " mój skład to: ", " mój wymarzony Barcy to".

0

PRZEWIDYWANE SKŁADY.... co Ty czytać nie umiesz?

0

gdyby nie kontuzja pod koniec sezonu nie było by dyskusji. wydaje się że ze względu na tytuły powinien wygrać Ribery ale Messi strzelał więcej.

Choć uważam że Messi indywidualnie jest po prostu lepszy to chyba ze względu na sukcesy Ribery bardzo zasłużył na tę nagrodę.

0

moim zdaniem Neymar nie zagra. Nie zdziwiłbym się gdyby Messi też nie wyszedł bo jest świeżo po kontuzji i dopiero od paru dni trenował na pełnych obrotach.

0

trochę lipa z tą ręką. rozumiem kiedy akcja rozgrywa się w środku boiska. Ale przy dośrodkowaniu powinno być żółtko i tyle...

0

Nie mogę się doczekać jego powrotu. Jego obecność w drużynie po praktycznie roku kontuzji kolana to ważne wzmocnienie. To jest przecież kapitan drużyny. Może nie będzie grał cały czas ale da odpocząć Pique i Masche. Jeśli nie wróci problem z kolanem myślę że nie ma co panikować. a problem stałych fragmentów gry powinno rozwiązać krycie indywidualne.

I wkurza mnie już to dramatyzowanie. Przecież ta drużyna wygrała tyle pucharów właśnie w takim składzie. A tu niektórzy na podstawie braku jednego nawet nie wiadomo jakiego zawodnika przewidują katastrofę. A jeszcze nie został rozegrany żaden mecz. trochę to żałosne. Życzę nam takiej katastrofy, przynajmniej półfinału LM i takiej ligi.

0

wszystko rozumiem ... ale bogacić ma się klub kolego a nie firmy czy kumple Rosella...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?