0

ciapciak
kurde...faktycznie ma 27...mój błąd... na szczęście na korzyść Messiego :)

0

MelonFCB
Pedro musi grać...może na końcówkę sezonu złapie rytm. Jedna dwie bramki i się odblokuje. Poza tym widać u niego dużą chęć gry. Tello myślę że lepiej wygląda na tle zmęczonego rywala...w sumie ciekawe jakby zagrał od początku.

0

przestańcie porównywać Ronaldo i Messiego bo to nie ma sensu. Poczekajmy aż zaczną się zbliżać do zakończenia kariery i będzie można ładnie podsumować...zdobyte bramki, asysty !!!karne!!! , zdobyte nagrody drużynowe i indywidualne. Chłopaki nie mają jeszcze 25lat.

A jeśli już się uprzeć to niedawno była przyznawana złota piłka. Przyznawana m.in. przez innych piłkarzy i trenerów. Tyle w tym temacie.

0

Kam11

11 to Twój wiek???
przenieś się na stronę ŻAL.PL

0

a w kwestii porównywania poziomu lig kwestia ligi niemieckiej została dzisiaj jasno przedstawiona :)
czekamy na kolejnych :)

0

to sobie chłopaki postrzelali :) Brawo Messi i brawo Tello!!!

Visca El Barca.

0

po wczorajszym meczu Arsenalu wolałbym żeby chłopaki nie wyszli z takim nastawieniem jak Milan. Na szczęście gramy u siebie :)

będzie 2-1 albo 1-1
Visca El Barca

0

w ostatnim meczu realu pojawiło się kilka komentarzy na stronie Barcy odnośnie dziecinnego zachowania Ronaldo... generalnie nie obchodzi mnie zachowanie tego gościa i WIEM.... to jest strona Barcelony ale ten filmik mnie tak śmieszy że nie mogę się powstrzymać :D:D:D



Visca El Barca

0

bravo Espanyol !!! co za żenada.........

0

Mani3k
ja nie mówię jaka taktyka byłaby odpowiednia i która przyniosłaby więcej bramek. Mówię tylko że nie ma co gdybać bo tak czy siak Espanyol gra jak banda dzieci.

0

spójrzmy prawdzie w oczy... Espanyol gra słabo, mieli extra motywacje na Barcelonę a do tego nasza drużyna nie gra wybitnego sezonu w lidze.
oczekujecie że Espanyol postawi autobus przed polem karnym? jakby tak zrobili i Real by strzelił to narzekalibyście że nie atakowali.
no i nie ma mowy o podkładaniu się... takie teorie to już prawdziwa głupota... ale grają jak ostatnie ofermy...obu tych bramek można było uniknąć przy odrobinie determinacji...

0

kuzwa co gra ten pieprzony Espanyol??? Real nie gra najlepiej ale to co oni robią to prawie jak oddanie meczu walkoverem. nawet nie próbowali zablokować Khediry!!!
szkoda... myślałem że Espanyol coś pogra a tu chłopaki obijają się o siebie w środkowej strefie boiska:(
no i trzeba powiedzieć jedno. Patrząc na to jak biegają piłkarze Realu widać że Nasi mają 3 sezony gry w piłkę za sobą a Real miał 3 lata wakacji.....

0

już przestał nim być...

0

lolik55

nie przepraszaj tylko nie spamuj. jak ktoś będzie chciał znaleźć to forum i sobie na nim podyskutować to znajdzie!!!!

0

rdZ
zgadzam się. wyższa ocena dla Mashe!!!!!!

0

FC1899Barca danie191

oni od 3 lat grają na najwyższych obrotach i to na wszystkich frontach. nic dziwnego że są zmęczeni. to musiało w końcu przyjść, nie są młodzi. Nie wróżyłbym im końca i nie szukałbym następców. Trzeba im dać po prostu odpocząć. Pep to wie, dlatego rotacja w składzie jest tak duża. niestety prawda jest taka że kadra powinna być trochę szersza. I tutaj bym raczej oczekiwałbym zmian. przy paru kontuzjach i przemęczeniu widać to jak na dłoni.

0

Uważam że Abidal powinien mieć jednak 5. Może i grał pewniej od stoperów ale przetrzymywanie piłki w obronie i częste wybijanie jej pod nogi rywali sprawiało że mogło być groźnie pod bramką. czasami mógłby po prostu wybić piłkę a nie na siłę próbować ją utrzymać. Kilka strat w obronie było jego winą. A przy takim wyniku jak 1-1 nie było to zbyt rozsądne.

0

Mati
no dobra ale to chyba jedyny wyjątek :)

0

dajcie link do strony z przepisami....

0

jeśli ktoś zachował się zgodnie z przepisami to jak może się zachować NIE FAIR???? WTF????

0

niech Ci co będą minusować najpierw obejrzą powtórki i przeczytają zasady.
zresztą od paru minusów korona mi z głowy nie spadnie. Po prostu bronię swego poglądu.

0

Ciosu
niestety RACJA!
Sama bramka zdobyta przepisowo i przepięknie. Wykorzystał nieuwagę przeciwnika no i genialnie uderzył.
Ale faktycznie błąd tkwi w samej decyzji arbitra o rozegraniu bez gwizdka. W takiej sytuacji normalnie sędzia pozwala ustawić mur itp. Dziwne że część ludzi tego nie kuma (Franc) Podejrzewam że gdyby ktoś nam tak strzelił bramę inaczej niektórzy by się wypowiadali.

0

cymek
no cos się dzieje z sedziowaniem ogolnie w lidze hiszpanskiej.... coz trzeba po prostu grac.

0

Burza
wyluzuj stary nie napisałem tego by po Tobie pojechać tylko niefortunnie napisałeś:) nie spinaj się tak to był żart! :)
i nie ..... nie pisałem po sobie!

0

Geble
a czy sanki to nie jest wejscie dwiema nogami wyprostowanymi w przeciwnika???

0

burza
Ty chyba sam byłeś atakowany z tyłu na pełnej szybkości :D
nieee sory taki żarcik....bez urazy! :)
nie był to taki pefidniak z tyłu... mimo wszystko nadal będę się upierał że to nie było na czerwień...zresztą sędzia też tak uważał...poszła żółta więc może skończmy dyskusję :)

0

u99artur1
no masz racje.... ale to nie było na czerwień

0

Geble
no ale to jest istotne...rozgraniczyc intencje zawodnika. Chcesz powiedziec ze kazdy nie trafiony wslizg to czerwien??? bo generalnie każdy wslizg moze sie skonczyc zlamaniem nogi.

0

u99artur1
tak samo jak niepoważne jest by ryzykować swoimi nogami by wywalczyć czerwień dla przeciwnika tak samo chyba jasne że taki piłkarz jak fabregas nie będzie tak bez sensu atakował drugiego piłkarza.
poza tym obejrzyj sobie filmik .... ja się nie domyślam że Fabregas atakował piłkę. To widać na filmiku! On robi wślizg a Juanfran.... nie wiem może próbuje zastawiać piłkę...nie wiem. Ale Fabs nie celuje w nogi to jest pewne!

0

juanfran widział ze bedzie wslizg i w ostatniej chwili robi krok w strone Fabregasa (i nie chodzi o zasłanianie piłki)...poza tym sam atak był na pilke a nie w nogi i jak dobrze sie przypatrzysz to widać że trafia zupełnie przypadkowo kolanem w ochraniacz

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?