0

powiem tyle...skoro Ibra tak nie mógł się pogodzić z porażką to mógł oddać choć jeden strzał na bramkę Barcelony.
może sobie narzekać ile chce ale nie odważy się powiedzieć że byli lepsi !!!!!!

0

vader245
sam jesteś z d......

0

kocham united
szkoda czasu to powiedzieli Twoi rodzice jak Cie robili.
idź i nie wracaj!

0

hehehe kibole Realu już pewnie srają w gacie że dostaną od Barcy baty w finale :D

Visca El Barca!!!!

0

reew
jak popatrzeć na grę to właśnie Real gryzie trawę i widać że w budżecie na transfery znalazła się też kasa na paru sędziów

0

twój stary
gościu lecz oczy!!! na mózg już widać za późno ale ratuj chociaż oczy ślepy debilu!

0

nie był bym taki pewny czy Madryt może konkurować z Barcą... na pewno nie w bezpośrednich spotkaniach. Chyba chłopak nie oglądał Grand Derby od okło 3-4 lat :D

0

spóźniony prima aprilis chyba w wykonaniu Barcy :D

0

luti
sorki za "widziałeś"... po nicku nie dało się poznać że jesteś kobietą :)

k37
dobra jest też stronka meczenazywo.eu i meczenazywo.pl
są tam linki do sopcasta i transmisji w wersji HD. I nie trzeba mieć super neta. Przy 512 kb/s odbioru danych już działa :)

0

luti
Dzięki...coś słabo przędzie... liczyłem na to że pod 10 będzie miał a na koniec sezonu do 15. W sumie jego pierwszy sezon. a widziałeś jakiś mecz? czy znasz statystyki po prostu?bo jestem ciekawy jak ogólnie gra w Romie.

0

czy ktoś wie jak Bojan gra w Romie?? gra regularnie? ile ma strzelonych bramek???

0

dobry meczyk stoperów... Masche perfekcyjnie i nareszcie lepsza forma Pique

Sanchez może nie strzela ale dobrze pracuje dla drużyny. Walczy o każdą piłkę i dobrze gra pressingiem

Wreszcie ktoś ( Iniesta ) przestał się bawić w podawanie w polu karnym i po prostu wcisnął piłkę do siatki.

ładny mecz w wykonaniu Athletic... dali nam trochę w kość ale mam nadzieję że i oni przejdą dalej w LE jak i my w LM :)

Visca El Barca

0

po wczorajszym meczu jestem już na 100% pewny że brakuje w Barcelonie takiego elementu jakim jest zawodnik przed polem karnym przeciwnika który potrafi przylutować skutecznie zza pola karnego. Messi czasami to robi ale przeważnie pod polem karnym ma na sobie 3,4 zawodników....Xavi nie ma aż takiej pary w nodze, Iniesta rzadko strzela z dystansu... a tego bardzo brakuje. ciągle klepią tą piłą po obwodzie i próbują wjechać do bramki. Uwielbiam styl Barcelony ale czasami mogli by po prostu strzelić a nie szukać uliczki między 5 piłkarzami drużyny przeciwnej. Może wczorajszy wynik mimo wszystko wyglądałby lepiej niż 0-0.

Visca El Barca

0

no kur... to ja nie wiedziałem że w protokołach meczowych zapisuje się którą częścią ciała się strzeliło... podobno najważniejsze w piłce jest to czy piłka wpadnie do bramki!!!!!

0

queras
no to już nawet Pep ma dość tego co się dzieje z sędziowaniem itp.

0

to niezłe przegięcie,,,a Ozila utrzymali???

0

dlaczego gra ramos?? przeciez dostał czerwien ostatnio !!!

0

jak padła brama dla realu?

0

no to czerstwo

0

oby coś strzelili ... żeby nie skończyło się jak z madrytem....
trzeba dobić rywala :)

0

BARCA BARCA BARCA!!!!!!!!!!!!!!!

0

a Ozil nie dostał czasem po prostu 2giej żółtej???

0

najbardziej podoba mi się nagłówek :
"Leo kpi sobie z wszystkich rekordów".
zawodowy!!!!!!!!

0

najbardziej podobała mi się kartka dla Pepe...ten chciał tylko pokazać sędziemu że mu krew leci... a sędzia odebrał to jako nabijanie się z niego i było widać jak wkurzony prawie rzucił w niego tą żółtą....uśmiałem się po pachy w tej sytuacji :D:D:D a Ozil za dyskusje dostał bo nawet chyba nie klaskał a jeśli za to można dostać kartkę to wczoraj kilku z madrytu powinno jeszcze polecieć do szatni....

0

a Mou bojkotuje prasę... i prawdopodobnie dostanie za to karę....
jestem naprawdę pełen podziwu dla realu.... oni sami ewidentnie dążą do wyrzucenia z boiska albo z ławki na trybuny a potem narzekają :)

a to co teraz robią kibice realu to jakaś pompa... dwa mecze im nie wyszły, mają 6 punktów przewagi a jadą po sobie jak z gównem i już zwalniają Mou...
ale tak to chyba już musi być z tym klubem i jego kibicami ... frustracja non stop! :)

0

dobranoc. piękny wieczór po raz kolejny... pozdrawiam czule kibiców realu którzy nagle zniknęli :D

0

hahaha polecam komenty na rm.pl na poprawę humoru :D:D:D

0

adebayor15
może lepiej Ty się przyjrzyj i zapamiętaj ten widok... bo to mogą być Twoje ostatnie wspomnienia jeśli chodzi o prowadzenie realu w tabeli :D:D:D

0

dobra jest - 6.... jedziemy dalej :)

0

gdzie ten COE??? chętnie teraz po nim pojeżdżę :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?