0

geble...
to nie było na czerwień... obejrzyj powtórki, szczególnie te w zwolnionym tempie

0

Blaugrana7
no ja też wierzę że mimo wszystko Real da ciała w końcówce a Barca dogra swoje do końca. Faktycznie szpaler na CN nie byłby dla mnie czymś miłym. I ciężko coś takiego było by przełknąć. Tym bardziej że to pewnie jedyne trofeum Realu w tym sezonie i poza PH pierwsze znaczące trofeum od 4 czy 5 lat. więc hołd Barcy która w ostatnich 3 latach wygrywała wszystko byłby raczej czymś dziwnym..... i to nawet nie chodzi o przegranie ligi i ewentualne okoliczności (sędziowanie) tej przegranej. ta drużyna dała tyle radości i wygrała tyle że nawet się tym nie przejmę. Tylko wiem że Real nigdy by się nie zdobył na taki gest i składanie hołdu komuś takiemu....to jednak gryzie....dlatego wolę wierzyć że jeszcze to wygramy i że do ostatniej kropli potu będzie walka... może gdyby chłopaki obejrzeli filmik że szpaleru kilka latem wstecz nabraliby więcej sił :P bo mnie ten obrazek podnosi tak adrenalinę że chętnie bym zagrał za Valdesa na brameczce :D:D

0

a jest jakiś link tych fauli z meczu real rayo?

0

u99artur1
mecz z sevilla tak ale reszta?
Espanyol na wlasnym stadionie wiec moze nie bedzie az tak ciezko...
Levante moze i jest wysoko ale w tabeli ma 20pkt straty....wiec raczej zespol jednego sezonu ktory sie konczy :)

blaugrana7
no ja mówię raczej o osobach typu u99artur który kibica wierzącego w zwycięstwo nazywa fanatykiem.
Dobrze że Pep zdejmuje presję i określa priorytety ale wydaje mi się że kibice powinni być ostatnimi którzy mówią.... "o kurde ale mi ulżyło że on w końcu powiedział że nie wygramy". W zasadzie po co wychodzić na boisko skoro się tak myśli??? i jestem pewny że nie o taki efekt jemu chodzi. A widzę że połowa ludzi na stronie cieszy się że Pep powiedział że przegraliśmy ligę.

0

ja pierdzielę ale z Was kibice!!! Poddaliście już ligę więc pewnie jak byście przyszli na mecz Barcy to trybuna by milczała. Pep może być realistą ale kibice nie mogą tracić wiary. Zakładając że wygramy mecz z Realem strata wynosi 7 punktow co w 14 kolejek jest do zrobienia szczególnie w końcówce sezonu. My już nie mamy zbyt wielu ciężkich spotkań. Real ma parę ciężkich spotkań.
Pep zdejmuje presję z swoich piłkarzy ale chce też w ten sposób zmniejszyć motywację Realu.
Liga będzie przegrana jak nie będzie już matematycznych szans na dogonienie Realu.
Z taką mentalnością jak niektórzy tutaj, ta drużyna nic by nie wygrała!!!

Visca El Barca!

0

heh... no to czekam na mecz reważnowy :D:D:D:D zobaczymy co się stanie :D

0

dzisiaj zobaczymy mocny skład Barcy :)
Może to nie dobrze ale mam nadzieję że nie zagra dzisiaj Pique... może i nie ma obniżki formy ale koncentracja ostatnio na pewno nie jest na jego najwyższym poziomie.
Czekam na zwyciestwo!!!:)
Visca El Barca!!!!!!!!

0

kurde... wszyscy są pewni że on kontrakt podpisze tylko ta pieprzona prasa robi ze wszystkiego sensacje i teraz aż wszyscy umrzemy ze zmęczenia tematem będą o tym pisać...

0

dobrze ze to jednak nie tak grozny uraz jak się spodziewano. najlepsze ze na onecie napisali ze Busi opuscil boisko ze zlamaniem otwartym:)))) i ten artykul nadal tak jest:)

0

od kiedy remis na stadionie Walencji to porażka????
Od kiedy remis w dwumeczu ( na stadionie przeciwnika ) to porażka????
trochę co niektórym się w głowach poprzewracało!!!!!!!!!
Barca dla prawdziwych fanów!!!!!

Visca El Barca!!!!

0

trochę słabo.... ale trzeba grać i wygrać!!!!!!!

0

widać jedynie że polityką Barcy jest po prostu nie patrzeć na grę sędziów tylko grać. Nawet jeżeli sędzia się myli to Pep nie chce się tym tłumaczyć. Oczywiste jest więc jaka jest polityka Realu. Czyli wszystko zwalać na sędziego nawet jeżeli gwizdał dobrze. ale co to za polityka???? jeden wielki żal i wstyd!!!!

0

weźcie tego idiotę mediapunta wyrzućcie.... kurde gościu jak ktoś będzie chciał sobie popatrzeć na pewno znajdzie tą stronę .... co za debil!!!!!

0

vesp3r28,

człowieku obejrzyj powtórki... na youtube masz tego pełno!!!!!
nawet madryckie gazety w analizie uznały decyzję za słuszną.
Uzyskał dzięki swojemu zagraniu lepszą pozycję do piłki. To jest faul. Nie ważne czy się przewrócił czy gdyby ustał. BYŁ TO FAUL!!!

0

I połowa w wykonaniu Barcy całkiem całkiem... mieliśmy sporo szczęścia. Świetna asysta Messiego i ładnie piłeczka naszła Daniemu.
Druga połowa to jeden wielki bałagan w działaniach Barcy.
Real strzelił bramki po dwóch NASZYCH błędach. Najpierw schrzanił Puyol z Abidalem a potem Pique który po prostu za grę w tym meczu chyba powinien usiąść na ławę i przemyśleć parę spraw. Bo to co on w tym meczu wyrabiał to jakaś padaka.
A Pinto mimo kilku świetnych instynktownych interwencji niestety.... nie ten wiek i nie ta klasa. On nie ma już refleksu. Może i obrońcy popełniali błędy ale nie można kłaść się przy pierwszym zwodzie piłkarza. Nie można też stać bezczynnie kiedy rywal sobie podbija piłkę kolanem w odległości 2 metrów.

0

fanrealu90

oczywiście że nie wszystkie. ale część myślę że tak. I to są niezaprzeczalne fakty historyczne. Natomiast teoria podarowania ligi mistrzów Barcelonie przez UEFA jest stworzona przez frustratów z Madrytu i Chelsea którzy ładują w swoje drużyny miliony i nie mogą się pogodzić z dominacją Barcelony w ostatnim czasie. Co zresztą rozumiem bo mi też nie było łatwo kiedy Real wygrywał z Raulem LM. Ale nikt wtedy nie kwestionował tych wygranych by odciągnąć uwagę od własnej porażki.

co do osiągnięć Pepa to wystarczy że poruszyłeś temat długości stażu i wystarczy. OK może wygrywa tylko w hiszpanii ale zauważ że to jego pierwsza drużyna którą powadzi ( poza niższymi kategoriami drużyn Barcy ). Tutaj jakby porównywanie z Mou nie ma w ogóle sensu.

Natomiast polityka Realu tak naprawdę nie istnieje. ładują tyle kasy ile się da. Nawet chyba nie specjalnie negocjując transfery. To żadna polityka. Tylko prawię wręcz czysty strzał. Wystarczy przyjrzeć się transferom DO i Z Realu.

podobno dobrze jest zakończyć wypowiedź pytaniem więc może odpowiedz....
po co wchodzisz na stronę Barcelony?

0

kantyman

no właśnie jest tak że nie wiem czy karny był czy nie był... ciężko jednoznacznie ocenić dlatego napisałem jak napisałem na naszej stronie...

tacy kibice są niestety i masz rację ale ja do nich nie należę. szkoda że tak wrzucasz mnie do jednego wora z takimi kibicami bo miałem nadzieję naprawdę dowiedzieć się co ludzie myślą o tej sytuacji a zamiast tego musiałem tracić czas na tłumaczenie Ci tego wszystkiego.

pozdr
Visca El Barca

0

fanrealu90
nie podważam osiągnięć Mou tylko bronię Pepa...
a widzę i historii swojego klubu nie znasz skoro nie wiesz jak te puchary i mistrzostwa były wygrywane :D

szkoda z Tobą gadać skoro nawet nie wiesz komu kibicujesz. idź pogadać sobie z fanami realu a siedzisz jak idiota na stronie przeciwnej drużyny.
w umowie ACTA powinien znaleźć się zapis odnośnie Twojego udzielania się na tej stronie :D:D:D

0

fanrealu90

to że guardiola ma krótki staż jest raczej zaletą. bo w tak krótkim czasie zdobył tyle trofeów. A Mou ile pracował na swoje sukcesy.... poza tym Mou kształcił się w Barcelonie więc .....
najemnictwo Villi - nieprawda

co do polityki klubów:
trofea Barcelony - pucharek króla Realu i mnóstwo kasy wyrzuconej w błoto na żel dla Ronaldo :)

0

kantyman

to był mój chyba pierwszy post od pojawienia się tego newsa a Ty od razu wrzucasz mnie do wora hipokrytów. żebym chociaż na wyzywał sędziego.... a ja tylko spytałem co ludzie sądzą o danej sytuacji i porównać ze swoimi odczuciami o których nawet nie wspomniałem słowem!!!
Jak masz spinę na tym punkcie to g.... mnie to obchodzi. a hipokryzji w tym wypadku radzę poszukaj w swoim podejściu do sprawy.

0

kantyman

ja tylko pytam co sądzicie o karnym? nie wyraziłem nawet swojej opinii na ten temat. więc bardzo proszę wstrzymaj się z tymi określeniami ("hipokryci" ) bo wyciągasz zbyt daleko idące wnioski.
wiem że trzeba się skupić na sobie i że Barca musi grać dalej i po prostu wygrywać. Ale nie patrzeć na to co robi Real jest dopiero wtedy słuszne gdy jest się na szczycie tabeli człowieku!!!! a na razie trzeba mieć nadzieje że oprócz tego że będziemy wygrywać to Real musi się potknąć i tyle. To są fakty a nie hipokryzja!

0

mam nadzieję że wlepimy Realowi parę ładnych bramek w środę bo niestety w lidze ciągle wygrywają... idealny moment na podcięcie skrzydeł największemu rywalowi...

oglądałem powtórki z meczu Real Athletic.... co myślicie o pierwszym karny dla Realu???

0

dlaczego tak nisko messi ?????? przecież był aktywny cały mecz.... do tego genialna asysta rozstrzygająca mecz.
poza tym zupełnie nie rozumiem wyższej oceny dla Alexisa. . Fakt Alexis może był widocznym piłkarzem ale szczerze mówiąc gdybym miał wybierać wolałbym mieć piłkarza który "spaceruje" bo boisku ale przyczynia się do strzelenia bramki niż piłkarz który tylko dryblował, lądował na spalonym lub tracił piłki.

0

a są gdzieś powtórki zwodów Busiego i Abidala w końcówce ???

0

hehehe... chciałbym tylko podkreślić że za kadencji Pepa Barca zrównała się w statystyce zwycięstw w bezpośrednich starciach z Realem. Od wczoraj jest 86-86 :) w środę możemy pognębić real jeszcze bardziej :)

0

pamietam tez świetną akcję CR7 i jak Alexis wybił mu piłkę pod polem karnym cofając się do defensywy:) dużo pracy wykonał:)

0

Alexis zagrał świetnie, trochę szczęścia i strzeliłby piękną bramkę. Dużo dryblował i kilka razy postraszył.

0

szkoda gadać o grze RM. Barcelona wygrała i to znowu na Bernabeu. Niech Real robi co chce.... Barca gra w piłkę i wygrywa. To jest najważniejsze!!!

Visca El Barca!!!!!!!!

0

Pep geniusz footballu...........Pepe idiota!!!!!!!!!! Visca El Barca!!!!!!!!!!!!

0

powiem tyle apropos komentarza na SportKlubie.... użyłem "zieleni radości" i to jest najlepszy kabaret na świecie!!!!!!!!!:D:D:D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?