prokofiew
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
Obywatel świata
16 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
coz ,.... ja bym mimo wszystko ocenil takze Tello :)
0
ciekawe kiedy w końcu w Madrycie zrozumieją że w tym wszystkim nie chodzi o pieniądze ... :) mam nadzieję że nigdy bo naprawdę "ładnie" grają :D
0
jak na razie wygląda na to ze to cykl Realu sie skonczył :D
0
i tyle na temat strzelania przez Ronaldo obiema nogami :D
0
hehe za co te minusy dla mnie ? za to ze sie do błędu przyznałem... chyba pozostawie to bez komentarza :D
0
aaa sory... myslalem ze jednak nie wyszli w tych koszulkach, a szukam przyczyny posadzenia Casillasa na ławie.
0
no to wszystko jasne dlaczego Casillias siedzi na lawie. Pewnie chcial ubrac koszulke i wesprzec Tito. A Mou debil wiadomo... zazdrosc juz przeslania mu naprawde wazne wartosci w zyciu...
0
a niektorzy nadal mimo tego co mowil Guardiola i mowi Tito nie zdajecie sobie sprawy ze niektorzy zawodnicy ( jak Alexis czy Pedro ) graja duzo lepiej dla ZESPOLU i zdobywaja przestrzec w meczach w ktorych ciezko sie przebic przez obrone. A to nie bramka Tello tylko tego obroncy ktory spierdolil... otworzcie oczy ...
0
wszyscy tylko krytykuja Ville ale Wy chyba nie zdajecie sobie sprawy z tego jaka on kontuzje przeszedl. No niestety ale to nie bylo skrecenie kostki czy zlamany paluszek. A minal TYLKO rok od tej kontuzji. I tak szybko wrocil bo przewaznie to trwa dluzej. Dajcie normalnie czlowiekowi wrocic do formy po roku NIEGRANIA!!!
0
hehe a tu niektorzy 6:0 sobie wysnili... :)
0
ma facet rację. Chyba nie da się wygrac z takimi pomocnikami. Gra nimi czterema to chyba bedzie tajna bron Barcelony. A bedzie wyciagana przy kazdym wazniejszym meczu, jak np z Realem..
Piłeczkę dla Iniety trzeba dac!!!
0
to jutro poprosimy kilka brameczek dla synka :)
0
mógłby się Valdes rzucic czasem do piłki a nie stać jak kołek lub upadać na tyłek ...
0
przeszedl wiele...tym razem tez bedzie dobrze!!!!!
0
Ulises
no to nie bedziesz mial problemu. ja tez dzisiaj wykupie bo nie chce mi sie do pubu wylazic a w chacie nawet TV nie mam :D
0
@ulises
nie kupowalem przez smsa ..ale chyba w tym przypadku powinno byc ok.
Co do zacinania to zalezy jakiego masz neta. Ja korzystalem na 512 i nie mialem problemu. Teraz mam 2m/bit i nie ma najmniejszego problemu.
0
Ulises
polecam weeb.tv. korzystam i jest super...
nie wiem tylko czy dzisiaj skorzystasz bo najpierw czekaja na zaksiegowanie pieniedzy na koncie. moze lepiej wiec przez soptcast. dzisiaj bedzie sporo transmisji
0
zamiast Alexisa wstawiłbym Tello żeby wymęczył obrońców już w pierwszej połowie, a potem wprowadziłbym albo Ville albo Pedro żeby ich dobić.
Poza tym z bardzo szybkim napastnikiem z przodu i Leo Real nie będzie się za odważnie zapędzał pod naszą bramkę. ale nie ja decyduję :)
0
przyznam że ... nie mam paznokci po tym meczu :D
0
a tak z innej bajki... nie wiem czy ktoś się tym interesuje ale Real grał LM we wtorek a lige grają w niedziele. Natomiast Barcelona w środę LM i do tego w sobotę liga. Czy ktoś wie dlaczego Real ma dwa dni więcej od Barcelony na odpoczynek?
0
Monias
chyba mówisz o innym meczu. te wiele okazji o ktorych mowisz to raptem strzał Fabsa i Xaviego. Poza tym musiał wyłapać kilka lekkich strzałów...nic wielkiego. Natomiast należy wspomnieć że to jest Granada...nie ujmując im są ligowym słabeuszem a niewiele brakowało i było by w plecy...
0
słabo to wyglądało ale mam nadzieję że to nic nie oznacza...
0
to spotkanie było ciekawe?? chyba ktos tu włączył mecz w 87 minucie!!!
nie ma co winić naszych. W końcu nie wiele da się zrobić rozbijając się o taką obronę. Niesamowite jest to że w 87 minucie okazało się że Granada potrafi grać także na połowie przeciwnika...
jedyne co mnie martwi bo brak nowych pomysłów na rozmontowanie tak zastawionej bramki. Wczorajsze bramki to jednak więcej szczęścia niż gry.
ale to przecież nowy trener. Na pewno jeszcze drużyna musi się dostosować do nowego podejścia ( nawet jeśli to jest ta sama filozofia).
Wygrany ważny mecz. Bravo Barca!
0
cieszy charakter drużyny ale to co się dzieje w obronie nie jest czymś pozytywnym. Dziwi mnie trochę że nie kupiono jeszcze jednego obrońcy.Puyol niestety łapie urazy i nie gra za dużo. No nie można mieć tylko 3 stoperów w składzie. Poza tym Masche jakoś chyba spadł lekko z formy.
Nie jestem trenerem ale ja bardziej widze Busiego w defensywie niż Songa.
Świetnie Tello ( oby tak regularnie w każdym meczu ) i ładne wejście Alexisa. Poza tym może i Messi wykańczał tylko akcje kolegów ale przecież nikt inny tego nie zrobił.
ogólnie mecz w wykonaniu drużyny mi się nie podobał ( poza wspomnianą walecznością ) ale nie będę więcej narzekał bo zaraz mi się oberwie że nic mi nie pasuje.
Brawo za zwycięstwo!!!
0
nawet jeśli kogoś obchodzą te jego fochy to wejdzie sobie na stronę Realu. Ale tak naprawdę po co ten NEWS tutaj? to samo dotyczy Figo...
0
Villa siedzi na ławce bo nie jest gotowy do gry. To chyba jasne. On dopiero niedawno wrócił do treningów na pełnym obciążeniu PO ZŁAMANIU PISZCZELA! ludzie przecież nawet w Barcelonie nie ma cudów. Gdyby mógł grać na pewno by grał. Po tych 15 minutach widać co wnosi do gry.
0
ale to musi być genialne uczucie stać tam na Camp Nou przed taką publiką !!!!
0
niech zdejmą tego Fabregasa,,, przecież to co on robi teraz podkopuje morale drużyny. Wszyscy zapieprzają a on marnuje ciężko wypracowane sytuacje
0
jak dla mnie mimo prowadzenia to nie była najlepsza połowa. Tak naprawdę to mieliśmy dwie okazje bramkowe. Główka Messiego i pudło Cesca.
Cesc nic nie gra. to jakaś masakra w jakiej on jest formie. Może powinien odpocząć trochę. Jednak trzeba pamiętać że grał do końca na ME.
Ładnie Messi i super gra Songa. Poza tym widać jak bardzo ważny jest Alves.
0
messi ma dwa plastry przylepione... jak tak grać??