0

ale piłeczka od Mascherano mistrzowska!!!!! i myślę że to rozwiązanie to bardzo miła nowość ze strony Tito :)

0

TracePL

jak widzę takie dzieci jak Ty na tej stronie to mnie krew zalewa

0

z tego co jest w necie nie da sie ocenic czy był czy nie był bo kamera była pod kątem. Ale jakoś specjalnie nikt nie protestował...

0

widział ktoś jakieś lepsze powtórki z bramki Pedro?? był spalony czy Mou tylko znowu pieprzy głupoty???!!!

0

po cholerę piszecie te wywody z ocenami jak połowa ich nie czyta...

0

zawsze broniłem Valdesa ale k.... jak ktoś nie potrafi wyciągać wniosków to mnie trafia... to już nie pierwszy błąd Valdesa a GD.
Nie popełnia błędów ten kto nie gra ale kurna ile można???

0

qurfa ... zróbcie coś z tą stroną !!! kiedy to przestanie się zamulać !!!???

0

z niektórymi ocenami się nie zgadzam ale nie będę się wysilał bo jeszcze chyba nigdy nie widziałem żeby ocena została zmieniona nawet po rzeczowej argumentacji...

0

dali Songowi trochę pobiegać za piłeczką :)
z niecierpliwością czekam na pierwszy jego mecz w podst. 11. Może nie dzisiaj bo za wcześnie ale już niedługo :)

0

dobrze jak nie zagra. ale trzeba się liczyć z tym że to tylko ściema...

0

jakis czas temu glosno było o wykupowaniu młodych piłkarzy Barcy przez Arsenal. Teraz to Barcelona w ciągu dwóch lat wykupiła dwóch z chyba 3 najważniejszych piłkarzy Arsenalu. Nie rozpatruję tego w kategoriach zemsty ale niech teraz Wenger zobaczy jak to jest kiedy wybiera się komuś piłkarzy ze składu i pierdzieli całą układankę :)

0

BARTUŚ

tlnr

0

indygo

a ja chciałbym zapomniec o tym co sie dzialo w poprzednim sezonie bo generalnie zamiast cieszyc sie z pilki kazdy tylko wyliczal karne i nieuznane bramki.

wyluzuj. A jak chcesz sie tak spinac to moze rob to sam przed swoim kompem. pozdro

0

fantastyczny początek sezonu !!! widać że są na wysokim poziomie choć mimo wszystko to jeszcze nadal lekko powakacyjna Barcelona :)
Piękny debiut i powrót!!! (Tito i Villa)

Trzymam kciuki za SP! podobno Real nie zagrał swojego meczu rewelacyjnie więc mam nadzieję że na dzień dobry dostaną parę bramek w prezencie:)

tak nawiasem to 5 dni temu stałem na trybunie Camp Nou więc dzisiaj widziałem wszystko jakbym tam był!

Visca El Barca

0

kiedy ta strona przestanie się wieszać jak tylko wejdzie na nią więcej osób po meczu???!!! słabe to jest na MAXA!!!

0

czy ktos widzial mecz realu??? podobno niezla kiche zagrali :D

0

dobry silny zawodnik. Mam nadzieję że charakterem też się dopasuje.

0

wie ktoś coś o tym gościu??? szczerze mówiąc nie znam jego gry. Krótko mówiąc dobry jest???

0

na razie się nie klei... ale to tylko test.

0

dobrze wiedzieć że nie będzie u nas grał...

0

jaki był skład Hiszpanii na ten mecz??? czy kto wie?

0

SvRandom
nie chce mi się dyskutować po raz kolejny z kimś kto w imię fałszywego patriotyzmu i z debilami na wojnę pójdzie.
Nie chcę Cię uraził kolego ale już tu kiedyś toczyła się mocna dyskusja na temat naszej reprezentacji i PZPN. I nie chce mi się jeszcze raz wyjaśniać co i jak. Ale jak chcesz wspierać TAKĄ reprezentację to proszę bardzo. Ale chyba mam prawo do tego żeby kibicować też innej reprezentacji skoro nasza nie gra. Poza tym to KUR...a tylko żart!!!

0

SvRandom
swoją drogą jestem jedną z niewielu osób chyba która widziała co się będzie działo z polską rep. na tych mistrzostwach i jak to się tak naprawdę skończy więc kibicowałem właśnie Hiszpanii ze względu na piłkarzy Barcelony...więc po prostu się bardzo cieszę że wygrali :)
poza tym nie wiem co jest w tym niesmacznego...

0

SvRandom
człowieku trochę dystansu. Żartobliwy wyraz podziwu dla reprezentacji Hiszpanii!!! ja pierd... jak ja nie znoszę takich napinaczy!!!!!!!!

0

zmieniam obywatelstwo :D

0

konrado
Ty mówisz o zespołach przed Barceloną(2009). Zauważ jakie zmiany zaszły w futbolu od tego czasu. Bo niestety obecne zespoły nie będą nigdy już grały tak jak te 2008,1994 a tym bardziej 1970. Bo świat się zmienia i zmieniają się warunki gry. Decydują inne rzeczy, w innym stopniu. Dlatego taktyka ewoluuje. Tamte zespoły nie wygrałyby z obecnymi... kondycja, obciążenia, siła piłkarzy i agresja. Wszystko jest inne więc teraz to jest po prostu inna droga do futbolu a nie antyfutbolu.

0

konrado6
no to chyba sie nawrócisz po dzisiejszym meczu Niemiec...czyli co w takim razie grają Włosi???

0

i nagle okazało się że jest kilka rodzajów antyfutbolu. Antyfutbol Chelsea, Realu, Barcelony i Hiszpanii.... tylko hipokryci mogą tak nazywać po prostu różne taktyki. Guardiola dokonał rewolucji w piłce nożnej a że nie każda drużyna może tak grać szuka się innych rozwiązań.
Niemcy, Hiszpania, Grecja, Portugalia - 4 kraje, cztery taktyki, a nie antyfutbol. Jak się co niektórym nie podoba niech zmienią dyscyplinę i po prostu wyłączą TV.

0

konrad6

taki mały mózg, a taka długa wypowiedź!

0

mi się podobała atmosfera i relacje między piłkarzami Realu i Barcelony. Chciałbym by tak było także podczas GD. Rywalizacja...nie chamstwo.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?