prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
fan2010
można bo grają i nie kopią po nogach jak zwierzęta z madrytu i nie napinają się jak tacy zasrani kibole realu jak ty
0
jest jakis link do konferencji albo do powtorek??
0
ja bym sie tak nie jarał tym wynikiem. w prawdzie widziałem tylko drugą połowę ale było widać że real też potrafi przycisnąć. po bramce na 1-1 po prostu się cofnęli ale to był błąd Mou. Oszczędza drużynę na GD bo wie że nie mogą dostać w tyłek na CN. grają jeszcze u siebie i wystarczy im 1-0. mam nadzieję że bayern nie będzie się po prostu bronił tylko wdepcze ich w ziemie ale na razie jeszcze nie skakałbym z radości.
trzymam kciuki za jutrzejszy meczyk naszych :)
Visca el Barca
0
każdy dzisiaj widział jak real się zachowuje jak dostają w tyłek. nie wiem czy jest jakiś jeszcze klub który robi tak samo...ostatnio podobno Korona Kielce ledwie dotarła do zakończenia meczu bo w meczu padło 17 żółtych i 3 czerwone. więc real to chyba ten poziom zachowania bo nic innego mi nie przychodzi do głowy. szkoda tylko że im na to pozwalają. żenada w 100%!
0
jest jakiś link do konferencji??
0
hagie
co nas obchodza te komentarze???!!!! jak ktos bedzie chciał to sobie poczyta !!!
0
i niech tylko Mou zacznie pieprzyc ze sedziowie mu nie pomagali...powinna byc czerwien...
0
ale szmata Casillasa....taka piłe na 5 metr wpuścić :) oby tak chłop zagrał w sobotę :)
0
znowu po farcie ....
0
czy ktoś może mi streścić lekko pierwszą połowę???
jak gra real? jak padła brama? bo dopiero z pracy wróciłem ... podobno słobo im idzie :)
0
szacun za te słowa!
0
JustBarca Looky
a sorki....faktycznie w newsie jest napisane... tego meczu niestety nie pamiętam bo miałem jakieś 6 lat :)
0
a o co chodzi z tym Kaiserslautern???
0
JWRJWR
Ciebie ktoś wypaczył
0
cieszyłem się jak dziecko :)
0
nie ważne kto zagra byle wygrali... wydaje mi się że będzie jednak ustawienie 3-4-3 i Guardiola już stawia tylko na atak. to po prostu trzeba wygrać...
0
Busi i Alexis po 9. przecież Busi zdominował środek i robił tam co chciał.
poza tym nie wiedziałem że trzeba strzelić dwie bramki by wskoczyć z 7ki na 8ke. jeśli porównamy grę Alexisa i Cuenci to przepraszam .... ale spora dysproporcja.
0
oby to był powrót strzeleckiej formy... o ile Alexis faktycznie gra ogólnie lepiej to Pedro na razie fartownie - chociaż z drugiej strony może tego właśnie mu brakowało :)
0
barcelonista31
trafiłeś w samo sedno :)
0
cochis
racja...ale ja nie czekam tylko wale w kimono...
to na Levante !!! visca el Barca
0
z innej beczki...levante przegralo ze sportingiem gijon wiec chyba nie sa w najlepszej formie. warto to wykorzystac
0
ischabol
ja chętnie poleję jak real skonczy sezon na drugim miejscu :)
0
nie udało się ale real ma jeszcze z kim punkty stracić ...
0
u99artur
no masz rację że się cofnęli ale real też mocno przycisnął po stracie bramki. czepiam się bramkarza bo puścił szmatę z wolnego, dał się przelobować z 20 metrów i jeszcze dostał siatę ( w obu ostatnich przypadkach piła leciała w niego ). można było przynajmniej dwóch uniknąć
0
oddajmy 1% naszego podatku na nowego bramkarza dla Atletico!!!!
0
3 szmata już tego bramkarza....koleś puszcza nawet jak piłka leci w niego...
0
u99artur1
no niestety...ale grali ładnie... nie wiem jak gra Rayo w tym sezonie więc ciężko powiedzieć. tutaj była szansa ale Atletico ma bramkarza z dupy
0
no to dupa... może następni dadzą radę
0
u99artur
przestań smęcić...raz wcisnęli może drugiego wcisną
0
co to kurwa za bramkarz jest???