prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
ale piłeczka od Mascherano mistrzowska!!!!! i myślę że to rozwiązanie to bardzo miła nowość ze strony Tito :)
0
TracePL
jak widzę takie dzieci jak Ty na tej stronie to mnie krew zalewa
0
z tego co jest w necie nie da sie ocenic czy był czy nie był bo kamera była pod kątem. Ale jakoś specjalnie nikt nie protestował...
0
widział ktoś jakieś lepsze powtórki z bramki Pedro?? był spalony czy Mou tylko znowu pieprzy głupoty???!!!
0
po cholerę piszecie te wywody z ocenami jak połowa ich nie czyta...
0
zawsze broniłem Valdesa ale k.... jak ktoś nie potrafi wyciągać wniosków to mnie trafia... to już nie pierwszy błąd Valdesa a GD.
Nie popełnia błędów ten kto nie gra ale kurna ile można???
0
qurfa ... zróbcie coś z tą stroną !!! kiedy to przestanie się zamulać !!!???
0
z niektórymi ocenami się nie zgadzam ale nie będę się wysilał bo jeszcze chyba nigdy nie widziałem żeby ocena została zmieniona nawet po rzeczowej argumentacji...
0
dali Songowi trochę pobiegać za piłeczką :)
z niecierpliwością czekam na pierwszy jego mecz w podst. 11. Może nie dzisiaj bo za wcześnie ale już niedługo :)
0
dobrze jak nie zagra. ale trzeba się liczyć z tym że to tylko ściema...
0
jakis czas temu glosno było o wykupowaniu młodych piłkarzy Barcy przez Arsenal. Teraz to Barcelona w ciągu dwóch lat wykupiła dwóch z chyba 3 najważniejszych piłkarzy Arsenalu. Nie rozpatruję tego w kategoriach zemsty ale niech teraz Wenger zobaczy jak to jest kiedy wybiera się komuś piłkarzy ze składu i pierdzieli całą układankę :)
0
BARTUŚ
tlnr
0
indygo
a ja chciałbym zapomniec o tym co sie dzialo w poprzednim sezonie bo generalnie zamiast cieszyc sie z pilki kazdy tylko wyliczal karne i nieuznane bramki.
wyluzuj. A jak chcesz sie tak spinac to moze rob to sam przed swoim kompem. pozdro
0
fantastyczny początek sezonu !!! widać że są na wysokim poziomie choć mimo wszystko to jeszcze nadal lekko powakacyjna Barcelona :)
Piękny debiut i powrót!!! (Tito i Villa)
Trzymam kciuki za SP! podobno Real nie zagrał swojego meczu rewelacyjnie więc mam nadzieję że na dzień dobry dostaną parę bramek w prezencie:)
tak nawiasem to 5 dni temu stałem na trybunie Camp Nou więc dzisiaj widziałem wszystko jakbym tam był!
Visca El Barca
0
kiedy ta strona przestanie się wieszać jak tylko wejdzie na nią więcej osób po meczu???!!! słabe to jest na MAXA!!!
0
czy ktos widzial mecz realu??? podobno niezla kiche zagrali :D
0
dobry silny zawodnik. Mam nadzieję że charakterem też się dopasuje.
0
wie ktoś coś o tym gościu??? szczerze mówiąc nie znam jego gry. Krótko mówiąc dobry jest???
0
na razie się nie klei... ale to tylko test.
0
dobrze wiedzieć że nie będzie u nas grał...
0
jaki był skład Hiszpanii na ten mecz??? czy kto wie?
0
SvRandom
nie chce mi się dyskutować po raz kolejny z kimś kto w imię fałszywego patriotyzmu i z debilami na wojnę pójdzie.
Nie chcę Cię uraził kolego ale już tu kiedyś toczyła się mocna dyskusja na temat naszej reprezentacji i PZPN. I nie chce mi się jeszcze raz wyjaśniać co i jak. Ale jak chcesz wspierać TAKĄ reprezentację to proszę bardzo. Ale chyba mam prawo do tego żeby kibicować też innej reprezentacji skoro nasza nie gra. Poza tym to KUR...a tylko żart!!!
0
SvRandom
swoją drogą jestem jedną z niewielu osób chyba która widziała co się będzie działo z polską rep. na tych mistrzostwach i jak to się tak naprawdę skończy więc kibicowałem właśnie Hiszpanii ze względu na piłkarzy Barcelony...więc po prostu się bardzo cieszę że wygrali :)
poza tym nie wiem co jest w tym niesmacznego...
0
SvRandom
człowieku trochę dystansu. Żartobliwy wyraz podziwu dla reprezentacji Hiszpanii!!! ja pierd... jak ja nie znoszę takich napinaczy!!!!!!!!
0
zmieniam obywatelstwo :D
0
konrado
Ty mówisz o zespołach przed Barceloną(2009). Zauważ jakie zmiany zaszły w futbolu od tego czasu. Bo niestety obecne zespoły nie będą nigdy już grały tak jak te 2008,1994 a tym bardziej 1970. Bo świat się zmienia i zmieniają się warunki gry. Decydują inne rzeczy, w innym stopniu. Dlatego taktyka ewoluuje. Tamte zespoły nie wygrałyby z obecnymi... kondycja, obciążenia, siła piłkarzy i agresja. Wszystko jest inne więc teraz to jest po prostu inna droga do futbolu a nie antyfutbolu.
0
konrado6
no to chyba sie nawrócisz po dzisiejszym meczu Niemiec...czyli co w takim razie grają Włosi???
0
i nagle okazało się że jest kilka rodzajów antyfutbolu. Antyfutbol Chelsea, Realu, Barcelony i Hiszpanii.... tylko hipokryci mogą tak nazywać po prostu różne taktyki. Guardiola dokonał rewolucji w piłce nożnej a że nie każda drużyna może tak grać szuka się innych rozwiązań.
Niemcy, Hiszpania, Grecja, Portugalia - 4 kraje, cztery taktyki, a nie antyfutbol. Jak się co niektórym nie podoba niech zmienią dyscyplinę i po prostu wyłączą TV.
0
konrad6
taki mały mózg, a taka długa wypowiedź!
0
mi się podobała atmosfera i relacje między piłkarzami Realu i Barcelony. Chciałbym by tak było także podczas GD. Rywalizacja...nie chamstwo.