0

teraz przetrwać i jeszcze jedną im wpierdzielić :)

0

markus32
wierzę bo widzę jak grają

0

uartur991
stary to bardzo mi przykro bo z takim poziomem wiary w zwycięstwo przegrałbyś chyba każdą możliwą ligę...bez urazy ale tak to odbieram bo widzę jak od kilku dni już piszesz że lepiej nastawić się na porażkę i że nie ma szans albo żeby się nie łudzic.

0

markus22
nie chrzań chłopie tylko poczekaj aż się ten mecz skończy

0

u99artur1
no to może lepiej zobacz jak gra Atletico to może nabierzesz trochę więcej pozytywnego nastawienia

0

juliancarax
mi też się to rzuciło w oczy. W ogole sedzia pozwala na dosc duzo. dal tylko jedna zolta. czy ktos wie czy Alonso tak samo brutalnie gral w liverpoolu??

0

Co ten bramkarz Atletico zrobił ?? no cóż trudno... dobrze grają może wyrównają. Pomijając formę samego realu Casillas też jest ostro pod formą...co mnie niezmiernie cieszy :)

0

wkurzają mnie takie bzdurne artykuły. to nie prawda że sędziowie mylą się tylko w meczach Barcelony. W ten weekend w lidze angielskiej też przydarzyło się parę ładnych oszustw. i jakoś o tym się nie piszę. a te nędzne wypociny maja na celu tylko nakręcać spektakl z sędziowaniem.

poza tym nie widać z tego ujęcia czy piłka w całości przekroczyła linię. więc dla tego kto nie ma wątpliwości i napisał ten artykuł wyrazy ogromnego współczucia.

0

gość już jest po 70tce i zaczyna tracić świadomość... no ale jak się promuje Lejsy nie powie że bardziej smakują mu Czitosy... burak się z niego zrobił

0

świetny mecz. Nie uważam że to był spacerek bo getafe dobrze broniło. Alexis w środku gra naprawdę powalająco. i jaki to miły widok zobaczyć obronę z samych wychowanków (oczywiście Masche i Alves rządzą ) i ten Puyol w obronie i pod polem karnym przeciwnika. POEZJA!!!! :)

0

zobaczymy jak jutro krystyna zagra pod presją :D:D:D

0

pytanie: czy getafe oddało chociaż jeden strzał?

0

Szpenio
klikniesz na link to sam odpali... tylko musisz powiedziec windowsowi zeby zaufal :)

0

Pedro, Messi, Alexis i Cuenca... oj będzie się działo :)

0

powiem tyle...Pep wie najlepiej !!!!

0

oby tylko nie pozwolił na brutalną grę realu a liniowi nie zapomnieli oczu wziąć na ten mecz i będzie ok.

0

gut
i jeszcze może cr7 w obronie ... co za kretyn

0

minusujący frajerze madrytu wypowiedz się a nie tylko minusy wciskasz :)

0

będzie 3-1 lub 2-1. Wydaje mi się że mogą nam coś wcisnąć. Pep da odpocząć Pique i Alvesowi więc obrona nie będzie w pełnym składzie.

0

bodżer
ja też liczę na remis. co by nie mówić real jest silny a statystyki są jakie są.
Ucieszy mnie remis i wtedy tylko czekam na GD i spełniającą się wizję w której Barca wyprzedza real po wygranym meczu na Camp Nou :)

0

ale Pep zajebiście rozgrywa to wszystko. wydaje mi się że real jest tak szczęśliwy z tego że prowadzi w lidze i ze tak bardzo są pewni siebie że faktycznie słowa Pepa sprawią że się rozluźnia i dadzą ciała. oczywiście ma też rację że wygrać 15 spotkań z rzędu będzie ciężko. Ale to samo dotyczy Realu. To nie będzie łatwe wygrać wszystko do końca sezonu. Tym bardziej ze teoretycznie mają gorszy kalendarz spotkań :)

0

jak mnie już to nie obchodzi co ten madryt tam sobie wymyśla!

0

hehe to jest główny aktor tego sezonu.....

a podobno to Barcelona symuluje....żal Realu

0

jak Barca wygra GD i ligę to chyba będę imprezował przez tydzień :)

0

szymek9
jestem pewny ze jak ktos chce obejrzec to wie o tym meczu...nie jaraj sie tak...to tylko mecz realu

0

szymek9
kibice mogą być... nie ważne jakiego klubu. choć dla mnie to dziwne że fan innego klubu niż Barcy wchodzi tutaj. jak chce pogadać o piłce nożnej ogólne to niech znajdzie takie forum. ale skoro już są to niech będą... wkurzaja tylko prowokatorzy. tego nie trawie.

0

szymek9
raczej nie ... to strona Barcy!

0

polecam sopcast i stronke meczenazywo.pl lub *.eu

0

balotelli to jednak tępy jest...

0

Xavi6

umiejętności ma ale przez że jest jaki jest nie gra tak jakby mógł .

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?