0

Cuenca gra takie NIC że aż się dziwie... chciałbym żeby go Pep zmienił...

0

@malinaa10
powiedziałem na razie :) mam nadzieję że tak zostanie.

0

i trzeba przyznać że sędzia mimo że z madrytu na razie 0 błędów :)

0

no ja pierdole!!!!!!!!!

0

przydałby się Pique że by kryć to wielkie coś co biega pod naszym polem karnym :)

0

ilu tu trenerów się wypowiada......szok...

0

konrad794
umiejętności i potencjał Ronaldo ma. Jednak strzela te bramki jakoś...pomijając nawet te karne i tak jest lepszy niż większość piłkarzy La Liga. ale jak dla mnie to niestety on zawsze był taki sam...po prostu inny klub, inny poziom (na korzyść ManU)
mimo że generalnie za nim nie przepadam to w ManU przynajmniej go jakoś trawiłem :)
no ale szanuję Twoją opinię. grunt to zdrowe podejście mimo wszystko.

0

konrad784
Obecny real to nie to samo co za czasów Raula. Tamtą drużynę szanowałem...teraz...po tych kilku GD jakoś nie bardzo jestem w stanie.
No a sędziowie to nie wiadomo...może nie widział, może nie był pewny a presja jest ostatnio wielka, może ktoś tym kieruje...? nie wiemy i ciężko oceniać. dla mnie rozwiązaniem jest video. kończy wszystkie dyskusje.

0

konrad794
p.s. no i nareszcie ktoś z normalnym poczuciem humoru...

0

konrad794
no co by nie mówić...Villa to Villa...dla niego najważniejsze by się pozbierał na Euro...a jak uda się jeszcze pograć dla Barcy w tym roku też będzie super. I muszę przyznać że czasami faktycznie brakuje tego zejścia do środka z lewej strony ekranu :)

0

konrad794
co na to jego żona? :D

0

N20
jestem innego zdania...hipokrytyzm?????? a jeśli nadal twierdzisz że nie potrzebujesz to chociaż sprawdź pisownie w jakimś edytorze tekstu.
Nie mam nic do Ciebie ale to to Ty wychodzisz na idiotę a z taką etykietką zawsze w dyskusji jesteś przegrany :)

0

N20
!!!!!!!!wziąłem!!!!!!! człowieku

0

już widzę te nagłówki.... Ronaldo ustanawia rekord zdobytych bramek w drugiej lidze :D

0

alcantara
ojjjj nawet przeszło mi to przez myśl... to by było chyba spełnienie wszystkiego. Real w drugiej lidze :) hahahaha RONALDO w drugiej lidze :D:D:D

0

FanRealu
A jak wygra PH to oznacza koniec? skoro dla fanów realu oznaczało początek?
i nie pakuj jakiś dziwnych ideologi o wolnym internecie do footbolu. Piłka stała się na tyle szybka i wkroczyła na tak wysoki poziom że konieczne jest wprowadzenie technologii. Przecież wiadomo dlaczego FIFA nie chce wprowadzić powtórek.... KASA... nagle może się okazać że parę wyników mogłoby wyglądać inaczej i pewni ludzie mocno stracą(prawa do transmisji, sponsorzy). A taki głupi dziad jak Platini a wcześniej Blatter wszystko kontrolują. Para koleszków...
tu wszyscy myślą że chodzi o wygranie mistrzostwa hiszpani...Barca czy Real...Real czy Barca. Tak naprawdę chodzi o to że za tym wszystkim idą dużo większe pieniądze... a kibice cierpią bo im się wydaję że to zwyczajnie cierpi piękno footballu...którego już przepraszam, momentami nie widać. od chwili kiedy pojawili się na świecie piłkarze typu D. Beckham którzy są maszynkami do robienia kasy bez kopania piłki...

0

FanRealu
Odlicz epokę gen.Franco w tych swoich tytułach... by the way...

a o kompleksie mówię właśnie o ostatnich 3,4 latach a szczególnie za czasów Mou. A o końcu będzie można powiedzieć kiedy nie wygramy ani jednego tytułu. w tamtym sezonie udało się realowi urwać jeden i jakoś katastrofy nie ma :)

0

dajcie spokój z tym realem i sędziowaniem. Jest jak jest. Klub zrobi swoje, każdy widzi co się dzieje i w końcu to do wszystkich dotrze. Nawet do kibiców Realu którzy teraz po prostu cieszą się że moją szansę coś wygrać.

To real ma kompleks Barcelony...nie na odwrót więc po co w ogóle o tym gadać.
Visca El Barca!!!

0

drodzy moderatorzy... AYBARCA.... zróbcie coś z gościem bo aż szkoda odpisywać na te prowokacje a na niektóre teksty po prostu nie da się nieodpowiedzieć.

0

Aybarca
no to wyraziłeś swoją opinię więc "idź sobie"

0

Aybarca
żałosna prowokacja.....

0

@ishotthesheriff
no dla mnie to było genialne wejście rezerwowego... jak Tello wchodzi z ławki to wiadomo że będzie się coś działo. Inni też mieli straty, inni też nie wykorzystali sytuacji. Mimo wszystko jak na rezerwowego dla mnie zagrał idealnie. Nikt przecież nie oczekuje że taki młodziak strzeli hat-tricka wchodząc z ławki i będzie miał 100% skuteczności. Nawet Messi jej nie ma.
Dlatego wydaje mi się że mógłby dostać 9. Nie upieram się ale nadal twierdzę że on daje najlepsze zmiany jakie ostatnio widziałem w Barcelonie.

a Pedro to kwestia ogrania faktycznie. Wydaje mi się też że obniżka formy Pique to jest kwestia tego że w tym sezonie nie gra tyle co wcześniej. No ale tu wchodzi jeszcze w grę zmęczenie i sama taktyka Pepa. Gdyby przeniósł Pedro do rezerw mogło by to podziałać na niego nieco dołująco. Dobrze że Pep daje mu pograć ze słabszymi od samego początku. może na końcówkę sezonu się odblokuje.

0

Tello 9 - czego można oczekiwać od rezerwowego jeśli nie tego czego właśnie dokonał Tello. To młody piłkarz a wszedł z ławki i w 100% wypełnił swoją rolę. Może nie strzelił jednej "sam na sam" ale za to ciągle uciekał obrońcom na lewej stronie i ciągle stanowił zagrożenie.

Pique 6 - w samych pierwszych 20 minutach zauważyłem dwa błędy które mogły się skończyć groźną kontrą lub akcją bramkową. Przy bramce dla bayeru znowu pokazał że coś jest nie tak z jego koncentracją. poza tym paru błędów w ustawieniu i trochę niepewności w wyprowadzaniu piłki też można było się popatrzeć Poza tym nie sądzę by zagrał lepiej od Adriano który ze względu na ofensywną rolę Alvesa musiał się trzymać jednak bardziej z tyłu. A tam jak sama redakcja wspomniała skutecznie pracował.

Mam nadzieję że taka argumentacja jest dość przekonująca.
Czy ktoś był świadkiem tego jak ocena zostaje zmieniona pod wpływem opinii ludzi z forum???

0

pierwsze nagranie na stronie to ręka Ramosa. dobra powtórka i jakość.

http://goalshighlights.com
to nie spam

0

grzywien???

0

wzniósł drużynowy :) czego nasz grubasek Ronaldo nie osiągnął :)

0

Joseph_Guardiola
Ja już przestałem się kłócić z tymi co non stop szukają zaczepki tekstami typu "kto z nich jest lepszy?". Mi wystarczy jedno....kto zdobył ostatnie 3 złote piłki???

0

kacperowski
tu niektórzy nie mają poczucia humoru tylko od razu się napinają...zaraz zobaczysz co się będzie działo... pojawią się znawcy humoru i z jednego małego komentarza ( tego pewnie też ) zrobi się wielka dyskusja:)

0

...nie kumam ludzi którzy wchodzą i minusują komenty tylko dlatego że ktoś miał poczucie humoru i dopatrzył się dwuznaczności w tym zdjęciu. rozumiem gdyby np. jakiś fan Realu zaczął faktycznie prowokować itp....
zdjęcie faktycznie trochę śmieszne :) A w tym ile Messi strzela bramek faktycznie można się pogubić...tyle tego wpadło :)

0

ma ktoś zdjęcie Pepa z debiutu??? :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?