0

fan2010
można bo grają i nie kopią po nogach jak zwierzęta z madrytu i nie napinają się jak tacy zasrani kibole realu jak ty

0

jest jakis link do konferencji albo do powtorek??

0

ja bym sie tak nie jarał tym wynikiem. w prawdzie widziałem tylko drugą połowę ale było widać że real też potrafi przycisnąć. po bramce na 1-1 po prostu się cofnęli ale to był błąd Mou. Oszczędza drużynę na GD bo wie że nie mogą dostać w tyłek na CN. grają jeszcze u siebie i wystarczy im 1-0. mam nadzieję że bayern nie będzie się po prostu bronił tylko wdepcze ich w ziemie ale na razie jeszcze nie skakałbym z radości.
trzymam kciuki za jutrzejszy meczyk naszych :)
Visca el Barca

0

każdy dzisiaj widział jak real się zachowuje jak dostają w tyłek. nie wiem czy jest jakiś jeszcze klub który robi tak samo...ostatnio podobno Korona Kielce ledwie dotarła do zakończenia meczu bo w meczu padło 17 żółtych i 3 czerwone. więc real to chyba ten poziom zachowania bo nic innego mi nie przychodzi do głowy. szkoda tylko że im na to pozwalają. żenada w 100%!

0

jest jakiś link do konferencji??

0

hagie
co nas obchodza te komentarze???!!!! jak ktos bedzie chciał to sobie poczyta !!!

0

i niech tylko Mou zacznie pieprzyc ze sedziowie mu nie pomagali...powinna byc czerwien...

0

ale szmata Casillasa....taka piłe na 5 metr wpuścić :) oby tak chłop zagrał w sobotę :)

0

znowu po farcie ....

0

czy ktoś może mi streścić lekko pierwszą połowę???
jak gra real? jak padła brama? bo dopiero z pracy wróciłem ... podobno słobo im idzie :)

0

szacun za te słowa!

0

JustBarca Looky

a sorki....faktycznie w newsie jest napisane... tego meczu niestety nie pamiętam bo miałem jakieś 6 lat :)

0

a o co chodzi z tym Kaiserslautern???

0

JWRJWR

Ciebie ktoś wypaczył

0

cieszyłem się jak dziecko :)

0

nie ważne kto zagra byle wygrali... wydaje mi się że będzie jednak ustawienie 3-4-3 i Guardiola już stawia tylko na atak. to po prostu trzeba wygrać...

0

Busi i Alexis po 9. przecież Busi zdominował środek i robił tam co chciał.
poza tym nie wiedziałem że trzeba strzelić dwie bramki by wskoczyć z 7ki na 8ke. jeśli porównamy grę Alexisa i Cuenci to przepraszam .... ale spora dysproporcja.

0

oby to był powrót strzeleckiej formy... o ile Alexis faktycznie gra ogólnie lepiej to Pedro na razie fartownie - chociaż z drugiej strony może tego właśnie mu brakowało :)

0

barcelonista31

trafiłeś w samo sedno :)

0

cochis
racja...ale ja nie czekam tylko wale w kimono...

to na Levante !!! visca el Barca

0

z innej beczki...levante przegralo ze sportingiem gijon wiec chyba nie sa w najlepszej formie. warto to wykorzystac

0

ischabol
ja chętnie poleję jak real skonczy sezon na drugim miejscu :)

0

nie udało się ale real ma jeszcze z kim punkty stracić ...

0

u99artur
no masz rację że się cofnęli ale real też mocno przycisnął po stracie bramki. czepiam się bramkarza bo puścił szmatę z wolnego, dał się przelobować z 20 metrów i jeszcze dostał siatę ( w obu ostatnich przypadkach piła leciała w niego ). można było przynajmniej dwóch uniknąć

0

oddajmy 1% naszego podatku na nowego bramkarza dla Atletico!!!!

0

3 szmata już tego bramkarza....koleś puszcza nawet jak piłka leci w niego...

0

u99artur1
no niestety...ale grali ładnie... nie wiem jak gra Rayo w tym sezonie więc ciężko powiedzieć. tutaj była szansa ale Atletico ma bramkarza z dupy

0

no to dupa... może następni dadzą radę

0

u99artur
przestań smęcić...raz wcisnęli może drugiego wcisną

0

co to kurwa za bramkarz jest???

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?