0

yyyyyyyyyyyyyyyeeeeeeeeeeeeaaaaaaaaaaaaaaaaaahhhhhhhhhhhhhh!!!!!!!!!!
visca el Barca!!!!!!!!!!! Vamos Barca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:))))))))))))))

0

wierzę w chłopaków i zwycięstwo ale obstawiam remis 1-1 lub 2-2.

0

kurde że też nawet tutaj tacy spamowcy muszą się wpierdzialać.... ZNAJDŹCIE SOBIE PRACĘ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

0

sangria

to przecież normalne że po słabym meczu poddaje się kogoś krytyce. Tak samo jak się kogoś wychwala po świetnym występie. Każdy występ podlega ocenie a ten z Osasuna nie był najlepszy... niezależnie od tego czy to była jego dyspozycja czy błędna taktyka. Wtedy zagrał słabo, teraz rewelacyjnie i koniec. Skoro drużyna ogólnie gra bardzo dobrze to nie znaczy że nie wolno jej krytykować a założę się że nikt nie robi tego ze złej woli...poza kilkoma baranami którzy są na tej stronie głównie po to by prowokować.

0

endriuuu2

no masz rację. mi w zasadzie chodziło o utrzymanie się przy piłce mimo wysokiego presingu rywala.... jakoś ostatnio to nie wychodzi za dobrze. Większość drużyn po prostu odpuszczała i cofała się bo wiedzieli że będą biegać do śmierci za piłka. I wtedy Barcelona mogła przenieść się spokojnie na połowę przeciwnika. Teraz jest jakoś ciężej . I w sumie nie wiem... bo nie dostrzegam prawdopodobnie wszystkiego .... czy zmieniło się podejście drużyn które z nami grają i teraz w inny sposób utrudniają grę czy to nasi mają spadek formy. Bo niestety to nie pierwszy mecz kiedy Barca ma problemy z kontrolą nad piłką na własnej połowie... coraz więcej pojawia się też wybić... takich po prostu. Wcześniej takich zagrań było jak na lekarstwo.

0

francesc

spadaj z tym spamem!!!!!!!!!!!!!!

0

daro22

to ustawienie działa... tylko oni już nie grają z takim zapałem jak na początku sezonu.przecież klepka wychodziła im pod presją dużo lepiej. a teraz panikują, nie wychodzą na pozycję i popełniają błędy. Pamiętacie frustracje Ronaldo w jednym z GD jak Real cisnął a oni w obronie sobie pogrywali? tego ostatnio nie ma. Nie ma tego opanowania i skutecznego rozgrywania między linią obrony i pomocą. Bo sytuacji bramkowych nam nie brakuje. Ewidentnie coś się dzieje w defensywie i jestem ciekawy jaki będzie skład na Real z tyłu.

p.s. po tym meczu widać jak ważną rolę odgrywa Dani Alves:) inny obraz gry kiedy ten gość gra na prawej stronie. A Cuenka niestety odpuścił sobie ostatnio.

0

ale styl to styl i koniec. super się czytało . porównanie trochę mnie rozśmieszyło....no może nie lwy ale te gazele.... :) ale nie ma się co czepiać. może jeszcze ktoś zacznie przecinki poprawiać :D:D:D???

0

KURDE USUŃCIE TEGO GOŚCIA!!!!!!!!!!!
"puta barca hm" co to za nick???

0

Barca powinna grać tak jak po stracie 2 gola... niestety chłopaki grają na pół gwizdka... ale cenna lekcja przed GD.

0

trexb

bardzo dobry przykład

0

Xaoo

przyznam się że od czas od ostatniego pucharu króla podoglądam czasami jak gra Real. chciałem sprawdzić czy grają tak samo brutalnie. i za każdym razem kiedy trochę sobie nie radzą grają ostro. Więc to nie jest tylko przypadek Barcelony. Ciekawym faktem jest że w tym sezonie mimo że w GD nikt nie został wyrzucony z boiska a Real ma na koncie !!!8!!! czerwonych kartek. Sory ale to z nieba się nie bierze !!!

0

KochamBarce!
nie słuchać tylko czytać. Tak poza tym to kibicuję Barcelonie od 19 lat :) nie ważne czy wygrywa czy przegrywa.

Xaoo
myśl co chcesz mi już szkoda słów...

0

Xaoo

mnie też denerwuje symulowanie...nie ważne kto to robi... czy Barca czy Real... ale niestety taka jest teraz ta gra. Każdy zespół symuluje. Raz mniej raz bardziej. Niestety stało się to też elementem strategii i bywa tak że drużyna wykorzystuje to grając np. z drużyną która często gra ostro np. Real czy "Cwelsi". Ja jako kibic tego nie akceptuje ale niestety nic z tym nie zrobię.

co do błędów sędziowskich. W tych meczach z były też pomyłki na korzyść Barcy. i jak poszukasz na "tubie" to na pewno znajdziesz bo każdy jest w stanie zrobić taką sympatyczną kompilację oszustw i odebranych zwycięstw.
Więc w ogóle nie ma sensu dyskutować na takie tematy bo dopóki nie zostaną wprowadzone analizy TV do piłki nożnej to możemy się obrzucać gównem do usranej śmierci i nic nam to nie da. Więc może warto pogadać o czymś innym a nie o takich bzdetach.

Na koniec jeszcze jedno. U Guardioli szanuję to że po meczu nie szuka wymówek. sędzia popełnił błąd ....trudno. widocznie strzeliliśmy za mało bramek... więc...
przestańcie w końcu pieprzyć o głupotach i jak baby wypominać z przeszłości nieodgwizdane karne, faule i nieuznane bramki bo tych już pewnie tych piłkarzy nawet to nie obchodzi.

VIsca El Barca
p.s.
proponuję moderatorom forum usunięcie z niego osób które nickiem obrażają Barce np. "PUTA BARCA HM". W tym wypadku jestem za brakiem wolnego dostępu do mediów dla takich osób.

0

wafael1902

chłopie obejrzyj sobie filmiki tego typu odnośnie innych drużyn. wszędzie są piłkarze którzy symulują. Ale piłkarze robią o wiele więcej rzeczy na boisku o których nie wiemy a które są prowokacja, złośliwym faulem czy jakąś sztuczką. poza tym czasami niektóre wejścia może nie wyglądają groźnie a reakcja niby na wyolbrzymiona. ale prawda jest taka że jak Ci ktoś przyłoży po piszczelach to się zwijasz ( tym bardziej korkami ). Poza tym to nie jest WRESTLING!!! oni naprawdę walą o glebę i piłkarze po każdym meczu walczą ze stłuczeniami. Szczególnie tacy jak Ronaldo czy Messi. Więc w ogóle ten filmik jest bez sensu przez Ciebie wrzucony. Tym bardziej że część materiału to są faktyczne faule albo nawet nie ma na nich zawodników Barcelony. Chodzi o początek filmiku z treningu .... chyba kadry Włoch jeśli się nie mylę :)

0

czy ktoś z Was był w Barcelonie na meczu??? planuję w sierpniu wybrać się może na superpuchar hiszpanii ( zakładam że Barca będzie grała :) ) i jestem ciekawy jak to wygląda. szczególnie jeśli nie ma się członkostwa jako socio...
jeśli ktoś byłby w stanie udzielić mi kilku rad niech da znać na priv:)
sory że tak trochę nie na temat piszę :)

0

skoro Silva jest jak Ibra...a ten nie był w stanie grać na poziomie i utrzymać się w Barcy tzn że Thiago Silva też by nie dał rady :)
jakoś pokrętnie (nie) myśli ten Ibra :D:D:D:D szkoda gadać :)

0

tak trochę z innej beczki.... czy był może ktoś z Was w Barcelonie na meczu??nie mając legitymacji socio? w sierpniu wybieram się do Barcelony i chciałbym przy okazji spróbować dostać się na Superpuchar Hiszpanii. Jeśli jest ktoś kto mógłby mi udzielić kilku rad ... please niech się odezwie na priv :)

0

hmmm... trochę krucho z kadrą się robi... no ale trudno... nie wiem ale mimo że to wychowankowie i utalentowani piłkarze mam wrażenie że nie będą w stanie prezentować poziomu tych kontuzjowanych.
ale to na pewno lepsza decyzja niż kupno piłkarza. Przynajmniej młodzi pograją w pierwszym zespole i dostaną spory zastrzyk doświadczenia i motywacji:)
dla pierwszego zespołu to też dobry znak... bo to znaczy że trener im ufa. sprowadzanie piłkarza w okienku zimowym zawsze sugeruje jakieś obawy o niewystarczająco przygotowanej drużynie do sezonu.

0

dziwne że niektórzy tak mocno upierają się że Fontas to zapchaj dziura... jak się ma takich piłkarzy w składzie jak Puyol, Alves, Mache czy Busi to nie dziwię się że ich woli wykorzystać. Nie zapominajmy że to jest jednak młody piłkarz. Może znajdzie się 3,4 obrońców środkowych którzy w wieku 21 lat prezentują poziom światowy. Obrońcy jednak pokazują w pełni swoje możliwości nieco później. Także szkoda tej kontuzji bo to oznacza brak rozwoju.

0

trochę sporo kontuzji związanych z więzadłami... dwa zerwania i o ile się nie mylę parę naciągnięć i naderwań już było w tym sezonie... coś jest nie tak... poza tym kurczy się obrona Barcelony. Odpada kolejny zmiennik. Ciekawe czy faktycznie nie kupią nikogo w tym sezonie bo jak widać nie mamy takiego szczęścia co do zdrowia piłkarzy jak w poprzednim. Warto też zauważyć że to dopiero środek sezony.

0

świetny rezerwowy... powodzenia w PSG!!!

0

mikael

cienias to jesteś Ty!!! w Barcelonie nawet by Ci nie dali klozetu umyć!

0

Kasia666
To że Villa został ściągnięty na skrzydło to akurat też dla mnie trochę niezrozumiałe ale jestem niemal pewny że Alexis gra raczej na skrzydłach. W Udinese też grał jako SCHODZĄCY DO środka skrzydłowy. Więc akurat tu się nie zgodzę że on czuje się lepiej na środku. Co do podważania decyzji Pepa i tego jakie zadania przydziela to wydaje mi się że już dawno zrozumiałem że temu facetowi to ja mogę ewentualnie buty czyścić bo prawdopodobnie nie widzę nawet połowy rzeczy w tej jego taktyce. Tym bardziej że przed chwilą zgarnął nagrodę dla najlepszego trenera roku. A nawet jeśli Ty uważasz że możesz takie uwagi czynić to gratuluję i cóż... może po prostu każdy popełnia błędy... nawet on.
Prawda jest taka że Espaniol zagrał świetny mecz i po prostu fantastycznie się ustawiał... co przy nieco niemrawej grze Barcelony dało swoje.

0

Ilka

gdyby tu miał być porządek to pewnie administratorzy podzieliliby forum tematycznie...ale tak nie jest i siłą rzeczy ludzie będą rozmawiać na różne tematy związane z Barceloną. A skoro już od jakiegoś czasu już jesteś na forum to dobrze o tym wiesz :) To że kibice Realu się tu wypowiadają to jest śmieszne i fakt... bez sensu. Ale już tak się oburzyłaś na te wypowiedzi o Henrym że w sumie dziwnie.....a patrząc po reakcji i ocenach Twoich komentarzy nie koniecznie słusznie.
Ludzie cenią Henrego za to co zrobił dla Barcy a jego powrót do Arsenalu to coś wyjątkowego (tym bardziej taki). Tak samo jakby Ronaldinho wrócił do Barcy albo Larsson do Celticu... zwykła sympatia i jak widać sporo ludzi czuje do niego sentyment. Ja zresztą też.... na koniec tylko wspomnę że przecież nikt nie zarzucał forum tekstami o tym co Henry porabia w Chicago Red Bulls:)

pozdr!!! nie ma co się napinać bez sensu :) Visca El Barca

0

kasia666

nie wiem czy się nie mylę ale Villa gra na lewym skrzydle i schodzi do środka...tak samo jak Sanchez... nie da się ukryć że po stracie Villi czegoś będzie brakowało... może tego że każda defensywa miała świadomość jego ogromnego instynktu strzeleckiego...na pewno z nim siła rażenia była większa. Ale trzeba przyznać że w tym sezonie nie odgrywał kluczowej roli. Zagrał chyba tylko w połowie meczów i to nie wszystkie od 1 minuty w na murawie...

0

oczywiście nie wszystkie kobiety :)

0

Illka

nie wiem czy może założyłaś konto na FCB wczoraj czy może nie masz mózgu ale Henry to były piłkarz Barcelony.... nie piszę przecież o meczu arsenalu tylko o jego bramce...nie jestem szowinistą ale... tak to jest jak się kobiety zaczynają na forum piłkarskim udzielać :(

0

tak trochę może nie na temat ale właśnie widziałem brameczkę Henrego po powrocie do Arsenalu... i tak sobie pomyślałem że szkoda że nie ma go już w naszej drużynie ... wielki piłkarz!!!

0

Bravo !!!

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?