prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
teraz przetrwać i jeszcze jedną im wpierdzielić :)
0
markus32
wierzę bo widzę jak grają
0
uartur991
stary to bardzo mi przykro bo z takim poziomem wiary w zwycięstwo przegrałbyś chyba każdą możliwą ligę...bez urazy ale tak to odbieram bo widzę jak od kilku dni już piszesz że lepiej nastawić się na porażkę i że nie ma szans albo żeby się nie łudzic.
0
markus22
nie chrzań chłopie tylko poczekaj aż się ten mecz skończy
0
u99artur1
no to może lepiej zobacz jak gra Atletico to może nabierzesz trochę więcej pozytywnego nastawienia
0
juliancarax
mi też się to rzuciło w oczy. W ogole sedzia pozwala na dosc duzo. dal tylko jedna zolta. czy ktos wie czy Alonso tak samo brutalnie gral w liverpoolu??
0
Co ten bramkarz Atletico zrobił ?? no cóż trudno... dobrze grają może wyrównają. Pomijając formę samego realu Casillas też jest ostro pod formą...co mnie niezmiernie cieszy :)
0
wkurzają mnie takie bzdurne artykuły. to nie prawda że sędziowie mylą się tylko w meczach Barcelony. W ten weekend w lidze angielskiej też przydarzyło się parę ładnych oszustw. i jakoś o tym się nie piszę. a te nędzne wypociny maja na celu tylko nakręcać spektakl z sędziowaniem.
poza tym nie widać z tego ujęcia czy piłka w całości przekroczyła linię. więc dla tego kto nie ma wątpliwości i napisał ten artykuł wyrazy ogromnego współczucia.
0
gość już jest po 70tce i zaczyna tracić świadomość... no ale jak się promuje Lejsy nie powie że bardziej smakują mu Czitosy... burak się z niego zrobił
0
świetny mecz. Nie uważam że to był spacerek bo getafe dobrze broniło. Alexis w środku gra naprawdę powalająco. i jaki to miły widok zobaczyć obronę z samych wychowanków (oczywiście Masche i Alves rządzą ) i ten Puyol w obronie i pod polem karnym przeciwnika. POEZJA!!!! :)
0
zobaczymy jak jutro krystyna zagra pod presją :D:D:D
0
pytanie: czy getafe oddało chociaż jeden strzał?
0
Szpenio
klikniesz na link to sam odpali... tylko musisz powiedziec windowsowi zeby zaufal :)
0
Pedro, Messi, Alexis i Cuenca... oj będzie się działo :)
0
powiem tyle...Pep wie najlepiej !!!!
0
oby tylko nie pozwolił na brutalną grę realu a liniowi nie zapomnieli oczu wziąć na ten mecz i będzie ok.
0
gut
i jeszcze może cr7 w obronie ... co za kretyn
0
minusujący frajerze madrytu wypowiedz się a nie tylko minusy wciskasz :)
0
będzie 3-1 lub 2-1. Wydaje mi się że mogą nam coś wcisnąć. Pep da odpocząć Pique i Alvesowi więc obrona nie będzie w pełnym składzie.
0
bodżer
ja też liczę na remis. co by nie mówić real jest silny a statystyki są jakie są.
Ucieszy mnie remis i wtedy tylko czekam na GD i spełniającą się wizję w której Barca wyprzedza real po wygranym meczu na Camp Nou :)
0
ale Pep zajebiście rozgrywa to wszystko. wydaje mi się że real jest tak szczęśliwy z tego że prowadzi w lidze i ze tak bardzo są pewni siebie że faktycznie słowa Pepa sprawią że się rozluźnia i dadzą ciała. oczywiście ma też rację że wygrać 15 spotkań z rzędu będzie ciężko. Ale to samo dotyczy Realu. To nie będzie łatwe wygrać wszystko do końca sezonu. Tym bardziej ze teoretycznie mają gorszy kalendarz spotkań :)
0
jak mnie już to nie obchodzi co ten madryt tam sobie wymyśla!
0
hehe to jest główny aktor tego sezonu.....
0
jak Barca wygra GD i ligę to chyba będę imprezował przez tydzień :)
0
szymek9
jestem pewny ze jak ktos chce obejrzec to wie o tym meczu...nie jaraj sie tak...to tylko mecz realu
0
szymek9
kibice mogą być... nie ważne jakiego klubu. choć dla mnie to dziwne że fan innego klubu niż Barcy wchodzi tutaj. jak chce pogadać o piłce nożnej ogólne to niech znajdzie takie forum. ale skoro już są to niech będą... wkurzaja tylko prowokatorzy. tego nie trawie.
0
szymek9
raczej nie ... to strona Barcy!
0
polecam sopcast i stronke meczenazywo.pl lub *.eu
0
balotelli to jednak tępy jest...
0
Xavi6
umiejętności ma ale przez że jest jaki jest nie gra tak jakby mógł .